LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.51 / 90
Asist10.51 / 90
Şut31.52 / 90
Kilit pas31.52 / 90
Başarılı dripling94.55 / 90
Kazanılan ikili105.06 / 90
Rating6.86
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.510.00
Asist
0.510.00
Şut
1.520.00
Kilit pas
1.520.00
Başarılı dripling
4.554.50
Kazanılan ikili
5.069.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Serie A2023 · AC Milan · 34 maç
9asist1.
🥈
Serie A2022 · AC Milan · 35 maç
15gol4.
8asist2.
4.
Serie A2024 · AC Milan · 34 maç
8asist4.
4.
Coppa Italia2023 · AC Milan · 2 maç
2gol4.
6.
Coppa Italia2021 · AC Milan · 4 maç
2gol6.
1asist8.
8.
Coppa Italia2024 · AC Milan · 5 maç
1asist8.
8.
Serie A2021 · AC Milan · 34 maç
11gol16.
8asist8.
11.
UEFA Europa League2023 · AC Milan · 6 maç
3asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Italy
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy
🏆
Serie A2021/2022 · Italy
🏆
Taça da Liga2017/2018 · Portugal
🏆
UEFA U17 Championship2016 Azerbaijan · Europe
🏆
Júniores U192016/2017 · Portugal
🥈
Coppa Italia2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2021 Hungary/Sloveni · Europe · 2nd Place
🥈
Serie A2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Ligue 12018/2019 · France · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2017 Georgia · Europe · 2nd Place
🥈
Júniores U192017/2018 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2017/2018 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 28 G+A
GolAsist
2026/27
6
198
1
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan12%46
Faul22 kazanılan
İlk 1124 yedek
G+A / 900.91
Kart1
2025/26
31
1.881
10
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%54 isabet
Kilit pas20
Drible23%42 başarı
İkili kazanılan91%46
Müdahale6
Faul1932 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı2
İlk 11247 yedek
G+A / 900.62
Kart5
2024/25
51
3.286
11
9
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%68 isabet
Kilit pas71
Drible99%52 başarı
İkili kazanılan226%49
Müdahale25
Faul3069 kazanılan
Ofsayt11
İlk 113516 yedek
G+A / 900.55
Kart7
Kaptan2maçta
2023/24
45
3.439
13
12
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut71%54 isabet
Kilit pas81
Drible106%55 başarı
İkili kazanılan236%54
Müdahale27
Faul3168 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11405 yedek
G+A / 900.65
Kart7
Kaptan2maçta
2022/23
49
3.409
17
11
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut77%43 isabet
Kilit pas67
Drible112%52 başarı
İkili kazanılan207%46
Müdahale11
Faul3447 kazanılan
Ofsayt11
İlk 113910 yedek
G+A / 900.74
Kart71
2021/22
40
2.913
12
9
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut74%53 isabet
Kilit pas47
Drible108%58 başarı
İkili kazanılan212%50
Müdahale23
Faul2947 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11355 yedek
G+A / 900.65
Kart5
2020/21
38
2.261
7
6
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%55 isabet
Kilit pas29
Drible44%62 başarı
İkili kazanılan132%47
Müdahale16
Faul3226 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112414 yedek
G+A / 900.52
Kart5
TOPLAM GOL641 penaltı
İLK 1117054 yedek girdi
KART36
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR64 gol
- 1-15' 11 %17
- 16-30' 11 %17
- 31-45' 10 %16
- 46-60' 13 %20
- 61-75' 5 %8
- 76-90+' 14 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1145%66
- 4-3-332%15
- 3-5-229%13
- 3-4-2-17%3
- 3-4-35%2
- 3-5-1-12%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar26aldığı asist
Onun asist yaptıkları25verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | BaşakşehirA | 2-3 | 20 | 0 | 6.3 | ||
| 06.07.2026 | SpainH | 0-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 02.07.2026 | CroatiaH | 2-1 | 106 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 27.06.2026 | ColombiaA | 0-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 23.06.2026 | UzbekistanH | 5-0 | 8↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 17.06.2026 | Congo DRH | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | CagliariH | 1-2 | 24↑ | – | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | AtalantaH | 2-3 | 58 | 3 | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | SassuoloA | 2-0 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | JuventusH | 0-0 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | VeronaA | 0-1 | 63 | 1 | – | 6.7 | |
| 11.04.2026 | UdineseH | 0-3 | 77 | 4 | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | NapoliA | 1-0 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | LazioA | 1-0 | 67 | 2 | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | InterH | 1-0 | 73 | 2 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | CremoneseA | 0-2 | 94 | 1 | 5 | 6.7 | |
| 22.02.2026 | ParmaH | 0-1 | 93 | 2 | 6.2 | ||
| 18.02.2026 | ComoH | 1-1 | 82 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 13.02.2026 | PisaA | 1-2 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 03.02.2026 | BolognaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | AS RomaA | 1-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | LecceH | 1-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 15.01.2026 | ComoA | 1-3 | 70 | 1 | – | 6.7 | |
| 11.01.2026 | FiorentinaA | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.01.2026 | GenoaH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 02.01.2026 | CagliariA | 0-1 | 69 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 08.12.2025 | TorinoA | 2-3 | 29 | 1 | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | LazioH | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 23.11.2025 | InterA | 0-1 | 86 | – | 6.5 | ||
| 16.11.2025 | ArmeniaH | 9-1 | 56 | 1 | 7.0 | ||
| 13.11.2025 | Rep. Of IrelandA | 2-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | ParmaA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 02.11.2025 | AS RomaH | 1-0 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 28.10.2025 | AtalantaA | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 24.10.2025 | PisaH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 19.10.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 89 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 11.10.2025 | Rep. Of IrelandH | 1-0 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | JuventusA | 0-0 | 27↑ | 3 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | NapoliH | 2-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | BariH | 2-0 | 17 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 08.06.2025 | SpainH | 2-2 | 46↑ | – | 6.7 | ||
| 04.06.2025 | GermanyA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | MonzaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | AS RomaA | 3-1 | 24↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.05.2025 | GenoaA | 1-2 | 62↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 27.04.2025 | VeneziaA | 0-2 | 70 | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | AtalantaH | 0-1 | 83 | 2 | 6.6 | ||
| 11.04.2025 | UdineseA | 0-4 | 83 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 05.04.2025 | FiorentinaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | NapoliA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | ComoH | 2-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | LecceA | 2-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 02.03.2025 | LazioH | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 27.02.2025 | BolognaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.02.2025 | TorinoA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 18.02.2025 | FeyenoordH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | VeronaH | 1-0 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 12.02.2025 | FeyenoordA | 1-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | EmpoliA | 0-2 | 45↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 02.02.2025 | InterH | 1-1 | 85 | 1 | 6.9 |
ŞUT64
GOL9
xG9.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%14.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası40%62
- Kontra atak9%14
- Açık oyun8%12
- Korner3%5
- Duran top2%3
- Penaltı2%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak41%64
- Sol ayak15%23
- Kafa8%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR64 şut
- 1-15' 5 %8
- 16-30' 10 %16
- 31-45' 11 %17
- 46-60' 12 %19
- 61-75' 14 %22
- 76-90+' 12 %19
AKSİYON HARİTASI1519 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1519
- Pas896%62
- Top teması112%8
- Çalım96%7
- Top kazanma78%5
- Hava topu66%5
- Faul54%4
- Top kaptırma45%3
- İsabetsiz şut40%3
- Kurtarılan şut32%2
- Korner kazandırma22%2
PİYASA DEĞERİ€65.00M-7.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ29
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 260 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Sporting U19
→
Sporting B
-
Sporting U19
→
Sporting B
-
2016-07-01
Sporting U17
→
Sporting U19
-
Sporting U17
→
Sporting U19
-
2014-07-01
Sporting Sub-15
→
Sporting U17
-
Sporting Sub-15
→
Sporting U17
-
2012-07-01
Sporting Yth.
→
Sporting Sub-15
-
Sporting Yth.
→
Sporting Sub-15
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
09.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
8 maç
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
4 maç
12.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
09.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Euro Championship2024 · Portugal
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1864 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.9Serie A 2025
PERFORMANS72.31864 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
88.7
Bitirici
87.2
İçe kat eden kanat
87.0
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%94
Dakika
%86
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%91
Dakika
%91
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
72.3
76
95
Dakika güvenliği
100
76
100
Gol / 90
0.43
0.55
78
Tahmini xG / 90
0.476
0.42
100
Ortalama rating
6.87
7.2
95
İsabetli şut / 90
1.16
1.6
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrian FuentesCordoba · 29
%95
14gol
3asist
73scout
€800K
Segunda División
Omar SissokoPAU · 19
%77
4gol
1asist
76scout
€1.00M
Ligue 2
Mateo BiondicUnion St. Gilloise · 22
%73
4gol
1asist
69scout
Jupiler Pro League
Josh SargentNorwich · 25
%71
7gol
3asist
68scout
Championship
Steve NgouraCercle Brugge · 20
%67
7gol
4asist
75scout
Jupiler Pro League
Derik LacerdaSport Recife · 26
%65
6gol
0asist
64scout
Serie A
Samuel AdeniranLask Linz · 27
%63
10gol
4asist
78scout
€3.00M
Bundesliga
João PedroChelsea · 24
%60
14gol
5asist
74scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Lille