Ricardo Alexandre Almeida Santos
Brazil · Midfielder

Ricardo Alexandre Almeida Santos

YAŞ26
BOY180
KİLO72
KULÜPRemo
DOĞUM YERİRio de Janeiro
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON1G · 1A
Gol10.06 / 90
Asist10.06 / 90
Şut140.85 / 90
Kilit pas231.40 / 90
Başarılı dripling130.79 / 90
Kazanılan ikili784.74 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
Kilit pas — %67 (1.40) Asist — %42 (0.06) Drible — %64 (0.79) Pas isabeti — %17 (%81) Top kapma — %71 (2.86) İkili mücadele — %23 (%45) 47 ORT. % 67 42 64 17 71 23
  • Kilit pas 1.40 %67
  • Asist 0.06 %42
  • Drible 0.79 %64
  • Pas isabeti %81 %17
  • Top kapma 2.86 %71
  • İkili mücadele %45 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1481 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Copa VerdeNone · Brazil
🏆 Super CupNone · Japan
🏆 Super Cup2024 · Japan
🏆 Copa Verde2023 · Brazil
🥈 Goiano 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Goiano 12023 · Brazil · 2nd Place
2026/27 23 1.481 1 1 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARemo 23 1.481 1 1 6.76
Şut14%50 isabet
Kilit pas23
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan78%45
Müdahale22
Faul3525 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11176 yedek
G+A / 900.12
Kart51
2023/24 13 1.104 0 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGoias 13 1.104 0 1 6.95
Şut11%64 isabet
Kilit pas11
Drible26%67 başarı
İkili kazanılan102%54
Müdahale26
Faul3339 kazanılan
İlk 1113
G+A / 900.08
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 1161 yedek girdi
KART1
FORMA55
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 6 4-3-3 — 1 7 maç
  • 4-2-3-16%86
  • 4-3-31%14
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 CoritibaH 2-3 98 1 2 7.7
22.08.2026 FluminenseA 2-1 58 6.7
17.08.2026 InternacionalA 1-1 95 1 6.9
08.08.2026 Atletico-MGH 2-2 83 2 6.5
29.07.2026 MirassolA 2-1 75 2 6.3
26.07.2026 VitoriaH 2-0 78 1 1 7.5
23.07.2026 CorinthiansA 3-0 44 6.7
31.05.2026 Sao PauloH 1-0 80 7.2
24.05.2026 Atletico ParanaenseH 1-2 11 6.5
10.05.2026 PalmeirasH 1-1 74 6.5
02.05.2026 BotafogoA 1-2 85 2 6.9
25.04.2026 CruzeiroH 0-1 56 5.9
19.04.2026 RB BragantinoA 4-2 12 6.9
11.04.2026 Vasco DA GamaH 1-1 13 6.6
02.04.2026 SantosA 2-0 45 6.5
22.03.2026 BahiaH 4-1 92 1 6.5
19.03.2026 FlamengoA 3-0 83 1 6.9
15.03.2026 CoritibaA 1-0 90 1 6.9
12.03.2026 FluminenseH 0-2 11 6.9
25.02.2026 InternacionalH 1-1 52 7.2
11.02.2026 Atletico-MGA 3-3 101 6.5
04.02.2026 MirassolH 2-2 100 1 6.3
28.01.2026 VitoriaA 2-0 45 6.9
09.07.2023 SantosA 4-3 45 1 6.3
03.07.2023 CoritibaH 1-2 99 7.2
25.06.2023 RB BragantinoA 2-0 90 7.2
22.06.2023 Vasco DA GamaA 0-1 89 7.2
11.06.2023 FluminenseH 2-2 90 1 7.2
04.06.2023 CuiabaH 0-1 80 1 7.0
20.05.2023 BahiaA 1-1 90 1 6.3
14.05.2023 BotafogoH 2-1 99 1 1 6.6
10.05.2023 FlamengoA 2-0 90 2 7.7
07.05.2023 PalmeirasH 0-5 81 3 6.7
30.04.2023 InternacionalA 1-0 101 7.2
23.04.2023 CorinthiansH 3-1 72 1 7.2
15.04.2023 Atletico ParanaenseA 2-0 78 6.6
ŞUT20
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%5.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
81' · xG 0.094 81' · xG 0.017 64' · xG 0.04 4' · xG 0.043 40' · xG 0.019 65' · xG 0.019 45' · xG 0.031 21' · xG 0.039 19' · xG 0.016 61' · xG 0.137 · GOL 45' · xG 0.114 24' · xG 0.088 69' · xG 0.03 39' · xG 0.019 10' · xG 0.025 23' · xG 0.036 20' · xG 0.026 54' · xG 0.02 72' · xG 0.02 69' · xG 0.038
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%55) Açık oyun — 6 (%30) Taç sonrası — 2 (%10) Kontra atak — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası11%55
  • Açık oyun6%30
  • Taç sonrası2%10
  • Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%65) Sol ayak — 7 (%35) 20 şut
  • Sağ ayak13%65
  • Sol ayak7%35
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 6 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 61-75'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 5 %25
  • 31-45' 4 %20
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 6 %30
  • 76-90+' 2 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 36 maç
Remo 23maç 2026
Goias 13maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-01 Kawasaki Frontale Shonan Bellmare
2024-01-08 Tombense Kawasaki Frontale
2023-07-27 Goias Tombense
2023-01-10 Tombense Goias
2022-01-01 Boavista SC Tombense
2021-08-12 Londrina Boavista SC
2021-04-29 Fluminense Londrina
2020-01-01 Fluminense Boavista SC
1926-01-01 Shonan Bellmare Kawasaki Frontale
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Serie A2026 · Remo 1kırmızı · 18 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 950 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.6Serie A 2026
PERFORMANS42.6950 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİStabil+7.0
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero 67.6
Derinden oyun kurucu 65.0
Box-to-box orta saha 57.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %68
Dakika %85
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %62
Dakika %86
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 66.7 82 81
Ortalama rating 6.69 7.1 94
Müdahale / 90 1.89 3.2 59
Performans skoru 42.6 75 57
Pas arası / 90 1.42 2.3 62
İkili mücadele kazanma 48.18 58 83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.06. Dakika delta +24.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam