Rodrigo Alonso Martín
Spain · Defender

Rodrigo Alonso Martín

YAŞ35
BOY188
KİLO84
DOĞUM YERİMadrid
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.43 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili83.48 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 75 defanslar
Müdahale — %38 (1.30) Pas arası — %99 (2.61) Blok — %69 (0.43) İkili mücadele — %36 (%53) Pas isabeti — %80 (%91) Faul (az iyi) — %23 (1.30) 58 ORT. % 38 99 69 36 80 23
  • Müdahale 1.30 %38
  • Pas arası 2.61 %99
  • Blok 0.43 %69
  • İkili mücadele %53 %36
  • Pas isabeti %91 %80
  • Faul (az iyi) 1.30 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 207 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Trofeo Joan Gamper2023 · World
🏆 La Liga2022/2023 · Spain
🏆 Super Cup2022/2023 · Spain
🏆 FIFA Intercontinental Cup2021 UAE · World
🏆 UEFA Super Cup2021/2022 · Europe
🏆 UEFA Champions League2020/2021 · Europe
🏆 UEFA Europa League2018/2019 · Europe
🏆 FA Cup2017/2018 · England
🏆 Premier League2016/2017 · England
🥈 Super Cup2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 Florida Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 FA Cup2021/2022 · England · 2nd Place
🥈 League Cup2021/2022 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈 FA Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈 FA Cup2019/2020 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 League Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2017/2018 · England · 2nd Place
🥈 FA Cup2016/2017 · England · 2nd Place
🥈 League Cup2013/2014 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
2020 2 2021 8 2022 3 2023 0 2024 3 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 3 207 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 3 207 0 0 6.76
Şut1
İkili kazanılan8%53
Müdahale3
Faul31 kazanılan
İlk 113
Kart11
Kaptan1maçta
2025/26 46 3.802 1 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 32 2.815 1 0 7.05
UEFA Europa LeagueCelta Vigo 14 987 0 0 6.94
Şut17%24 isabet
Kilit pas16
Drible19%79 başarı
İkili kazanılan162%61
Müdahale55
Faul2829 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11424 yedek
G+A / 900.02
Kart6
Kaptan4maçta
2024/25 31 2.655 3 0 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 31 2.655 3 0 7.09
Şut24%54 isabet
Kilit pas21
Drible16%67 başarı
İkili kazanılan150%58
Müdahale36
Faul3128 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı3
İlk 11292 yedek
G+A / 900.1
Kart102
2023/24 28 391 0 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 21 250 0 0 7.08
UEFA Champions LeagueBarcelona 7 141 0 0 6.47
Şut4%75 isabet
Kilit pas6
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan19%43
Müdahale6
Faul107 kazanılan
İlk 11523 yedek
2022/23 41 1.651 3 0 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 34 1.170 1 0 6.91
UEFA Champions LeagueBarcelona 5 406 1 0 7.24
UEFA Europa LeagueBarcelona 2 75 1 0 6.90
Şut10%40 isabet
Kilit pas14
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan69%64
Müdahale20
Faul1410 kazanılan
İlk 111724 yedek
G+A / 900.16
Kart3
2021/22 44 2.729 4 4 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueChelsea 34 2.182 4 4 7.10
UEFA Champions LeagueChelsea 10 547 0 0 6.84
Şut32%47 isabet
Kilit pas53
Drible20%45 başarı
İkili kazanılan155%50
Müdahale52
Faul3535 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113113 yedek
G+A / 900.26
Kart9
Kaptan1maçta
2020/21 33 1.138 2 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueChelsea 22 959 2 0 6.95
UEFA Champions LeagueChelsea 11 179 0 0 7.05
Şut16%69 isabet
Kilit pas17
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan64%52
Müdahale14
Faul1614 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111320 yedek
G+A / 900.16
Kart2
TOPLAM GOL125 penaltı
İLK 1111966 yedek girdi
KART34
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 3 %25
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 1 %8
  • 46-60' 2 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 5 %42
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 56 3-4-3 — 54 3-4-2-1 — 47 3-4-1-2 — 8 4-2-3-1 — 6 4-1-4-1 — 3 174 maç
  • 4-3-356%32
  • 3-4-354%31
  • 3-4-2-147%27
  • 3-4-1-28%5
  • 4-2-3-16%3
  • 4-1-4-13%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 Real SociedadA 0-0 90 0 6.8
27.08.2026 OsasunaH 1-2 51 6.2
22.08.2026 ValenciaAC 0-0 66 1 7.3
23.05.2026 SevillaH 1-0 90 1 7.7
17.05.2026 Athletic ClubA 1-1 91 6.9
12.05.2026 LevanteH 2-3 91 6.9
09.05.2026 Atletico MadridA 0-1 82 6.9
26.04.2026 VillarrealA 2-1 76 6.9
22.04.2026 BarcelonaAC 1-0 92 6.9
16.04.2026 SC FreiburgH 1-3 81 2 6.7
12.04.2026 OviedoHC 0-3 87 7.5
09.04.2026 SC FreiburgA 3-0 82 6.3
05.04.2026 ValenciaAC 2-3 90 6.3
19.03.2026 LyonA 0-2 90 7.2
15.03.2026 Real BetisA 1-1 92 6.6
12.03.2026 LyonH 1-1 93 6.7
06.03.2026 Real MadridH 1-2 94 6.7
26.02.2026 PAOKH 1-0 87 1 7.3
22.02.2026 MallorcaHC 2-0 92 2 7.3
19.02.2026 PAOKA 1-2 90 7.0
14.02.2026 EspanyolA 2-2 92 1 6.9
06.02.2026 OsasunaH 1-2 97 1 6.6
01.02.2026 GetafeA 0-0 93 7.2
29.01.2026 FK Crvena ZvezdaA 1-1 94 7.0
25.01.2026 Real SociedadA 3-1 94 2 6.7
22.01.2026 LilleH 2-1 94 6.2
18.01.2026 Rayo VallecanoH 3-0 90 7.7
12.01.2026 SevillaA 0-1 90 1 1 7.5
03.01.2026 ValenciaH 4-1 98 7.0
20.12.2025 OviedoA 0-0 96 1 7.2
14.12.2025 Athletic ClubH 2-0 90 7.5
11.12.2025 BolognaH 1-2
07.12.2025 Real MadridA 0-2 90 7.3
30.11.2025 EspanyolH 0-1 90 7.2
27.11.2025 LudogoretsA 3-2
22.11.2025 AlavesA 0-1 90 7.3
09.11.2025 BarcelonaH 2-4 90 5.3
06.11.2025 Dinamo ZagrebA 0-3
02.11.2025 LevanteA 1-2 60 2 7.2
26.10.2025 OsasunaA 2-3 98 7.0
23.10.2025 NiceH 2-1 90 1 7.7
19.10.2025 Real SociedadH 1-1 90 7.7
05.10.2025 Atletico MadridH 1-1 90 8.2
02.10.2025 PAOKH 3-1 90 1 7.2
28.09.2025 ElcheA 2-1 82 6.3
25.09.2025 VfB StuttgartA 2-1 96 7.0
27.08.2025 Real BetisH 1-1 32 1 7.0
23.08.2025 MallorcaA 1-1 96 6.9
17.08.2025 GetafeH 0-2 90 7.2
24.05.2025 GetafeA 1-2 90 2 7.9
18.05.2025 Rayo VallecanoH 1-2 84 1 2 7.3
10.05.2025 SevillaH 3-2 51 5.9
04.05.2025 Real MadridA 3-2 90 2 6.7
23.04.2025 VillarrealH 3-0 90 2 7.6
19.04.2025 BarcelonaA 4-3 90 6.6
12.04.2025 EspanyolH 0-2 90 7.2
05.04.2025 MallorcaA 1-2 90 6.9
31.03.2025 Las PalmasH 1-1 90 3 7.5
15.03.2025 ValladolidA 0-1 90 1 1 7.9
08.03.2025 LeganesH 2-1 90 6.3
ŞUT26
GOL1
xG2.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%3.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.035 24' · xG 0.047 90' · xG 0.075 10' · xG 0.039 26' · xG 0.124 16' · xG 0.004 90' · xG 0.028 54' · xG 0.14 51' · xG 0.044 90' · xG 0.083 86' · xG 0.01 35' · xG 0.133 45' · xG 0.184 88' · xG 0.788 · GOL 85' · xG 0.046 51' · xG 0.107 42' · xG 0.07 38' · xG 0.039 45' · xG 0.078 2' · xG 0.012 90' · xG 0.025 73' · xG 0.018 61' · xG 0.032 73' · xG 0.037 89' · xG 0.064 13' · xG 0.171
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%31) Korner — 8 (%31) Serbest vuruş — 4 (%15) Duran top — 3 (%12) Açık oyun — 2 (%8) Penaltı — 1 (%4) 26 şut
  • Asist sonrası8%31
  • Korner8%31
  • Serbest vuruş4%15
  • Duran top3%12
  • Açık oyun2%8
  • Penaltı1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 19 (%73) Kafa — 6 (%23) Sağ ayak — 1 (%4) 26 şut
  • Sol ayak19%73
  • Kafa6%23
  • Sağ ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 3 %12
  • 16-30' 3 %12
  • 31-45' 5 %19
  • 46-60' 3 %12
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 9 %35
AKSİYON HARİTASI4885 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 6 6 6 6 8 8 8 8 9 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 17 17 17 18 19 19 19 20 20 20 21 22 22 22 22 23 23 24 25 26 29 30 30 31 31 32 32 32 34 34 35 36 36 37 37 37 38 39 39 40 40 41 44 44 46 46 47 47 48 49 49 49 51 51 52 55 55 56 58 59 59 60 60 60 60 60 62 62 63 65 66 67 71 73 75 78 79 80 82 87 91 95 96 101 116 116 127 139 143
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 7 7 7 8 8 8 8 9 10 10 10 11 12 12 12 13 17 17 17 17 18 19 19 19 19 20 21 21 22 22 23 25 25 26 27 27 27 28 28 29 31 31 32 32 35 36 37 38 38 38 38 40 41 42 43 45 45 46 46 46 47 47 48 48 48 50 51 52 52 53 54 58 59 61 63 63 65 66 71 72 73 75 79 79 86 95 100 110 115 117 131
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 8 10 11 12 12 13 13 13 15 17 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 8 8 9 9 9 9 10 10 10 11 11 12 12 13 13 13 15 16 17 19 21 22 24 28 28 37 52
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %25 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR4885
Pas 3745 Pas — 3745 (%79) Uzaklaşt… 259 Uzaklaştırma — 259 (%5) Top kaza… 219 Top kazanma — 219 (%5) Hava topu — 161 (%3) Top teması — 111 (%2) Faul — 72 (%2) Müdahale — 69 (%1) Çalım — 44 (%1) Pas arası — 39 (%1) Korner kazandırma — 35 (%1)
  • Pas3745%79
  • Uzaklaştırma259%5
  • Top kazanma219%5
  • Hava topu161%3
  • Top teması111%2
  • Faul72%2
  • Müdahale69%1
  • Çalım44%1
  • Pas arası39%1
  • Korner kazandırma35%1
PİYASA DEĞERİ€1.40M-6.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ33
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 226 maç
Celta Vigo 80maç 2024–2026
Barcelona 69maç 2022–2023
Spain 2018–2022
Chelsea 77maç 2020–2021
Fiorentina 2013–2015
Bolton 2010–2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-28 Barcelona Celta Vigo
2022-09-01 Chelsea Barcelona free transfer
2016-08-31 Fiorentina Chelsea € 23M
2014-07-01 Sunderland Fiorentina
2014-06-30 Sunderland Fiorentina End of loan
2014-01-01 Fiorentina Sunderland
2013-07-01 Bolton Fiorentina free transfer
2010-07-28 Real Madrid Bolton € 2.4M
2010-07-01 RM Castilla Bolton €2.40m
2008-07-01 Real Madrid U19 RM Castilla -
2007-07-01 Real Madrid U18 Real Madrid U19 -
2006-07-01 Real Madrid U17 Real Madrid U18 -
2005-07-01 R.Madrid Yth. Real Madrid U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
03.2026 DinlenmeKadroda yok 1 maç
03.2026 SakatlıkKadroda yok 1 maç
09.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
09.2025 Sıçrayıcı diziKadroda yok 2 maç
03.2024 Sırt sakatlığıKadroda yok 17 maç
09.2022 Teknik direktör kararıKadroda yok 4 maç
08.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2021 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 La Liga2026 · Celta Vigo 1kırmızı · 2 maç
🟨 La Liga2024 · Celta Vigo 10sarı · 31 maç
🟥 La Liga2024 · Celta Vigo 1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2815 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0La Liga 2025
PERFORMANS60.02815 dk
KARARİzlemeye değer66/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 84.8
Klasik stoper 80.4
Defansif bek 79.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %64
Dakika %94
Değer / getiri %88
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %63
Dakika %96
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 74.75 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 60 76 79
İkili mücadele kazanma 59.9 64 94
Ortalama rating 7.05 7.2 98
Müdahale / 90 1.31 2.2 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam