Mali · Midfielder
Abdoulaye Doucouré
LİGPremier League
BU SEZON3G · 2A
Gol30.10 / 90
Asist20.07 / 90
Şut180.63 / 90
Kilit pas270.94 / 90
Başarılı dripling240.84 / 90
Kazanılan ikili1073.73 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİPremier League 2024 · 123 orta sahalar
- Kilit pas 0.94 %39
- Asist 0.07 %34
- Drible 0.84 %52
- Pas isabeti %83 %35
- Top kapma 2.02 %30
- İkili mücadele %38 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2585 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Florida Cup2021 · World
🥈
FA Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
Coupe de France2013/2014 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2012/2013 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2024/25
34
2.585
3
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas27
Drible24%53 başarı
İkili kazanılan107%38
Müdahale48
Faul495 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11313 yedek
G+A / 900.17
Kart51
2023/24
32
2.637
7
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%61 isabet
Kilit pas33
Drible25%54 başarı
İkili kazanılan100%35
Müdahale43
Faul538 kazanılan
Ofsayt21
İlk 1132
G+A / 900.27
Kart7
2022/23
29
1.551
5
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas22
Drible20%65 başarı
İkili kazanılan68%41
Müdahale31
Faul214 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111712 yedek
G+A / 900.41
Kart61
2021/22
31
2.552
2
4
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas19
Drible21%51 başarı
İkili kazanılan147%49
Müdahale75
Faul3916 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11292 yedek
G+A / 900.21
Kart6
2020/21
30
2.451
2
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas21
Drible21%64 başarı
İkili kazanılan123%53
Müdahale52
Faul2312 kazanılan
İlk 11291 yedek
G+A / 900.18
Kart6
TOPLAM GOL21
İLK 1112919 yedek girdi
KART36
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
- 1-15' 4 %19
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 3 %14
- 46-60' 5 %24
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 5 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%32
- 4-4-1-135%27
- 4-3-319%15
- 4-4-218%14
- 5-4-19%7
- 4-5-18%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | NewcastleA | 0-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | SouthamptonH | 2-0 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | FulhamA | 1-3 | 61 | 1 | – | 6.9 | |
| 26.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 19.04.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.04.2025 | ArsenalH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 02.04.2025 | LiverpoolA | 1-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | West HamH | 1-1 | 68 | 2 | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | WolvesA | 1-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 81 | 1 | 1 | 2 | 7.7 |
| 12.02.2025 | LiverpoolH | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | LeicesterH | 4-0 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.01.2025 | BrightonA | 0-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | TottenhamH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 15.01.2025 | Aston VillaH | 0-1 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | BournemouthA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.12.2024 | Nottingham ForestH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.12.2024 | Manchester CityA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.12.2024 | ChelseaH | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | ArsenalA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.12.2024 | WolvesH | 4-0 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | Manchester UnitedA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | BrentfordH | 0-0 | 72 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | West HamA | 0-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | FulhamH | 1-1 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | IpswichA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2024 | NewcastleH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | Crystal PalaceH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | LeicesterA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | Aston VillaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | BournemouthH | 2-3 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 24.08.2024 | TottenhamA | 4-0 | 57 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2024 | BrightonH | 0-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | ArsenalA | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2024 | Sheffield UtdH | 1-0 | 69 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 03.05.2024 | LutonA | 1-1 | 54 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2024 | BrentfordH | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 24.04.2024 | LiverpoolH | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.04.2024 | Nottingham ForestH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 15.04.2024 | ChelseaA | 6-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2024 | BurnleyH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 02.04.2024 | NewcastleA | 1-1 | 60 | 2 | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | BournemouthA | 2-1 | 72 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2024 | Manchester UnitedA | 2-0 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 02.03.2024 | West HamH | 1-3 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 24.02.2024 | BrightonA | 1-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 19.02.2024 | Crystal PalaceH | 1-1 | 72 | 2 | 6.7 | ||
| 14.01.2024 | Aston VillaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.12.2023 | BurnleyA | 0-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 10.12.2023 | ChelseaH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 07.12.2023 | NewcastleH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 02.12.2023 | Nottingham ForestA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | Manchester UnitedH | 0-3 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 11.11.2023 | Crystal PalaceA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.11.2023 | BrightonH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.10.2023 | West HamA | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 21.10.2023 | LiverpoolA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.10.2023 | BournemouthH | 3-0 | 89 | 1 | 5 | 8.5 | |
| 30.09.2023 | LutonH | 1-2 | 60 | 1 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2024 · 156 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
02.2024
Uyluk sakatlığıŞüpheli
5 maç
01.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
5 maç
02.2022
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2022
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
4 maç
05.2021
Bacak kırığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Premier League2022 · Everton
1kırmızı · 25 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



