LİGCopa Do Brasil
BU SEZON2G · 3A
Gol20.11 / 90
Asist30.17 / 90
Şut160.92 / 90
Kilit pas181.03 / 90
Başarılı dripling110.63 / 90
Kazanılan ikili643.67 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 1.03 %47
- Asist 0.17 %78
- Drible 0.63 %47
- Pas isabeti %86 %56
- Top kapma 3.21 %82
- İkili mücadele %47 %37
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1570 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
22.
Serie A2026 · Vitoria · 18 maç
3asist22.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Goiano 12024 · Brazil
🏆
Goiano 12022 · Brazil
🏆
Serie B2019 · Brazil
🏆
Paranaense 12018 · Brazil
🏆
CONMEBOL Sudamericana2018 · South-America
🥈
Baiano 12025 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.570
2
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas18
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan64%47
Müdahale27
Faul3022 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1118
G+A / 900.29
Kart4
Kaptan17maçta
2025/26
29
2.298
2
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas15
Drible18%55 başarı
İkili kazanılan117%48
Müdahale49
Faul4230 kazanılan
İlk 11263 yedek
G+A / 900.12
Kart10
Kaptan2maçta
2024/25
33
2.472
1
3
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%43 isabet
Kilit pas30
Drible15%43 başarı
İkili kazanılan136%50
Müdahale56
Faul2834 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11312 yedek
G+A / 900.15
Kart9
Kaptan10maçta
2023/24
12
235
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan11%52
Müdahale6
Faul53 kazanılan
İlk 11210 yedek
2022/23
33
2.184
4
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%44 isabet
Kilit pas16
Drible19%73 başarı
İkili kazanılan112%50
Müdahale52
Faul4017 kazanılan
İlk 11267 yedek
G+A / 900.25
Kart12
2021/22
36
1.762
4
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas12
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan97%52
Müdahale52
Faul2715 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111818 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2020/21
14
166
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan11%73
Müdahale8
Faul2
İlk 11212 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 11615 yedek girdi
KART18
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %67
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%33
- 4-3-317%31
- 5-4-17%13
- 3-4-2-16%11
- 4-1-4-14%7
- 4-4-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2026 | PalmeirasHC | 0-4 | 74 | – | 7.0 | ||
| 26.07.2026 | RemoA | 2-0 | 87 | 2 | 6.6 | ||
| 23.07.2026 | BotafogoAC | 0-0 | 91 | – | 6.7 | ||
| 16.07.2026 | Vasco DA GamaHC | 1-0 | 94 | 1 | 6.9 | ||
| 30.05.2026 | SantosAC | 3-1 | 27 | 1 | 6.5 | ||
| 23.05.2026 | InternacionalHC | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | RB BragantinoAC | 2-0 | 101 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | FluminenseAC | 2-2 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | CorinthiansHC | 0-0 | 89 | 2 | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Sao PauloHC | 2-0 | 88 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 01.04.2026 | CruzeiroAC | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | MirassolHC | 1-0 | 99 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 19.03.2026 | GremioAC | 2-0 | 102 | 1 | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | Atletico-MGHC | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 11.03.2026 | BahiaAC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.02.2026 | FlamengoHC | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 05.02.2026 | PalmeirasAC | 5-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | RemoHC | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 07.12.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 82 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 03.12.2025 | RB BragantinoA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | MirassolH | 2-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | Sport RecifeA | 1-3 | 81 | 2 | 7.9 | ||
| 19.11.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 05.11.2025 | InternacionalH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | SantosA | 0-1 | 64 | 2 | 7.0 | ||
| 17.10.2025 | BahiaHC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Vasco DA GamaA | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | CearaH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | GremioA | 3-1 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Fortaleza ECA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Atletico-MGH | 1-0 | 99 | 2 | 7.3 | ||
| 03.08.2025 | PalmeirasH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.07.2025 | MirassolA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 24.07.2025 | Sport RecifeH | 2-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 20.07.2025 | RB BragantinoH | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 12.07.2025 | InternacionalA | 1-0 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 12.06.2025 | CruzeiroH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | CorinthiansA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | SantosH | 0-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | BahiaA | 2-1 | 33 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | Vasco DA GamaH | 2-1 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | CearaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | GremioH | 1-1 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | FluminenseA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.04.2025 | Fortaleza ECH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Atletico-MGA | 2-2 | 76 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | FlamengoHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.12.2024 | Fortaleza ECHC | 3-1 | 73 | 2 | 7.2 | ||
| 01.12.2024 | Vasco DA GamaAC | 2-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | PalmeirasHC | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.11.2024 | Atletico ParanaenseAC | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | RB BragantinoHC | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.11.2024 | Atletico-MGHC | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.10.2024 | GremioAC | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.10.2024 | CuiabaHC | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 03.10.2024 | CriciumaAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 29.09.2024 | FluminenseHC | 1-0 | 102 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 21.09.2024 | CorinthiansA | 3-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | CruzeiroA | 3-1 | 65 | 2 | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | JuventudeH | 2-1 | 28↑ | – | 6.7 |
ŞUT22
GOL2
xG1.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%41
- Açık oyun5%23
- Korner4%18
- Duran top2%9
- Taç sonrası1%5
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%68
- Sol ayak6%27
- Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 6 %27
- 46-60' 2 %9
- 61-75' 7 %32
- 76-90+' 4 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 175 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2024 · Atletico Goianiense
9sarı · 33 maç
🟨
Serie A2022 · Atletico Goianiense
12sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1224 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.4Serie A 2026
PERFORMANS54.21224 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİStabil-1.3
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
73.7
Box-to-box orta saha
73.6
İleri sekiz
71.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%85
Dakika
%94
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%81
Dakika
%95
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
54.2
76
71
Pas arası / 90
1.47
1.6
92
Kilit pas / 90
1.18
1.4
84
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Pas hacmi / 90
30.51
72
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.09. Dakika delta -16.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Oskar ØhlenschlaegerFredrikstad · 21
%95
2gol
1asist
58scout
Eliteserien
Pavel BuchaFC Cincinnati · 27
%83
2gol
4asist
66scout
Major League Soccer
Matheus MartinelliFluminense · 24
%81
0gol
1asist
59scout
Serie A
Ezequiel HamAtletico Tucuman · 31
%78
0gol
1asist
42scout
Liga Profesional Argentina
KaickFC Dallas · 20
%68
1gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Damián BobadillaSao Paulo · 24
%64
0gol
2asist
63scout
Serie A
Zé RicardoRemo · 26
%63
0gol
0asist
52scout
Serie A
Snyder BrunellSeattle Sounders · 18
%60
0gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

