Colombia · Forward
Álex Forés Mendoza
LİGParanaense - 1
BU SEZON5G · 1A
Gol50.22 / 90
Asist10.04 / 90
Şut251.12 / 90
Kilit pas231.03 / 90
Başarılı dripling130.58 / 90
Kazanılan ikili552.47 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 113 orta sahalar
- Kilit pas 1.03 %49
- Asist 0.04 %33
- Drible 0.58 %46
- Pas isabeti %86 %51
- Top kapma 1.62 %20
- İkili mücadele %45 %24
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2006 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
13.
Serie A2022 · Ceara · 29 maç
10gol13.
18.
Liga MX2024 · Leon · 27 maç
9gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
SuperligaNone · Colombia
🏆
Indian Super LeagueNone · India
🏆
Indian Super League2015 · India
🏆
Superliga2014 · Colombia
🥈
Cearense 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Primera BNone · Colombia · 2nd Place
🥈
Primera ANone · Colombia · 2nd Place
🥈
Copa do NordesteNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Nordeste2020/2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Primera A2013 · Colombia · 2nd Place
🥈
Primera B2012 · Colombia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
25
2.006
5
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas23
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan55%45
Müdahale23
Faul1516 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1125
G+A / 900.27
2024/25
27
2.272
9
2
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%52 isabet
Kilit pas43
Drible31%51 başarı
İkili kazanılan85%44
Müdahale15
Faul2937 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11261 yedek
G+A / 900.44
Kart61
2023/24
43
2.799
9
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%47 isabet
Kilit pas29
Drible48%49 başarı
İkili kazanılan159%49
Müdahale35
Faul3065 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı2
İlk 113211 yedek
G+A / 900.35
Kart6
2022/23
29
2.378
10
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut66%45 isabet
Kilit pas33
Drible42%47 başarı
İkili kazanılan141%47
Müdahale24
Faul2755 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı11 kaçan
İlk 11281 yedek
G+A / 900.42
Kart6
2021/22
28
2.016
1
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%42 isabet
Kilit pas31
Drible35%53 başarı
İkili kazanılan105%45
Müdahale24
Faul2538 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11244 yedek
G+A / 900.13
Kart3
TOPLAM GOL111 penaltı
İLK 11331 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 3 %27
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 5 %45
- 76-90+' 1 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%41
- 4-4-29%26
- 3-4-2-16%18
- 4-3-1-22%6
- 4-3-32%6
- 3-4-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FluminenseH | 3-3 | 88 | 1 | – | 7.2 | |
| 24.08.2026 | BotafogoA | 2-3 | 95 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | RB BragantinoH | 1-1 | 32 | 2 | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | SantosA | 0-2 | 89 | – | 6.5 | ||
| 30.07.2026 | CorinthiansA | 0-0 | 65 | – | 6.2 | ||
| 25.07.2026 | InternacionalH | 2-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 23.07.2026 | Sao PauloA | 1-2 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 30.05.2026 | MirassolH | 1-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | RemoA | 1-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | FlamengoH | 1-1 | 97 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 10.05.2026 | Vasco DA GamaA | 1-0 | 97 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | GremioH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | VitoriaH | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | PalmeirasA | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | 86 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 05.04.2026 | Atletico-MGA | 2-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 01.04.2026 | BahiaA | 3-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 29.03.2026 | BotafogoH | 4-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | CoritibaH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.03.2026 | CruzeiroH | 2-1 | 78 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 15.03.2026 | FluminenseA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.02.2026 | RB BragantinoA | 1-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | CorinthiansH | 0-1 | 82 | 3 | 6.9 | ||
| 12.02.2026 | SantosH | 2-1 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | InternacionalA | 0-1 | 65 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 12.05.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 09.05.2025 | Cruz AzulH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.04.2025 | MonterreyH | 0-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 16.04.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.04.2025 | PueblaH | 1-0 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | Club QueretaroA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 31.03.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | NecaxaA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | Santos LagunaA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 02.03.2025 | Club TijuanaH | 2-1 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 23.02.2025 | Tigres UANLH | 1-0 | 72 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.02.2025 | Club AmericaA | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.02.2025 | Atletico San LuisA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.02.2025 | TolucaH | 3-3 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 06.02.2025 | PachucaA | 1-2 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.11.2024 | MonterreyA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 06.11.2024 | MazatlánH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | TolucaA | 2-2 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.10.2024 | Club QueretaroH | 4-0 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 24.10.2024 | AtlasH | 0-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 20.10.2024 | FC JuarezA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 06.10.2024 | Club AmericaH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 28.09.2024 | Tigres UANLA | 2-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | Atletico San LuisH | 1-0 | 79 | 2 | 7.3 | ||
| 19.09.2024 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | Club TijuanaA | 2-1 | 58 | 2 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | Santos LagunaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.05.2024 | Istanbul BasaksehirH | 2-6 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 17.05.2024 | AntalyasporA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | Gazişehir GaziantepH | 1-6 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 04.05.2024 | İstanbulsporA | 0-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 26.04.2024 | GalatasarayH | 0-3 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 20.04.2024 | SamsunsporA | 1-1 | 65 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.04.2024 | KayserisporH | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.04.2024 | FenerbahceA | 4-2 | 56 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 152 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-10
Adana Demirspor
→
León
free transfer
Adana Demirspor
→
León
free transfer
2024-02-06
Santos
→
Adana Demirspor
free transfer
Santos
→
Adana Demirspor
free transfer
2023-01-01
Ceará SC
→
Santos
€1.00m
Ceará SC
→
Santos
€1.00m
2021-02-27
Amiens SC
→
Ceará SC
€600k
Amiens SC
→
Ceará SC
€600k
2018-01-17
Corinthians
→
Amiens SC
€1.00m
Corinthians
→
Amiens SC
€1.00m
2017-12-31
EC Bahia
→
Corinthians
End of loan
EC Bahia
→
Corinthians
End of loan
2017-06-05
Corinthians
→
EC Bahia
loan transfer
Corinthians
→
EC Bahia
loan transfer
2016-12-31
New York City
→
Corinthians
End of loan
New York City
→
Corinthians
End of loan
2016-03-11
Corinthians
→
New York City
loan transfer
Corinthians
→
New York City
loan transfer
2015-12-31
Chennaiyin FC
→
Corinthians
End of loan
Chennaiyin FC
→
Corinthians
End of loan
2015-02-02
Chennaiyin FC
→
Corinthians
?
Chennaiyin FC
→
Corinthians
?
2014-10-01
Without Club
→
Chennaiyin FC
-
Without Club
→
Chennaiyin FC
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga MX2024 · Leon
1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1481 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.9Serie A 2026
PERFORMANS31.51481 dk
KARARVeri yetersiz40/100
FORM TRENDİStabil-5.1
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
58.9
Top kapan ön libero
58.7
İleri sekiz
58.2
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%48
Dakika
%99
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%42
Dakika
%99
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Gol / 90
0.3
0.18
100
İkili mücadele kazanma
46.81
55
85
Pas hacmi / 90
32.45
60
54
Kilit pas / 90
0.91
1.3
70
Performans skoru
31.5
76
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.16. Dakika delta -10.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alan LescanoArgentinos JRS · 24
%95
3gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Sebastián DriussiRiver Plate · 29
%79
5gol
0asist
45scout
Liga Profesional Argentina
Oskar ØhlenschlaegerFredrikstad · 21
%73
2gol
1asist
58scout
Eliteserien
Ayrton PortilloDefensa Y Justicia · 25
%70
3gol
1asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Bersant CelinaAIK Stockholm · 29
%70
2gol
1asist
43scout
Allsvenskan
Rodrigo InsúaBarracas Central · 28
%68
3gol
1asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Derrick Etienne JuniorToronto FC · 29
%66
2gol
0asist
34scout
Major League Soccer
Markus KarlsbakkLillestrom · 25
%60
4gol
0asist
53scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



