LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas21.29 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili53.24 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.05
Asist
0.000.18
Şut
0.000.85
Kilit pas
1.291.37
Başarılı dripling
0.000.44
Kazanılan ikili
3.245.24
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
FA Cup2021 · Nottingham Forest · 4 maç
2asist4.
5.
Premier League2025 · Everton · 38 maç
7asist5.
15.
Championship2021 · Nottingham Forest · 44 maç
8asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe
🥈
Premier League 2 Division Two2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
U18 Premier League2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
3
139
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan5%50
Müdahale4
Faul31 kazanılan
İlk 1121 yedek
Kart1
2025/26
38
3.485
2
7
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%42 isabet
Kilit pas53
Drible17%50 başarı
İkili kazanılan203%62
Müdahale116
Faul3742 kazanılan
İlk 1138
G+A / 900.23
Kart10
2024/25
22
1.599
0
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas13
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan80%53
Müdahale47
Faul2015 kazanılan
İlk 11175 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2023/24
37
3.005
1
2
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%35 isabet
Kilit pas44
Drible19%54 başarı
İkili kazanılan169%56
Müdahale83
Faul3944 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11343 yedek
G+A / 900.09
Kart7
2022/23
23
804
0
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas7
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan44%49
Müdahale16
Faul1610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11716 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2021/22
45
3.601
4
8
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%47 isabet
Kilit pas88
Drible20%65 başarı
İkili kazanılan180%54
Müdahale84
Faul4352 kazanılan
İlk 11396 yedek
G+A / 900.3
Kart8
2020/21
45
2.840
4
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%36 isabet
Kilit pas37
Drible20%62 başarı
İkili kazanılan163%51
Müdahale57
Faul4951 kazanılan
İlk 113114 yedek
G+A / 900.16
Kart4
TOPLAM GOL3
İLK 119825 yedek girdi
KART28
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-174%62
- 4-4-1-127%23
- 4-3-38%7
- 4-1-4-14%3
- 4-5-14%3
- 4-4-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Manchester UnitedH | 2-2 | 77 | 0 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | BournemouthA | 1-1 | 62 | 0 | 6.4 | ||
| 22.08.2026 | Crystal PalaceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | TottenhamA | 1-0 | 100 | 1 | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | SunderlandH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | Crystal PalaceA | 2-2 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 04.05.2026 | Manchester CityH | 3-3 | 93 | 1 | – | 6.9 | |
| 25.04.2026 | West HamA | 2-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | LiverpoolH | 1-2 | 95 | 1 | 7.7 | ||
| 11.04.2026 | BrentfordA | 2-2 | 84 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | ChelseaH | 3-0 | 93 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.03.2026 | ArsenalA | 2-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 03.03.2026 | BurnleyH | 2-0 | 88 | 1 | – | 7.6 | |
| 28.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | 95 | 1 | – | 6.7 | |
| 23.02.2026 | Manchester UnitedH | 0-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 10.02.2026 | BournemouthH | 1-2 | 94 | 2 | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | FulhamA | 1-2 | 96 | 1 | 8.0 | ||
| 31.01.2026 | BrightonA | 1-1 | 97 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2026 | LeedsH | 1-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 18.01.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 07.01.2026 | WolvesH | 1-1 | 100 | 1 | 7.3 | ||
| 04.01.2026 | BrentfordH | 2-4 | 95 | – | 7.3 | ||
| 30.12.2025 | Nottingham ForestA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 4 | 9.7 |
| 27.12.2025 | BurnleyA | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 20.12.2025 | ArsenalH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | ChelseaA | 2-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | Nottingham ForestH | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.12.2025 | BournemouthA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | NewcastleH | 1-4 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.11.2025 | Manchester UnitedA | 0-1 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 08.11.2025 | FulhamH | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.11.2025 | SunderlandA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | TottenhamH | 0-3 | 96 | 2 | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 98 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | Crystal PalaceH | 2-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 29.09.2025 | West HamH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 20.09.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Aston VillaH | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 30.08.2025 | WolvesA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | BrightonH | 2-0 | 98 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 18.08.2025 | LeedsA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | NewcastleA | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 18.05.2025 | SouthamptonH | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | FulhamA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | IpswichH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 05.04.2025 | ArsenalH | 1-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 02.04.2025 | LiverpoolA | 1-0 | 78 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | West HamH | 1-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | WolvesA | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2025 | BrentfordA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 81 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | Crystal PalaceA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | LiverpoolH | 2-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | LeicesterH | 4-0 | 82 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 25.01.2025 | BrightonA | 0-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | NewcastleH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | Crystal PalaceH | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 |
ŞUT45
GOL2
xG2.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%4.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%31
- Serbest vuruş11%24
- Korner6%13
- Açık oyun5%11
- Duran top5%11
- Taç sonrası4%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak38%84
- Sol ayak7%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR45 şut
- 1-15' 8 %18
- 16-30' 4 %9
- 31-45' 9 %20
- 46-60' 9 %20
- 61-75' 5 %11
- 76-90+' 10 %22
AKSİYON HARİTASI3182 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3182
- Pas2219%73
- Top kazanma164%5
- Müdahale112%4
- Top teması104%3
- Faul101%3
- Uzaklaştırma99%3
- Pas arası58%2
- Bloke edilen pas56%2
- İkili mücadele55%2
- Hava topu53%2
PİYASA DEĞERİ€35.00M+94.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 213 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Man Utd U18
→
Man Utd U23
-
Man Utd U18
→
Man Utd U23
-
2017-07-01
Man Utd Youth
→
Man Utd U18
-
Man Utd Youth
→
Man Utd U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2025
Lower Back InjuryKadroda yok
14 maç
08.2024
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2023
Maç eksiğiŞüpheli
2 maç
02.2023
Sırt sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2023
Sırt sakatlığıKadroda yok
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3485 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.7Premier League 2025
PERFORMANS62.93485 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
91.3
Derinden oyun kurucu
89.4
Box-to-box orta saha
84.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%90
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%90
Dakika
%100
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
3
3.2
94
Ortalama rating
7.22
7.1
100
Performans skoru
62.9
75
84
İkili mücadele kazanma
61.7
58
100
Pas arası / 90
1.45
2.3
63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Manuel LocatelliJuventus · 27
%95
1gol
1asist
60scout
€25.00M
Serie A
Idrissa GueyeSenegal · 36
%91
0gol
1asist
56scout
€1.00M
Africa Cup of Nations
Cristian Cásseres Jr.Toulouse · 25
%73
2gol
3asist
67scout
€9.00M
Ligue 1
Jamie RocheLausanne · 24
%71
1gol
0asist
59scout
UEFA Europa Conference League
Sergio GómezReal Sociedad · 25
%71
0gol
6asist
70scout
€15.00M
La Liga
Youri TielemansAston Villa · 28
%68
0gol
4asist
59scout
€35.00M
Premier League
Mehdi LérisPisa · 27
%66
2gol
3asist
63scout
Serie A
Samir El MourabetStrasbourg · 20
%60
1gol
2asist
77scout
€50K
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Watford