Cyriel Dessers
Nigeria · Attacker

Cyriel Dessers

YAŞ31
BOY185
KİLO84
DOĞUM YERİLeuven
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON2G · 0A
Gol21.68 / 90
Şut43.36 / 90
Kilit pas21.68 / 90
Başarılı dripling21.68 / 90
Kazanılan ikili75.89 / 90
Rating7.45
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 UEFA Europa Conference League2021 · Feyenoord · 13 maç 10gol3.
8. UEFA Europa Conference League2026 · Panathinaikos · 3 maç 3gol8.
16. Eredivisie2021 · Feyenoord · 27 maç 9gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 League Cup2023/2024 · Scotland
🏆 Cup2020/2021 · Belgium
🥈 League Cup2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈 Premiership2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈 Premiership2023/2024 · Scotland · 2nd Place
🥈 Scottish Cup2023/2024 · Scotland · 2nd Place
🥈 Super Cup2021/2022 · Belgium · 2nd Place
🥈 UEFA Conference League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈 First Division A2020/2021 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2014/2015 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 24 G+A
2020 3 2021 24 2022 12 2023 4 2024 5 2025 0 2026 2
GolAsist
2026/27 2 107 2 0 7.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos 2 107 2 0 7.45
Şut4%75 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan7%41
Faul11 kazanılan
G+A / 901.68
2025/26 6 99 0 0 6.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsNigeria 1 0 0 0
UEFA Champions LeagueRangers 4 79 0 0 6.40
UEFA Europa LeaguePanathinaikos 1 20 0 0 6.30
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan2%40
Ofsayt1
İlk 1115 yedek
2024/25 12 792 3 2 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueRangers 12 792 3 2 6.70
Şut18%50 isabet
Kilit pas7
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan46%40
Müdahale4
Faul1613 kazanılan
Ofsayt12
İlk 1193 yedek
G+A / 900.57
Kart2
2023/24 12 658 2 2 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueRangers 8 398 1 1 6.73
UEFA Champions LeagueRangers 4 260 1 1 6.55
Şut5%60 isabet
Kilit pas12
Drible3%18 başarı
İkili kazanılan20%23
Müdahale3
Faul184 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1184 yedek
G+A / 900.55
Kart1
2022/23 31 1.826 9 3 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACremonese 28 1.593 6 2 6.72
Jupiler Pro LeagueGenk 3 233 3 1 7.60
Şut51%47 isabet
Kilit pas27
Drible15%39 başarı
İkili kazanılan59%29
Müdahale11
Faul4015 kazanılan
Ofsayt24
Penaltı11 kaçan
İlk 11229 yedek
G+A / 900.59
Kart3
2021/22 45 1.945 19 5 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 28 1.053 9 2 6.81
UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord 13 766 10 1 7.18
Jupiler Pro LeagueGenk 4 126 0 2 6.80
Şut69%61 isabet
Kilit pas29
Drible28%45 başarı
İkili kazanılan89%36
Müdahale10
Faul3516 kazanılan
Ofsayt27
Penaltı1
İlk 111728 yedek
G+A / 901.11
Kart2
2020/21 12 238 3 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 12 238 3 0 6.64
Şut14%57 isabet
Kilit pas3
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan13%30
Müdahale2
Faul73 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11111 yedek
G+A / 901.13
TOPLAM GOL182 penaltı
İLK 113425 yedek girdi
KART8
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA90
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
1-15' — 4 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 4 %22
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 2 %11
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 8 %44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 16 3-4-1-2 — 9 4-3-3 — 8 3-5-2 — 7 3-4-3 — 5 4-3-1-2 — 5 50 maç
  • 4-2-3-116%32
  • 3-4-1-29%18
  • 4-3-38%16
  • 3-5-27%14
  • 3-4-35%10
  • 4-3-1-25%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 Hradec KrálovéA 1-2 58 1 2 7.6
11.08.2026 CSKA 1948A 1-2 49 1 2 7.3
27.12.2025 TunisiaH 3-2
25.09.2025 BSC Young BoysA 1-4 20 6.3
27.08.2025 Club Brugge KVA 6-0
12.08.2025 PlzenA 2-1 54 6.2
30.07.2025 PanathinaikosA 1-1 9 1 6.7
22.07.2025 PanathinaikosH 2-0 16 6.3
17.04.2025 Athletic ClubA 2-0 90 6.2
10.04.2025 Athletic ClubH 0-0 85 2 6.5
13.03.2025 FenerbahceH 0-2 68 6.6
06.03.2025 FenerbahceA 1-3 88 1 1 2 8.2
30.01.2025 Union St. GilloiseH 2-1 90 1 2 7.2
23.01.2025 Manchester UnitedA 2-1 19 1 2 7.2
12.12.2024 TottenhamH 1-1 10 1 6.5
28.11.2024 NiceA 1-4 21 2 6.5
07.11.2024 Olympiakos PiraeusA 1-1 84 1 4 6.7
24.10.2024 FCSBH 4-0 57 6.5
03.10.2024 LyonH 1-4 90 1 6.3
26.09.2024 Malmo FFA 0-2 90 2 6.0
14.03.2024 BenficaH 0-1 77 7.0
07.03.2024 BenficaA 2-2 76 6.3
14.12.2023 Real BetisA 2-3 65 1 1 1 7.9
30.11.2023 ArisH 1-1
09.11.2023 Sparta PrahaH 2-1 15 6.7
26.10.2023 Sparta PrahaA 0-0 74 6.3
05.10.2023 ArisA 2-1 90 6.2
21.09.2023 Real BetisH 1-0 1
30.08.2023 PSV EindhovenA 5-1 61 6.2
22.08.2023 PSV EindhovenH 2-2 81 1 6.9
15.08.2023 Servette FCA 1-1 29 2 5.6
09.08.2023 Servette FCH 2-1 89 1 2 7.5
30.04.2023 VeronaH 1-1 19 1 6.3
23.04.2023 UdineseA 3-0 60 1 6.9
14.04.2023 EmpoliH 1-0 67 1 2 7.2
08.04.2023 SampdoriaA 2-3 90 1 1 7.0
01.04.2023 AtalantaH 1-3 16 6.6
18.03.2023 MonzaA 1-1 25 6.5
12.03.2023 FiorentinaH 0-2 60 2 6.2
06.03.2023 SassuoloA 3-2 45 2 2 8.5
28.02.2023 AS RomaH 2-1
20.02.2023 TorinoA 2-2
04.02.2023 LecceH 0-2 90 1 6.2
28.01.2023 InterH 1-2 30 1 6.7
14.01.2023 MonzaH 2-3 90 1 2 7.3
09.01.2023 VeronaA 2-0 61 1 6.3
04.01.2023 JuventusH 0-1 75 3 6.6
11.11.2022 EmpoliA 2-0 21 1 6.6
30.10.2022 UdineseH 0-0 24 6.3
24.10.2022 SampdoriaH 0-1 65 2 6.2
16.10.2022 SpeziaA 2-2 72 1 3 7.2
09.10.2022 NapoliH 1-4 73 1 2 6.9
02.10.2022 LecceA 1-1 25 6.7
18.09.2022 LazioH 0-4 90 1 6.3
11.09.2022 AtalantaA 1-1 83 6.5
04.09.2022 SassuoloH 0-0 75 2 6.6
30.08.2022 InterA 3-1 67 3 6.3
27.08.2022 TorinoH 1-2 90 1 2 7.2
22.08.2022 AS RomaA 1-0 90 4 7.2
14.08.2022 FiorentinaA 3-2 90 1 6.5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 120 maç
Panathinaikos 3maç 2025–2026
Rangers 28maç 2023–2025
Nigeria 1maç 2025
Cremonese 28maç 2022
Genk 19maç 2020–2022
Feyenoord 41maç 2021
Heracles 2019
Utrecht 2017–2018
NAC Breda 2016
Lokeren 2014–2015
OH Leuven 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01 Rangers Panathinaikos
2023-07-06 Cremonese Rangers € 6M
2022-08-10 Genk Cremonese € 6.5M
2022-07-01 Feyenoord Genk
2022-06-30 Feyenoord Genk End of loan
2021-08-31 Genk Feyenoord
2020-07-01 Heracles Genk € 4M
2019-07-08 Utrecht Heracles Almelo ?
2017-07-01 NAC Breda Utrecht €350k
2017-06-09 NAC Breda Utrecht
2016-07-07 KSC Lokeren NAC Breda free transfer
2016-07-07 Lokeren NAC Breda
2014-07-01 OH Leuven KSC Lokeren free transfer
2014-07-01 OH Leuven Lokeren
2014-03-01 OH Leuven U21 OH Leuven -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Uyluk sakatlığıKadroda yok 6 maç
12.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
11.2025 SakatlıkKadroda yok 10 maç
05.2023 SakatlıkŞüpheli 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 79 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU24.6UEFA Champions League 2025
PERFORMANS21.079 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 377 oyuncu
Scout skoru %12
Performans %39
Dakika %39
Değer / getiri %28
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %10
Performans %34
Dakika %33
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam