Yaser Esneider Asprilla Martínez
Mexico · Attacker

Yaser Esneider Asprilla Martínez

YAŞ24
BOY178
KİLO73
KULÜPFC Juarez
DOĞUM YERİSan Luis de Potosí
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut26.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili412.00 / 90
Rating6.41
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.14
Asist 0.000.07
Şut 6.001.59
Kilit pas 0.000.14
Başarılı dripling 0.000.29
Kazanılan ikili 12.004.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Copa Santa FeNone · Argentina · 2nd Place
🥈 Trofeo de CampeonesNone · Argentina · 2nd Place
🥈 Tournoi Maurice RevelloNone · World · 2nd Place
🥈 Copa Santa Fe2023 · Argentina · 2nd Place
🥈 Trofeo de Campeones2023 · Argentina · 2nd Place
🥈 Tournoi Maurice Revello2023 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2023 0 2024 2 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 3 30 0 0 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXFC Juarez 3 30 0 0 6.41
Şut2
İkili kazanılan4%57
Müdahale1
İlk 1112 yedek
2025/26 46 1.742 2 1 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaGodoy Cruz 30 1.246 2 1 6.61
Liga MXFC Juarez 14 488 0 0 6.55
Liga Profesional ArgentinaRosario Central 2 8 0 0 6.70
Şut43%40 isabet
Kilit pas3
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan85%46
Müdahale6
Faul1633 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111432 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2024/25 17 213 2 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRosario Central 17 213 2 0 6.80
Şut8%62 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan11%33
Müdahale1
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11116 yedek
G+A / 900.85
Kart1
2023/24 20 132 0 0 6.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRosario Central 20 132 0 0 6.38
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan8%28
Müdahale2
Faul62 kazanılan
Ofsayt1
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 111557 yedek girdi
KART3
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 42 4-4-2 — 9 4-3-3 — 8 4-1-4-1 — 5 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 2 68 maç
  • 4-2-3-142%62
  • 4-4-29%13
  • 4-3-38%12
  • 4-1-4-15%7
  • 3-4-2-12%3
  • 3-4-32%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 CF PachucaH 0-2 7 0 6.3
25.07.2026 Guadalajara ChivasA 1-0 23 2 6.5
18.07.2026 PueblaH 0-1
26.04.2026 Atletico San LuisH 2-1 22 1 6.2
22.04.2026 U.N.A.M. - PumasA 4-2 29 2 6.7
19.04.2026 LeonA 3-1 38 1 6.6
11.04.2026 Club TijuanaH 1-2 32 1 6.3
08.04.2026 Club QueretaroA 1-1 62 1 6.7
04.04.2026 PueblaA 1-1 36 2 6.3
23.03.2026 Tigres UANLH 2-1 31 1 6.3
14.03.2026 MonterreyH 2-2 79 3 6.9
08.03.2026 TolucaA 3-1 25 6.7
05.03.2026 Club AmericaA 1-2 25 3 6.5
28.02.2026 AtlasH 3-1 26 2 6.3
15.02.2026 NecaxaH 1-2 21 6.7
08.02.2026 PachucaA 2-0 39 1 6.6
31.01.2026 Cruz AzulH 3-4 23 3 6.9
15.11.2025 Deportivo RiestraH 1-1 13 1 6.5
10.11.2025 Atletico TucumanA 2-1
02.11.2025 San Martin S.J.H 0-0 7
18.10.2025 LanusA 2-0 33 2 6.2
12.10.2025 Independ. RivadaviaA 0-0
05.10.2025 IndependienteH 1-1 45 6.7
27.09.2025 San LorenzoA 2-0 57 6.5
21.09.2025 Instituto CordobaH 1-1 45 1 6.7
13.09.2025 Barracas CentralH 0-0 82 1 6.2
01.09.2025 PlatenseA 1-3 66 6.3
25.08.2025 Velez SarsfieldH 0-2 50 1 6.3
17.08.2025 River PlateA 4-2
07.08.2025 Gimnasia L.P.H 1-2 26 6.7
27.07.2025 Talleres CordobaA 0-0
19.07.2025 Sarmiento JuninH 0-0 28 2 6.3
12.07.2025 Rosario CentralA 1-1 19 1 1 7.2
03.05.2025 Deportivo RiestraA 3-0 34 1 6.2
28.04.2025 Atletico TucumanH 1-0 26 1 6.9
20.04.2025 San Martin S.J.A 1-0 45 6.3
15.04.2025 LanusH 0-0 79 1 6.7
05.04.2025 Independ. RivadaviaH 1-1 84 1 6.3
29.03.2025 IndependienteA 4-0 73 1 6.5
22.03.2025 Talleres CordobaH 0-0 24 1 6.7
15.03.2025 San LorenzoH 0-0 82 1 6.7
10.03.2025 Instituto CordobaA 1-1 87 6.6
03.03.2025 Barracas CentralA 1-2 90 2 4 8.9
21.02.2025 PlatenseH 1-1 8 1 6.3
18.02.2025 Velez SarsfieldA 0-2 73 1 6.3
13.02.2025 River PlateH 0-0 19 6.9
09.02.2025 Gimnasia L.P.A 3-0 51 6.3
28.01.2025 LanusH 2-1
23.01.2025 Godoy CruzA 0-3 8 6.7
14.12.2024 Belgrano CordobaH 2-1
08.12.2024 River PlateA 4-0
30.11.2024 Racing ClubH 0-2 32 6.3
25.11.2024 Central Cordoba de SantiagoA 0-1 33 1 2 7.3
20.11.2024 Estudiantes L.P.A 1-1
09.11.2024 San LorenzoH 0-1 22 1 6.9
05.11.2024 Independ. RivadaviaA 1-1
01.11.2024 Barracas CentralH 0-1 5
26.10.2024 Instituto CordobaA 0-0 1
01.10.2024 Velez SarsfieldH 3-0
22.09.2024 PlatenseA 1-0 17 6.3
ŞUT28
GOL0
xG3.6
xG FARKI-3.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.032 67' · xG 0.028 90' · xG 0.054 90' · xG 0.113 71' · xG 0.049 55' · xG 0.037 2' · xG 0.033 78' · xG 0.583 76' · xG 0.027 90' · xG 0.5 88' · xG 0.098 72' · xG 0.138 90' · xG 0.109 90' · xG 0.534 68' · xG 0.168 90' · xG 0.015 20' · xG 0.301 14' · xG 0.078 12' · xG 0.117 83' · xG 0.038 89' · xG 0.019 90' · xG 0.083 69' · xG 0.085 90' · xG 0.027 80' · xG 0.271 76' · xG 0.027 90' · xG 0.0 71' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%46) Açık oyun — 4 (%14) Korner — 4 (%14) Kontra atak — 3 (%11) Duran top — 2 (%7) Taç sonrası — 2 (%7) 28 şut
  • Asist sonrası13%46
  • Açık oyun4%14
  • Korner4%14
  • Kontra atak3%11
  • Duran top2%7
  • Taç sonrası2%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%61) Kafa — 10 (%36) Sol ayak — 1 (%4) 28 şut
  • Sağ ayak17%61
  • Kafa10%36
  • Sol ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 6 76-90+' — 17 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 17 76-90+'
  • 1-15' 3 %11
  • 16-30' 1 %4
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %4
  • 61-75' 6 %21
  • 76-90+' 17 %61
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 86 maç
FC Juarez 17maç 2025–2026
Rosario Central 39maç 2023–2025
Godoy Cruz 30maç 2025
Mexico 2024
Mexico U23 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-12-31 FC Juárez CD Godoy Cruz Antonio Tomba Kiralıktan geri döndü31 Ara 2026
2025-01-31 Rosario Central Godoy Cruz ?
2021-01-01 Ros. Central II Rosario Central -
2019-07-01 Ro. Central U20 Ros. Central II -
SCOUT RAPORUAggregated only · 1246 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.6Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS37.41246 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %57
Dakika %80
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %52
Dakika %84
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam