Aymeric Laporte
France · Defender

Aymeric Laporte

YAŞ32
BOY185
KİLO82
DOĞUM YERİClermont
LİGLigue 2
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut190.68 / 90
Kilit pas100.36 / 90
Başarılı dripling30.11 / 90
Kazanılan ikili1374.89 / 90
Rating7.31
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %32 (1.32) Pas arası — %5 (0.64) Blok — %90 (0.93) İkili mücadele — %85 (%64) Pas isabeti — %55 (%85) Faul (az iyi) — %72 (0.86) 56 ORT. % 32 5 90 85 55 72
  • Müdahale 1.32 %32
  • Pas arası 0.64 %5
  • Blok 0.93 %90
  • İkili mücadele %64 %85
  • Pas isabeti %85 %55
  • Faul (az iyi) 0.86 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2523 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Ligue 22024/2025 · France
🏆 Ligue 22019/2020 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
2020 0 2021 2 2022 0 2023 0 2025 1
GolAsist
2025/26 29 2.523 1 0 7.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Montpellier 29 2.523 1 0 7.31
Şut19%21 isabet
Kilit pas10
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan137%64
Müdahale37
Faul2414 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1129
G+A / 900.04
Kart41
Kaptan11maçta
2023/24 33 1.816 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 33 1.816 0 0 6.67
Şut9%11 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan71%48
Müdahale23
Faul209 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112013 yedek
Kart4
Kaptan1maçta
2022/23 22 1.656 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 22 1.656 0 0 6.94
Şut6%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan70%64
Müdahale22
Faul1016 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11193 yedek
Kart1
2021/22 33 2.892 2 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 33 2.892 2 0 6.97
Şut15%20 isabet
Kilit pas5
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan173%60
Müdahale63
Faul2826 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart7
2020/21 34 2.660 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 34 2.660 0 0 6.88
Şut6%33 isabet
Kilit pas7
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan170%59
Müdahale65
Faul3119 kazanılan
İlk 11304 yedek
Kart81
TOPLAM GOL5
İLK 118917 yedek girdi
KART21
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 29 4-2-3-1 — 15 5-3-2 — 14 4-1-4-1 — 11 4-3-3 — 11 3-5-2 — 7 87 maç
  • 3-4-2-129%33
  • 4-2-3-115%17
  • 5-3-214%16
  • 4-1-4-111%13
  • 4-3-311%13
  • 3-5-27%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 F. LemoineF. Lemoine 1 T. MonconduitT. Monconduit Laporte 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 RED Star FC 93AC 1-1 90 7.5
02.05.2026 Clermont FootHC 1-2 90 7.0
24.04.2026 AmiensAC 0-2 90 1 8.3
17.04.2026 GrenobleHC 2-1 90 1 1 8.2
10.04.2026 AnnecyAC 0-0 90 2 7.3
04.04.2026 Estac TroyesHC 2-2 90 7.9
20.03.2026 PAUAC 0-0 90 7.3
13.03.2026 LavalHC 2-0 90 1 8.3
27.02.2026 ReimsHC 0-0 90 8.3
20.02.2026 RodezAC 1-0 90 6.3
14.02.2026 Le MansHC 4-2 90 7.3
07.02.2026 Saint EtienneA 1-0 90 6.6
30.01.2026 GuingampH 3-1 90 7.7
23.01.2026 BastiaA 0-2 90 1 7.7
16.01.2026 BoulogneA 1-0 90 6.9
05.01.2026 DunkerqueH 1-3 90 1 5.9
24.11.2025 ReimsA 2-0 62 7.3
07.11.2025 AnnecyH 1-0 90 1 7.2
31.10.2025 RodezH 2-0 90 2 7.7
28.10.2025 Clermont FootA 1-1 90 8.2
25.10.2025 NancyH 4-1 90 1 6.3
18.10.2025 DunkerqueA 0-1 90 7.5
23.09.2025 BoulogneH 1-3 31 6.0
20.09.2025 BastiaH 2-0 90 1 8.9
15.09.2025 GuingampA 1-0 90 1 7.3
29.08.2025 AmiensH 1-1 90 1 7.2
23.08.2025 Estac TroyesA 1-0 90 3 6.9
18.08.2025 Le MansA 1-2 90 1 6.5
09.08.2025 RED Star FC 93H 1-1 90 1 6.6
19.05.2024 Clermont FootH 5-0 90 2 7.3
12.05.2024 MarseilleA 3-1 90 1 6.7
03.05.2024 LensA 2-0 90 6.9
28.04.2024 ToulouseH 1-2 18 1 6.3
24.04.2024 Paris Saint GermainHC 1-4 90 1 6.6
19.04.2024 NiceA 3-0
07.04.2024 MontpellierA 2-0
31.03.2024 Stade Brestois 29H 0-1
17.03.2024 MonacoA 2-2 90 6.6
09.03.2024 LyonH 0-2 81 6.6
03.03.2024 RennesA 1-2 90 7.0
24.02.2024 NantesH 0-1 90 6.9
18.02.2024 StrasbourgA 1-3 45 6.6
11.02.2024 ReimsH 2-0
04.02.2024 MetzA 1-2
28.01.2024 Le HavreH 3-3 90 1 6.3
20.12.2023 Stade Brestois 29A 4-0 52 6.6
17.12.2023 StrasbourgH 1-2
10.12.2023 MarseilleH 2-4 45 1 6.0
03.12.2023 ToulouseA 1-1 90 7.3
26.11.2023 MetzH 2-3 90 1 6.6
12.11.2023 Clermont FootA 1-0
04.11.2023 LensH 0-0
28.10.2023 ReimsA 1-0
22.10.2023 RennesH 2-1
08.10.2023 LyonA 3-3 45 6.3
01.10.2023 MontpellierH 0-3 90 1 6.2
23.09.2023 NantesA 5-3 90 6.0
17.09.2023 MonacoH 2-2 90 6.5
03.09.2023 Le HavreA 3-0 90 7.2
27.08.2023 LilleH 4-1 90 6.6
ŞUT19
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.0 82' · xG 0.0 71' · xG 0.0 71' · xG 0.0 · GOL 61' · xG 0.0 78' · xG 0.0 50' · xG 0.0 50' · xG 0.0 7' · xG 0.0 15' · xG 0.0 66' · xG 0.0 8' · xG 0.0 90' · xG 0.0 74' · xG 0.0 23' · xG 0.0 89' · xG 0.0 39' · xG 0.0 86' · xG 0.0 25' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 11 (%58) Duran top — 7 (%37) Açık oyun — 1 (%5) 19 şut
  • Korner11%58
  • Duran top7%37
  • Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
Kafa — 15 (%79) Sağ ayak — 4 (%21) 19 şut
  • Kafa15%79
  • Sağ ayak4%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 5 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 61-75'
  • 1-15' 3 %16
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 2 %11
  • 61-75' 5 %26
  • 76-90+' 5 %26
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ22
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 151 maç
Montpellier 29maç 2025
Lorient 122maç 2020–2023
Clermont Foot 2014–2018
Clermont II 2012–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Lorient Montpellier
2019-07-08 Clermont Foot FC Lorient €1.20m
2015-07-01 Clermont B Clermont Foot -
2012-07-01 Aurillac FC Auv. Clermont B free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 13 maç
01.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
01.2023 SakatlıkKadroda yok 4 maç
03.2022 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 22025 · Montpellier 1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2523 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.7Ligue 2 2025
PERFORMANS63.42523 dk
KARARVeri yetersiz56/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 87.0
Klasik stoper 83.3
Defansif bek 81.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %68
Dakika %93
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %72
Dakika %93
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 64.57 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 63.4 76 83
İkili mücadele kazanma 64.32 64 100
Ortalama rating 7.31 7.2 100
Blok / 90 0.93 1.5 62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam