Leonardo Sernicola
Italy · Defender

Leonardo Sernicola

YAŞ28
BOY188
KİLO78
KULÜPBenevento
DOĞUM YERİCivita Castellana
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili55.84 / 90
Rating5.90
LİG SIRALAMALARINDA
10. Coppa Italia2022 · Cremonese · 5 maç 2gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Serie B2021/2022 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
2022 4 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 1 77 0 0 5.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Coppa ItaliaBenevento 1 77 0 0 5.90
İkili kazanılan5%83
Müdahale2
Faul1
İlk 111
2025/26 23 1.432 1 2 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Coppa ItaliaCremonese 1 0 0 0
Serie ACremonese 2 0 0 0
Serie BSpezia 20 1.432 1 2 6.66
Şut5%40 isabet
Kilit pas26
Drible16%73 başarı
İkili kazanılan68%50
Müdahale24
Faul2913 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11158 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2022/23 36 2.317 2 2 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACremonese 36 2.317 2 2 6.84
Şut15%40 isabet
Kilit pas25
Drible22%49 başarı
İkili kazanılan139%55
Müdahale45
Faul4043 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11279 yedek
G+A / 900.16
Kart11
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 112913 yedek girdi
KART11
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 15 3-4-1-2 — 10 4-2-3-1 — 8 3-4-3 — 2 4-3-1-2 — 2 5-3-2 — 2 39 maç
  • 3-5-215%38
  • 3-4-1-210%26
  • 4-2-3-18%21
  • 3-4-32%5
  • 4-3-1-22%5
  • 5-3-22%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 C. DessersC. Dessers 1 C. PickelC. Pickel Sernicola 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.08.2026 FiorentinaA 4-1 77 5.9
08.05.2026 PescaraA 1-1 45 6.6
01.05.2026 VeneziaH 2-2 90 6.7
25.04.2026 CatanzaroA 4-2 87 1 5.9
18.04.2026 SudtirolH 6-1 74 1 1 8.0
12.04.2026 MantovaH 0-2 45 6.2
06.04.2026 CarrareseA 3-1 90 6.3
21.03.2026 Juve StabiaA 3-1 90 1 5.9
17.03.2026 EmpoliH 1-1 12 6.5
13.03.2026 ModenaA 3-0 90 6.5
07.03.2026 MonzaH 4-2 90 1 1 7.3
03.03.2026 PadovaA 2-2 90 6.7
28.02.2026 ReggianaH 0-1 90 7.3
21.02.2026 CesenaA 2-3 90 1 6.9
15.02.2026 FrosinoneH 0-2 63 6.7
11.02.2026 BariA 0-0 19 6.6
07.02.2026 Virtus EntellaH 1-1 90 6.3
31.01.2026 SampdoriaA 1-0 90 1 7.2
24.01.2026 AvellinoH 1-0 90 6.3
18.01.2026 PalermoA 1-0 68 6.3
10.01.2026 SudtirolA 2-1 29 7.0
29.08.2025 SassuoloH 3-2
23.08.2025 AC MilanA 1-2
16.08.2025 PalermoH 0-0
03.06.2023 SalernitanaH 2-0 8 6.7
28.05.2023 LazioA 3-2 90 6.2
20.05.2023 BolognaH 1-5 77 6.7
14.05.2023 JuventusA 2-0 20 6.7
06.05.2023 SpeziaH 2-0 90 6.6
03.05.2023 AC MilanA 1-1 90 7.3
23.04.2023 UdineseA 3-0 45 6.5
14.04.2023 EmpoliH 1-0 90 1 1 7.9
08.04.2023 SampdoriaA 2-3 22 1 2 8.9
01.04.2023 AtalantaH 1-3
18.03.2023 MonzaA 1-1 45 6.7
12.03.2023 FiorentinaH 0-2 54 5.6
06.03.2023 SassuoloA 3-2 78 6.6
28.02.2023 AS RomaH 2-1 84 6.5
20.02.2023 TorinoA 2-2 80 2 6.2
12.02.2023 NapoliA 3-0 90 7.0
04.02.2023 LecceH 0-2 90 6.6
28.01.2023 InterH 1-2 90 7.2
23.01.2023 BolognaA 1-1 90 1 6.2
09.01.2023 VeronaA 2-0 90 1 6.9
04.01.2023 JuventusH 0-1 90 1 6.9
11.11.2022 EmpoliA 2-0 90 1 6.9
08.11.2022 AC MilanH 0-0 28 6.2
05.11.2022 SalernitanaA 2-2 90 6.9
30.10.2022 UdineseH 0-0 90 7.2
24.10.2022 SampdoriaH 0-1 90 2 6.9
16.10.2022 SpeziaA 2-2 90 1 7.5
09.10.2022 NapoliH 1-4 90 6.3
02.10.2022 LecceA 1-1 90 7.5
18.09.2022 LazioH 0-4 90 2 7.0
11.09.2022 AtalantaA 1-1 83 1 6.7
04.09.2022 SassuoloH 0-0
30.08.2022 InterA 3-1
27.08.2022 TorinoH 1-2 28 1 1 7.2
22.08.2022 AS RomaA 1-0
14.08.2022 FiorentinaA 3-2 45 6.6
ŞUT13
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.049 73' · xG 0.064 · GOL 48' · xG 0.03 29' · xG 0.381 50' · xG 0.033 35' · xG 0.019 6' · xG 0.016 67' · xG 0.089 45' · xG 0.035 45' · xG 0.088 20' · xG 0.064 13' · xG 0.182 26' · xG 0.134
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%46) Taç sonrası — 2 (%15) Serbest vuruş — 2 (%15) Kontra atak — 1 (%8) Duran top — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası6%46
  • Taç sonrası2%15
  • Serbest vuruş2%15
  • Kontra atak1%8
  • Duran top1%8
  • Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%54) Sol ayak — 5 (%38) Kafa — 1 (%8) 13 şut
  • Sağ ayak7%54
  • Sol ayak5%38
  • Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 2 %15
  • 16-30' 3 %23
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 1 %8
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
DİSİPLİN15kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 60 maç
Benevento 1maç 2026
Cremonese 39maç 2022–2025
Spezia 20maç 2025
Spal 2020
Sassuolo 2018
Ternana 2015–2017
Italy U20 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-13 Cremonese Benevento
2026-06-30 Spezia Calcio US Cremonese Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Spezia Cremonese
2025-07-01 Pisa Cremonese
2025-01-23 Cremonese Pisa loan transfer
2022-07-08 Sassuolo Cremonese free transfer
2022-06-30 Cremonese Sassuolo End of loan
2021-07-20 Sassuolo Cremonese loan transfer
2021-06-30 SPAL Sassuolo End of loan
2020-09-25 Sassuolo Spal
2020-08-31 Ascoli Sassuolo End of loan
2020-01-29 Sassuolo Ascoli
2020-01-28 Virtus Entella Sassuolo End of loan
2019-07-09 Sassuolo Virtus Entella
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Serie B2026 · Benevento 1sarı · 1 maç
🟨 Serie A2022 · Cremonese 11sarı · 32 maç
🟨 Coppa Italia2022 · Cremonese 3sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1432 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.6Serie B 2025
PERFORMANS41.91432 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 72.1
Klasik stoper 64.8
Agresif stoper 64.1
Ayağı iyi stoper 0
Klasik stoper 0
Agresif stoper 0
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %19
Dakika %64
Değer / getiri %23
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %28
Dakika %79
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.63 1.4 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Başarılı drible / 90 1.01 1.1 92
Müdahale / 90 1.51 2.5 60
Asist / 90 0.13 0.22 59
Performans skoru 41.9 74 57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam