LİGEliteserien
BU SEZON3G · 1A
Gol30.21 / 90
Asist10.07 / 90
Şut140.97 / 90
Kilit pas181.25 / 90
Başarılı dripling90.62 / 90
Kazanılan ikili1047.22 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 1.25 %52
- Asist 0.07 %35
- Drible 0.62 %52
- Pas isabeti %86 %79
- Top kapma 3.47 %78
- İkili mücadele %52 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1296 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
20.
Eliteserien2025 · Fredrikstad · 26 maç
6gol20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
17
1.306
3
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas18
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan104%52
Müdahale33
Faul2139 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11161 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2025/26
30
2.293
6
3
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%48 isabet
Kilit pas20
Drible10%21 başarı
İkili kazanılan198%48
Müdahale90
Faul6258 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11273 yedek
G+A / 900.35
Kart9
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL6
İLK 11334 yedek girdi
KART8
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 2 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-214%40
- 3-4-38%23
- 5-4-16%17
- 3-5-25%14
- 4-2-3-11%3
- 4-3-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | TrabzonsporH | 0-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | Kristiansund BKH | 1-0 | 56 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 08.08.2026 | StartA | 0-1 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 01.08.2026 | SandefjordH | 1-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 27.07.2026 | RosenborgA | 4-0 | 65 | – | 7.2 | ||
| 11.07.2026 | LillestromH | 0-2 | 84 | – | 7.3 | ||
| 29.05.2026 | StartH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.05.2026 | SandefjordA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | Ham-KamH | 2-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | BrannA | 3-1 | 81 | 1 | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | VikingH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 19.04.2026 | Kristiansund BKA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | ValerengaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.04.2026 | AalesundA | 2-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 22.03.2026 | KFUM OsloH | 3-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | TromsoA | 4-0 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | Bodo/GlimtA | 5-0 | 75 | – | 6.0 | ||
| 23.11.2025 | VikingH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 0-2 | 89 | 1 | – | 7.0 | |
| 02.11.2025 | Kristiansund BKH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | SandefjordA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | StromsgodsetA | 0-3 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 01.10.2025 | KFUM OsloA | 2-1 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | BrannA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | BryneH | 1-1 | 74 | 2 | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | MoldeA | 1-2 | 72 | 1 | 1 | 4 | 8.9 |
| 28.08.2025 | Crystal PalaceH | 0-0 | 81 | 1 | 6.0 | ||
| 21.08.2025 | Crystal PalaceA | 1-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 02.08.2025 | TromsoA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.07.2025 | StromsgodsetH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 20.07.2025 | Ham-KamA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.07.2025 | Bodo/GlimtH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.07.2025 | MoldeH | 4-2 | 90 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 05.07.2025 | ValerengaA | 1-1 | 81 | – | 7.3 | ||
| 29.06.2025 | TromsoH | 0-1 | 30↑ | – | 7.0 | ||
| 22.06.2025 | VikingA | 3-0 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 1-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 28.05.2025 | RosenborgH | 0-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | BryneA | 4-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.05.2025 | KFUM OsloH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Kristiansund BKA | 0-1 | 57 | – | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | HaugesundA | 0-0 | 80 | 2 | 7.3 | ||
| 21.04.2025 | SandefjordHC | 3-1 | 67 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 09.04.2025 | ValerengaH | 2-0 | 74 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | RosenborgA | 1-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | BrannH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 |
ŞUT23
GOL3
xG1.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%57
- Açık oyun3%13
- Taç sonrası3%13
- Serbest vuruş1%4
- Korner1%4
- Duran top1%4
- Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%83
- Kafa4%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 4 %17
- 16-30' 4 %17
- 31-45' 6 %26
- 46-60' 1 %4
- 61-75' 6 %26
- 76-90+' 2 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 47 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-30
Vendsyssel FF
→
Fredrikstad FK
€300k
Vendsyssel FF
→
Fredrikstad FK
€300k
2023-07-01
Nordsjaell. U19
→
Vendsyssel FF
free transfer
Nordsjaell. U19
→
Vendsyssel FF
free transfer
2021-07-01
FCN Youth
→
Nordsjaell. U19
-
FCN Youth
→
Nordsjaell. U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 923 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.5Eliteserien 2026
PERFORMANS40.7923 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİYükselişte+13.8
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
61.0
İleri sekiz
60.1
Top kapan ön libero
59.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%54
Dakika
%89
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%61
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
63.1
82
77
İkili mücadele kazanma
48.03
55
87
Gol / 90
0.2
0.18
100
Performans skoru
40.7
76
54
Müdahale / 90
1.46
2.5
58
Kilit pas / 90
0.98
1.3
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +13.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alan LescanoArgentinos JRS · 24
%95
3gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
KaickFC Dallas · 20
%94
1gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Pavel BuchaFC Cincinnati · 27
%79
2gol
4asist
66scout
Major League Soccer
Gabriel BaralhasVitoria · 27
%76
2gol
3asist
62scout
Serie A
Matheus MartinelliFluminense · 24
%73
0gol
1asist
59scout
Serie A
Sander Risan MörkSandefjord · 25
%63
1gol
0asist
55scout
Eliteserien
Ezequiel HamAtletico Tucuman · 31
%62
0gol
1asist
42scout
Liga Profesional Argentina
Jean LucasBahia · 27
%60
2gol
2asist
60scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
