LİGPremiership
BU SEZON1G · 0A
Gol10.48 / 90
Şut20.96 / 90
Kilit pas31.44 / 90
Başarılı dripling10.48 / 90
Kazanılan ikili83.83 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 59 orta sahalar
- Kilit pas 1.44 %64
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.48 %45
- Pas isabeti %88 %67
- Top kapma 1.44 %31
- İkili mücadele %50 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 188 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Superliga2022 · FC Nordsjaelland · 32 maç
4asist9.
68.
UEFA Champions League2025 · Rangers · 3 maç
1asist68.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
3
188
1
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale3
Faul22 kazanılan
İlk 1121 yedek
G+A / 900.48
2025/26
10
673
1
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas9
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan39%49
Müdahale16
Faul1416 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.27
Kart22
2024/25
10
792
1
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas9
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan53%54
Müdahale19
Faul1218 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.34
Kart5
2023/24
6
420
0
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan20%51
Müdahale7
Faul711 kazanılan
İlk 1151 yedek
G+A / 900.43
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 11234 yedek girdi
KART12
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %75
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%44
- 4-3-38%30
- 3-4-2-13%11
- 4-1-4-12%7
- 3-4-31%4
- 4-4-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | BeşiktaşA | 6-2 | 89 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 22.08.2026 | KasımpaşaH | 0-1 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 14.08.2026 | GalatasarayA | 2-2 | 37↑ | – | 6.7 | ||
| 29.01.2026 | FC PortoA | 3-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2026 | LudogoretsH | 1-0 | 79 | 1 | 1 | 8.9 | |
| 27.11.2025 | SC BragaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | AS RomaH | 0-2 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | GenkH | 0-1 | 41 | – | 5.9 | ||
| 27.08.2025 | Club Brugge KVA | 6-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 19.08.2025 | Club Brugge KVH | 1-3 | 61 | 2 | 7.2 | ||
| 12.08.2025 | PlzenA | 2-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 30.07.2025 | PanathinaikosA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.07.2025 | PanathinaikosH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 17.04.2025 | Athletic ClubA | 2-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 13.03.2025 | FenerbahceH | 0-2 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | FenerbahceA | 1-3 | 76 | 1 | – | 7.2 | |
| 30.01.2025 | Union St. GilloiseH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.12.2024 | TottenhamH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.11.2024 | NiceA | 1-4 | 69 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.11.2024 | Olympiakos PiraeusA | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | FCSBH | 4-0 | 45↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.10.2024 | LyonH | 1-4 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.09.2024 | Malmo FFA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2024 | BenficaH | 0-1 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 07.03.2024 | BenficaA | 2-2 | 84 | 1 | – | 7.2 | |
| 30.11.2023 | FenerbahceH | 6-1 | 45 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.10.2023 | Spartak TrnavaA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2023 | LudogoretsH | 7-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 21.09.2023 | FenerbahceA | 3-1 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT3
GOL1
xG0.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 29 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa League2024 · Rangers
5sarı · 10 maç
🟨
Superliga2021 · FC Nordsjaelland
7sarı · 25 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 188 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.5Süper Lig 2026
PERFORMANS39.2188 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 164 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%69
Dakika
%74
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 2078 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%61
Dakika
%57
Değer / getiri
%10
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mame Alassane NiangHam-Kam
%95
4gol
0asist
37scout
Eliteserien
Patric ÅslundDjurgardens IF · 23
%79
3gol
0asist
48scout
Allsvenskan
Johan HoveAIK Stockholm · 25
%70
3gol
1asist
56scout
Allsvenskan
Villiam GranathMjallby AIF · 27
%68
1gol
1asist
50scout
Allsvenskan
Óscar RomeroHuracan · 33
%66
2gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Walter ClarChapecoense-sc
%66
3gol
1asist
46scout
Serie A
Mathias GrundetjernValerenga · 25
%61
2gol
2asist
54scout
Eliteserien
Stiven MendozaAtletico Paranaense · 33
%60
5gol
0asist
45scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



