LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.26 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili184.75 / 90
Rating6.96
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 2.90 %96
- Pas arası 1.32 %63
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %69 %81
- Pas isabeti %89 %79
- Faul (az iyi) 0.53 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 341 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Ligue 22025 · Rodez · 32 maç
7asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
4
341
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan18%69
Müdahale11
Faul25 kazanılan
İlk 114
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 1170 yedek girdi
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-23%50
- 5-3-22%33
- 4-4-1-11%17
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | WatfordH | 1-0 | 90 | 0 | 7.5 | ||
| 29.08.2026 | MiddlesbroughA | 3-1 | 90 | 0 | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | BurnleyH | 3-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | NorwichA | 1-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2026 | Saint EtienneA | 0-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2026 | RED Star FC 93A | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 09.05.2026 | AnnecyA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 02.05.2026 | Saint EtienneH | 2-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 24.04.2026 | LavalA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.04.2026 | AmiensH | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.04.2026 | Estac TroyesH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.04.2026 | DunkerqueA | 1-1 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 20.03.2026 | BastiaH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | ReimsA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 06.03.2026 | GrenobleH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | GuingampA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.02.2026 | MontpellierH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.02.2026 | Clermont FootA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 06.02.2026 | BoulogneA | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.01.2026 | RED Star FC 93H | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.01.2026 | NancyA | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.01.2026 | Le MansH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.01.2026 | PAUA | 3-3 | 90 | 2 | – | 7.2 | |
| 12.12.2025 | GuingampH | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | Estac TroyesA | 1-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 21.11.2025 | DunkerqueH | 1-1 | 83 | 2 | 6.2 | ||
| 07.11.2025 | GrenobleA | 2-1 | 72 | 1 | 6.5 | ||
| 31.10.2025 | MontpellierA | 2-0 | 24↑ | – | 7.5 | ||
| 28.10.2025 | AnnecyH | 2-1 | 72 | – | 5.6 | ||
| 25.10.2025 | AmiensA | 2-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | ReimsH | 2-2 | 70 | 1 | – | 6.3 | |
| 04.10.2025 | RED Star FC 93A | 1-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | PAUH | 1-2 | 65 | – | 6.5 | ||
| 23.09.2025 | BastiaA | 2-3 | 65 | – | 6.2 | ||
| 19.09.2025 | Clermont FootH | 0-1 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 12.09.2025 | Le MansA | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 29.08.2025 | BoulogneH | 1-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | NancyH | 0-0 | 23 | – | 6.7 |
PİYASA DEĞERİ€1.80M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-30
FC Sochaux
→
Rodez AF
?
FC Sochaux
→
Rodez AF
?
2023-07-01
FC Sochaux B
→
FC Sochaux
-
FC Sochaux B
→
FC Sochaux
-
2021-07-01
FC Sochaux U19
→
FC Sochaux B
-
FC Sochaux U19
→
FC Sochaux B
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2484 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.8Ligue 2 2025
PERFORMANS46.32484 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
78.8
Klasik stoper
68.4
Agresif stoper
68.2
Ofansif bek
51.2
Klasik stoper
38.9
Ayağı iyi stoper
37.4
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%13
Dakika
%91
Değer / getiri
%13
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%33
Dakika
%93
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.81
1.4
100
Asist / 90
0.25
0.22
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Başarılı drible / 90
0.87
1.1
79
Performans skoru
46.3
74
63
Müdahale / 90
1.38
2.5
55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gabriel RojasRacing Club · 28
%95
0gol
5asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Jean Lambert Evan's AllanRodez · 26
%87
0gol
6asist
59scout
Ligue 2
Aaron HerreraDC United · 28
%76
0gol
2asist
61scout
Major League Soccer
Vladimír Coufal1899 Hoffenheim · 33
%75
1gol
8asist
59scout
€2.50M
Bundesliga
Dimitrios GiannoulisFC Augsburg · 30
%73
2gol
5asist
62scout
€3.00M
Bundesliga
Ivan CaleroCultural Leonesa · 30
%70
3gol
5asist
62scout
€700K
Segunda División
Tommaso AugelloPalermo · 31
%63
1gol
3asist
57scout
€1.20M
Serie B
Leonardo SernicolaSpezia · 28
%60
1gol
2asist
59scout
€1.00M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
