LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.62 / 90
Kilit pas10.62 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili138.12 / 90
Rating6.81
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.05
Asist
0.000.05
Şut
0.620.40
Kilit pas
0.620.48
Başarılı dripling
0.000.11
Kazanılan ikili
8.125.87
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Championship2015/2016 · England
🥈
League One2013/2014 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
2
144
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan13%76
Müdahale2
Faul15 kazanılan
İlk 112
Kaptan1maçta
2025/26
37
3.401
2
2
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%67 isabet
Kilit pas18
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan222%67
Müdahale52
Faul3232 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1137
G+A / 900.11
Kart8
Kaptan36maçta
2024/25
33
2.924
1
1
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas16
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan199%68
Müdahale64
Faul3528 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart6
Kaptan31maçta
2023/24
38
3.419
1
1
7.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%25 isabet
Kilit pas23
Drible16%80 başarı
İkili kazanılan242%62
Müdahale61
Faul4525 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1138
G+A / 900.05
Kart11
Kaptan31maçta
2022/23
38
3.420
1
1
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%39 isabet
Kilit pas15
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan200%65
Müdahale50
Faul4023 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1138
G+A / 900.05
Kart6
2021/22
35
3.107
1
2
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%30 isabet
Kilit pas10
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan241%68
Müdahale64
Faul3019 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1135
G+A / 900.09
Kart11
Kaptan16maçta
2020/21
36
3.240
1
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%29 isabet
Kilit pas12
Drible12%86 başarı
İkili kazanılan272%68
Müdahale66
Faul2729 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1136
G+A / 900.03
Kart6
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL9
İLK 111980 yedek girdi
KART47
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 3 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-178%42
- 4-4-247%25
- 4-4-1-131%17
- 4-3-316%9
- 4-5-19%5
- 4-1-4-15%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | BournemouthA | 1-1 | 84 | 0 | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | Crystal PalaceHC | 2-0 | 60 | 1 | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | TottenhamAC | 1-0 | 100 | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | SunderlandHC | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Crystal PalaceAC | 2-2 | 88 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 04.05.2026 | Manchester CityHC | 3-3 | 93 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | West HamAC | 2-1 | 88 | – | 7.9 | ||
| 19.04.2026 | LiverpoolHC | 1-2 | 95 | 1 | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | BrentfordAC | 2-2 | 84 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | ChelseaHC | 3-0 | 93 | 1 | 7.3 | ||
| 03.03.2026 | BurnleyHC | 2-0 | 88 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 28.02.2026 | NewcastleAC | 2-3 | 95 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | Manchester UnitedHC | 0-1 | 89 | – | 7.5 | ||
| 10.02.2026 | BournemouthHC | 1-2 | 94 | 1 | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | FulhamAC | 1-2 | 96 | 1 | 5.9 | ||
| 31.01.2026 | BrightonAC | 1-1 | 97 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2026 | LeedsHC | 1-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 18.01.2026 | Aston VillaAC | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.01.2026 | WolvesHC | 1-1 | 100 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | BrentfordHC | 2-4 | 95 | 2 | 6.9 | ||
| 30.12.2025 | Nottingham ForestAC | 0-2 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 27.12.2025 | BurnleyAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | ArsenalHC | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.12.2025 | ChelseaAC | 2-0 | 95 | 1 | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | Nottingham ForestHC | 3-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.12.2025 | BournemouthAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | NewcastleHC | 1-4 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 24.11.2025 | Manchester UnitedA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | FulhamHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.11.2025 | SunderlandAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | TottenhamHC | 0-3 | 96 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | Manchester CityAC | 2-0 | 98 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Crystal PalaceHC | 2-1 | 90 | – | 8.5 | ||
| 29.09.2025 | West HamHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | LiverpoolAC | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.09.2025 | Aston VillaHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | WolvesAC | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | BrightonHC | 2-0 | 98 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | LeedsAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | Manchester CityHC | 0-2 | 52 | 1 | 7.6 | ||
| 12.04.2025 | Nottingham ForestAC | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 05.04.2025 | ArsenalHC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.04.2025 | LiverpoolAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | West HamHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | WolvesAC | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.02.2025 | BrentfordAC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.02.2025 | Manchester UnitedHC | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | Crystal PalaceAC | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2025 | LiverpoolHC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 01.02.2025 | LeicesterHC | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 25.01.2025 | BrightonAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | TottenhamHC | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.01.2025 | Aston VillaHC | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.01.2025 | BournemouthAC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.12.2024 | Nottingham ForestHC | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.12.2024 | Manchester CityA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.12.2024 | ChelseaHC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2024 | ArsenalAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.12.2024 | WolvesHC | 4-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 01.12.2024 | Manchester UnitedAC | 4-0 | 82 | – | 6.5 |
ŞUT23
GOL3
xG3.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner13%57
- Duran top5%22
- Taç sonrası4%17
- Asist sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa21%91
- Sağ ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 3 %13
- 16-30' 3 %13
- 31-45' 7 %30
- 46-60' 1 %4
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 5 %22
AKSİYON HARİTASI2543 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2543
- Pas1560%64
- Uzaklaştırma249%10
- Hava topu209%9
- Top kazanma97%4
- Faul78%3
- Müdahale70%3
- Top teması57%2
- Kurtarış53%2
- Korner kazandırma43%2
- Pas arası37%2
PİYASA DEĞERİ€7.00M-22.2%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
DİSİPLİN22kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 219 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2011-01-22
Oldham U18
→
Oldham Athletic
-
Oldham U18
→
Oldham Athletic
-
2009-05-19
Maine Road
→
Oldham U18
?
Maine Road
→
Oldham U18
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
3 maç
05.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2022
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2023 · Everton
11sarı · 38 maç
🟨
Premier League2021 · Burnley
11sarı · 35 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3401 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.3Premier League 2025
PERFORMANS65.33401 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
86.2
Ayağı iyi stoper
83.1
Defansif bek
82.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%81
Dakika
%99
Değer / getiri
%90
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%76
Dakika
%99
Değer / getiri
%94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
7.18
7.2
100
İkili mücadele kazanma
67.07
68
99
Pas hacmi / 90
39.61
45
88
Blok / 90
1.35
1.8
75
Müdahale / 90
1.38
2.4
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jackson RagenSeattle Sounders · 27
%95
2gol
1asist
66scout
Major League Soccer
Gabriele GuarinoEmpoli · 21
%95
3gol
2asist
74scout
Serie B
Jérémy JacquetRennes · 20
%92
0gol
0asist
76scout
Ligue 1
Julien LaporteMontpellier · 32
%82
1gol
0asist
65scout
€1.20M
Ligue 2
Dean HuijsenReal Madrid · 20
%80
2gol
2asist
68scout
€65.00M
La Liga
Mads Bech SørensenFC Midtjylland · 26
%74
2gol
2asist
68scout
Superliga
Philipp LienhartSC Freiburg · 29
%69
1gol
0asist
63scout
€10.00M
Bundesliga
Jakob KiilerichMjallby AIF · 25
%60
0gol
0asist
67scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Burnley