LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Serie A2024 · AC Milan · 34 maç
11gol11.
9asist2.
🥉
Serie A2023 · AC Milan · 36 maç
12gol10.
8asist3.
5.
Coppa Italia2025 · AC Milan · 3 maç
2gol5.
6.
Copa America2024 · USA · 3 maç
1asist6.
6.
World Cup2022 · USA · 4 maç
2asist6.
19.
Serie A2025 · AC Milan · 30 maç
8gol19.
2asist42.
38.
World Cup2026 · USA · 1 maç
1asist38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Italy
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy
🏆
Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America
🏆
FIFA Intercontinental Cup2021 UAE · World
🏆
UEFA Super Cup2021/2022 · Europe
🏆
UEFA Champions League2020/2021 · Europe
🏆
Concacaf Nations League2019/2020 · Nc-America
🏆
U19 Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆
DFB Pokal2016/2017 · Germany
🏆
U19 Bundesliga2015/2016 · Germany
🥈
Coppa Italia2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Florida Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
FA Cup2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
League Cup2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold Cup2019 USA / Costa Ric · Nc-America · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈
FA Cup2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Bundesliga2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2018 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 27 G+A
GolAsist
2026/27
6
225
0
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan17%49
Müdahale2
Faul18 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1142 yedek
G+A / 900.4
2025/26
32
1.663
7
4
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%55 isabet
Kilit pas41
Drible29%45 başarı
İkili kazanılan73%45
Müdahale14
Faul1121 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111913 yedek
G+A / 900.6
2024/25
46
3.390
16
11
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%70 isabet
Kilit pas93
Drible52%47 başarı
İkili kazanılan176%46
Müdahale57
Faul2654 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı31 kaçan
İlk 11406 yedek
G+A / 900.72
Kart2
Kaptan3maçta
2023/24
48
3.502
15
9
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%65 isabet
Kilit pas59
Drible61%46 başarı
İkili kazanılan185%50
Müdahale50
Faul2755 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11435 yedek
G+A / 900.62
Kart3
2022/23
42
1.274
2
4
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas26
Drible16%30 başarı
İkili kazanılan70%40
Müdahale15
Faul1429 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111329 yedek
G+A / 900.42
Kart1
2021/22
34
1.659
8
3
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas22
Drible32%47 başarı
İkili kazanılan94%41
Müdahale13
Faul1935 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111717 yedek
G+A / 900.6
Kart2
2020/21
40
2.166
6
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%48 isabet
Kilit pas37
Drible65%49 başarı
İkili kazanılan168%47
Müdahale25
Faul1855 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112218 yedek
G+A / 900.42
Kart4
TOPLAM GOL536 penaltı
İLK 1113168 yedek girdi
KART13
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR53 gol
- 1-15' 6 %11
- 16-30' 4 %8
- 31-45' 11 %21
- 46-60' 14 %26
- 61-75' 7 %13
- 76-90+' 11 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-163%33
- 3-4-2-139%20
- 4-3-338%20
- 3-5-234%18
- 3-4-39%5
- 3-4-1-28%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar16aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | VeneziaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | TorinoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2026 | BelgiumH | 1-4 | 59 | – | 6.2 | ||
| 02.07.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 2-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 26.06.2026 | TürkiyeA | 3-2 | 32 | 3 | 6.0 | ||
| 13.06.2026 | ParaguayH | 4-1 | 46 | 1 | 0 | 7.7 | |
| 24.05.2026 | CagliariH | 1-2 | 47↑ | 3 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | GenoaA | 1-2 | 17↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 03.05.2026 | SassuoloA | 2-0 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | JuventusH | 0-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | VeronaA | 0-1 | 80 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | UdineseH | 0-3 | 72 | 1 | 8.3 | ||
| 06.04.2026 | NapoliA | 1-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | TorinoH | 3-2 | 77 | 1 | – | 7.3 | |
| 15.03.2026 | LazioA | 1-0 | 88 | 3 | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | InterH | 1-0 | 84 | 1 | 7.3 | ||
| 01.03.2026 | CremoneseA | 0-2 | 78 | 1 | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | ParmaH | 0-1 | 62 | 4 | 7.0 | ||
| 18.02.2026 | ComoH | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | PisaA | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | AS RomaA | 1-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 18.01.2026 | LecceH | 1-0 | 73 | 2 | 6.2 | ||
| 15.01.2026 | ComoA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | FiorentinaA | 1-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 08.01.2026 | GenoaH | 1-1 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 02.01.2026 | CagliariA | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.12.2025 | VeronaH | 3-0 | 76 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.12.2025 | SassuoloH | 2-2 | 73 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | TorinoA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | InterA | 0-1 | 78 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 08.11.2025 | ParmaA | 2-2 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | JuventusA | 0-0 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | NapoliH | 2-1 | 59 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 20.09.2025 | UdineseA | 0-3 | 63 | 2 | 1 | 3 | 9.0 |
| 14.09.2025 | BolognaH | 1-0 | 25↑ | – | 7.3 | ||
| 29.08.2025 | LecceA | 0-2 | 13↑ | 1 | 1 | 8.0 | |
| 23.08.2025 | CremoneseH | 1-2 | 95 | 2 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | BariH | 2-0 | 66 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 24.05.2025 | MonzaH | 2-0 | 86 | 3 | 8.0 | ||
| 18.05.2025 | AS RomaA | 3-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 09.05.2025 | BolognaH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 05.05.2025 | GenoaA | 1-2 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | VeneziaA | 0-2 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.04.2025 | AtalantaH | 0-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2025 | UdineseA | 0-4 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 05.04.2025 | FiorentinaH | 2-2 | 80 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.03.2025 | NapoliA | 2-1 | 79 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | ComoH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 08.03.2025 | LecceA | 2-3 | 90 | 2 | 3 | 9.2 | |
| 02.03.2025 | LazioH | 1-2 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 27.02.2025 | BolognaA | 2-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | TorinoA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 18.02.2025 | FeyenoordH | 1-1 | 63 | 1 | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | VeronaH | 1-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 12.02.2025 | FeyenoordA | 1-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | EmpoliA | 0-2 | 45↑ | 2 | – | 7.9 | |
| 02.02.2025 | InterH | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2025 | Dinamo ZagrebA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 26.01.2025 | ParmaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 22.01.2025 | GironaH | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 |
ŞUT54
GOL8
xG8.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%14.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası36%67
- Açık oyun7%13
- Kontra atak5%9
- Korner3%6
- Duran top1%2
- Serbest vuruş1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak37%69
- Sol ayak13%24
- Kafa4%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR54 şut
- 1-15' 4 %7
- 16-30' 4 %7
- 31-45' 14 %26
- 46-60' 13 %24
- 61-75' 6 %11
- 76-90+' 13 %24
AKSİYON HARİTASI1582 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1582
- Pas955%63
- Çalım163%11
- Top teması118%8
- Top kazanma76%5
- Hava topu53%3
- Kurtarılan şut43%3
- İsabetsiz şut33%2
- Faul30%2
- Top kaptırma28%2
- Müdahale20%1
PİYASA DEĞERİ€50.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ34
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 248 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01
B. Dortmund U17
→
B. Dortmund U19
-
B. Dortmund U17
→
B. Dortmund U19
-
2015-02-10
PA Classics
→
B. Dortmund U17
free transfer
PA Classics
→
B. Dortmund U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Bacak kırığıŞüpheli
1 maç
06.2026
Calf muscle strainKadroda yok
1 maç
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
11.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
5 maç
12.2024
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2024
Baldır sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
10.2021
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
6 maç
08.2021
HastalıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Coppa Italia2024 · AC Milan
1sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1597 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.4Serie A 2025
PERFORMANS67.41597 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
89.7
Numara 10
87.0
Box-to-box orta saha
84.4
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%93
Dakika
%75
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%94
Dakika
%86
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.03
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
67.4
76
89
Ortalama rating
6.91
7.2
96
Asist / 90
0.23
0.28
82
Gol / 90
0.34
0.22
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Femi AzeezMillwall · 24
%95
11gol
6asist
70scout
Championship
Sami OuaissaNEC Nijmegen · 21
%91
6gol
5asist
74scout
Eredivisie
Nordine KandilAmiens · 24
%89
3gol
3asist
70scout
Ligue 2
Raul PaulaNAC Breda · 21
%80
2gol
1asist
60scout
Eredivisie
Başar ÖnalNEC Nijmegen · 21
%78
7gol
7asist
79scout
Eredivisie
Mark GroßeRied
%73
3gol
1asist
53scout
Bundesliga
Fabio MaistroJuve Stabia · 27
%64
2gol
7asist
76scout
€400K
Serie B
Marius Sivertsen BroholmRosenborg · 21
%60
5gol
1asist
73scout
€25K
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


