LİGCopa Do Brasil
BU SEZON3G · 4A
Gol30.17 / 90
Asist40.22 / 90
Şut191.06 / 90
Kilit pas281.56 / 90
Başarılı dripling281.56 / 90
Kazanılan ikili894.95 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 1.56 %73
- Asist 0.22 %88
- Drible 1.56 %91
- Pas isabeti %76 %7
- Top kapma 0.83 %2
- İkili mücadele %54 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1617 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Serie A2026 · Vitoria · 23 maç
4asist8.
25.
Serie A2025 · Vitoria · 24 maç
4asist25.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Supercopa do Brasil2024 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2023 · Brazil
🏆
Copa do Nordeste2022/2023 · Brazil
🏆
Pernambucano 12021 · Brazil
🥈
Cearense 12023 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
24
1.617
3
4
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas28
Drible28%56 başarı
İkili kazanılan89%54
Müdahale13
Faul945 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11195 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2025/26
34
2.087
3
5
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%37 isabet
Kilit pas42
Drible40%59 başarı
İkili kazanılan148%53
Müdahale28
Faul2674 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11259 yedek
G+A / 900.34
Kart8
2024/25
35
666
1
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas27
Drible27%59 başarı
İkili kazanılan57%53
Müdahale12
Faul1115 kazanılan
İlk 11629 yedek
G+A / 900.41
Kart3
2022/23
32
1.093
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas36
Drible31%47 başarı
İkili kazanılan81%46
Müdahale10
Faul1334 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 111022 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2021/22
17
704
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas4
Drible34%71 başarı
İkili kazanılan85%56
Müdahale18
Faul1329 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11611 yedek
Kart2
TOPLAM GOL5
İLK 113749 yedek girdi
KART11
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-147%59
- 3-4-2-113%16
- 4-3-37%9
- 5-4-16%8
- 4-1-4-14%5
- 4-4-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atletico-MGA | 2-1 | 24↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.08.2026 | BahiaH | 0-2 | 63 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | BotafogoH | 1-0 | 89 | 2 | 8.2 | ||
| 09.08.2026 | FlamengoA | 2-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 30.07.2026 | PalmeirasH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | RemoA | 2-0 | 61 | 1 | 6.1 | ||
| 23.07.2026 | BotafogoA | 0-0 | 87 | – | 7.5 | ||
| 16.07.2026 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 30.05.2026 | SantosA | 3-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 23.05.2026 | InternacionalH | 2-0 | 80 | 1 | – | 7.5 | |
| 17.05.2026 | RB BragantinoA | 2-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | CoritibaH | 4-1 | 79 | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 26.04.2026 | Atletico ParanaenseA | 3-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | CorinthiansH | 0-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | Sao PauloH | 2-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | Chapecoense-scA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.04.2026 | CruzeiroA | 3-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | MirassolH | 1-0 | 69 | 2 | 7.2 | ||
| 19.03.2026 | GremioA | 2-0 | 87 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Atletico-MGH | 2-0 | 68↑ | 1 | 4 | 7.6 | |
| 11.03.2026 | BahiaA | 1-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 11.02.2026 | FlamengoH | 1-2 | 67 | – | 6.9 | ||
| 05.02.2026 | PalmeirasA | 5-1 | 64 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | RemoH | 2-0 | 45↑ | 2 | – | 8.3 | |
| 07.12.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 95 | 3 | 8.2 | ||
| 03.12.2025 | RB BragantinoA | 4-0 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | MirassolH | 2-0 | 67 | 1 | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | Sport RecifeA | 1-3 | 65 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.11.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | BotafogoH | 0-0 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 05.11.2025 | InternacionalH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | CruzeiroA | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | CorinthiansH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.10.2025 | BahiaH | 2-1 | 85 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Vasco DA GamaA | 4-3 | 80 | 2 | – | 8.0 | |
| 02.10.2025 | CearaH | 1-0 | 55 | 2 | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | GremioA | 3-1 | 71 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | FluminenseH | 0-1 | 63 | 2 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Fortaleza ECA | 2-0 | 77 | 3 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | Atletico-MGH | 1-0 | 75 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 26.08.2025 | FlamengoA | 8-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | JuventudeH | 2-2 | 72 | 2 | 7.7 | ||
| 03.08.2025 | PalmeirasH | 2-2 | 73 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.07.2025 | Sport RecifeH | 2-2 | 60 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 20.07.2025 | RB BragantinoH | 1-0 | 64↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.07.2025 | BotafogoA | 0-0 | 31↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.06.2025 | CruzeiroH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | CorinthiansA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | SantosH | 0-1 | 26↑ | 2 | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | BahiaA | 2-1 | 65↑ | 6 | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | Vasco DA GamaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | CearaA | 1-0 | 38↑ | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | GremioH | 1-1 | 45 | – | 7.5 | ||
| 20.04.2025 | FluminenseA | 1-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 17.04.2025 | Fortaleza ECH | 2-1 | 59 | 1 | – | 7.5 | |
| 13.04.2025 | Atletico-MGA | 2-2 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | FlamengoH | 1-2 | 85 | 1 | – | 7.3 | |
| 29.03.2025 | JuventudeA | 2-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 04.12.2024 | JuventudeH | 1-2 | 62 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2024 | GremioA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT28
GOL3
xG1.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%10.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%43
- Duran top4%14
- Kontra atak4%14
- Serbest vuruş3%11
- Korner2%7
- Açık oyun2%7
- Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak24%86
- Sağ ayak4%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
- 1-15' 3 %11
- 16-30' 7 %25
- 31-45' 2 %7
- 46-60' 4 %14
- 61-75' 5 %18
- 76-90+' 7 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 142 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1171 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.0Serie A 2026
PERFORMANS55.41171 dk
KARARİzlemeye değer62/100
FORM TRENDİVolatile-5.5
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet
83.3
Çizgi kanadı
78.9
Baskıcı forvet
71.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%67
Dakika
%89
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%68
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
96.1
76
100
Ortalama rating
7.09
7.2
98
Asist / 90
0.31
0.32
97
Performans skoru
55.4
76
73
Kilit pas / 90
1.77
1.6
100
Pas hacmi / 90
31.74
34
93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Emil Konradsen CeideRosenborg · 24
%95
1gol
1asist
49scout
Eliteserien
DavidVasco DA Gama · 30
%89
2gol
2asist
53scout
Serie A
ArturSao Paulo · 27
%84
1gol
1asist
51scout
Serie A
Wilfried ZahaCharlotte · 33
%75
3gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Tobias SanaOrgryte IS · 36
%64
1gol
4asist
47scout
Allsvenskan
Franco TorresGimnasia L.P. · 26
%64
2gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
NeguebaMirassol · 26
%61
2gol
0asist
49scout
Serie A
Ramón SosaPalmeiras · 26
%60
2gol
1asist
52scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

