Lucas Moura
Brazil · Attacker

Lucas Moura

YAŞ33
BOY172 cm
KİLO72 kg
KULÜPSao Paulo
DOĞUM YERİSão Paulo
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON1G · 1A
Gol10.28 / 90
Asist10.28 / 90
Şut51.39 / 90
Kilit pas51.39 / 90
Başarılı dripling41.11 / 90
Kazanılan ikili164.46 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.280.40
Asist 0.280.00
Şut 1.392.00
Kilit pas 1.391.60
Başarılı dripling 1.111.40
Kazanılan ikili 4.467.18
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5. FA Cup2020 · Tottenham · 3 maç 2asist5.
6. Serie A2024 · Sao Paulo · 28 maç 10gol9. 6asist6.
17. UEFA Europa League2020 · Tottenham · 13 maç 5gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CONMEBOL U20Peru 2011 · South-America
🏆 Supercopa do Brasil2024 · Brazil
🏆 Copa do Brasil2023 · Brazil
🏆 Audi Cup2019 · World
🏆 International Champions Cup2018 · World
🏆 Trophée des Champions2017/2018 · France
🏆 Coupe de France2016/2017 · France
🏆 Coupe de la Ligue2016/2017 · France
🏆 Trophée des Champions2016/2017 · France
🏆 Trophée des Champions2015/2016 · France
🏆 Coupe de France2015/2016 · France
🏆 Ligue 12015/2016 · France
🏆 Coupe de la Ligue2015/2016 · France
🏆 Coupe de France2014/2015 · France
🏆 Ligue 12014/2015 · France
🏆 Coupe de la Ligue2014/2015 · France
🏆 Trophée des Champions2014/2015 · France
🏆 FIFA Confederations Cup2013 Brazil · World
🏆 Trophée des Champions2013/2014 · France
🏆 Ligue 12013/2014 · France
🏆 Coupe de la Ligue2013/2014 · France
🏆 Ligue 12012/2013 · France
🏆 CONMEBOL Sudamericana2012 · South-America
🥈 League Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈 Ligue 12016/2017 · France · 2nd Place
🥈 Olympics Men2012 London · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 16 G+A
2020 12 2021 11 2022 1 2023 1 2024 16 2025 2 2026 2
GolAsist
2026/27 8 323 1 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 8 323 1 1 6.66
Şut5%60 isabet
Kilit pas5
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan16%41
Müdahale1
Faul56 kazanılan
Penaltı1
İlk 1135 yedek
G+A / 900.56
2025/26 14 554 2 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 11 451 2 0 6.85
CONMEBOL LibertadoresSao Paulo 3 103 0 0 6.70
Şut10%40 isabet
Kilit pas12
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan42%54
Müdahale5
Faul715 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11410 yedek
G+A / 900.32
2024/25 28 2.271 10 6 7.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 28 2.271 10 6 7.38
Şut31%65 isabet
Kilit pas39
Drible46%53 başarı
İkili kazanılan174%53
Müdahale26
Faul2764 kazanılan
Penaltı2
İlk 11262 yedek
G+A / 900.63
Kart4
Kaptan7maçta
2023/24 14 888 1 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 14 888 1 0 6.77
Şut13%38 isabet
Kilit pas13
Drible32%62 başarı
İkili kazanılan80%52
Müdahale6
Faul1129 kazanılan
İlk 11104 yedek
G+A / 900.1
Kaptan2maçta
2022/23 27 348 1 0 6.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueTottenham 5 179 0 0 6.43
Premier LeagueTottenham 22 169 1 0 6.45
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan29%49
Müdahale11
Faul44 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11225 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2021/22 40 1.969 3 8 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueTottenham 36 1.776 2 6 6.98
UEFA Europa Conference LeagueTottenham 4 193 1 2 7.33
Şut33%42 isabet
Kilit pas38
Drible61%62 başarı
İkili kazanılan187%55
Müdahale25
Faul2246 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112119 yedek
G+A / 900.5
Kart4
2020/21 47 1.997 7 5 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueTottenham 37 1.402 3 4 6.64
UEFA Europa LeagueTottenham 10 595 4 1 7.23
Şut25%40 isabet
Kilit pas31
Drible50%52 başarı
İkili kazanılan196%48
Müdahale49
Faul3065 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112126 yedek
G+A / 900.54
Kart2
TOPLAM GOL216 penaltı
İLK 116359 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
1-15' — 5 16-30' — 3 31-45' — 5 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 1-15'
  • 1-15' 5 %24
  • 16-30' 3 %14
  • 31-45' 5 %24
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 3 %14
  • 76-90+' 4 %19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 46 3-4-2-1 — 30 3-4-3 — 9 3-5-2 — 9 3-4-1-2 — 7 4-3-3 — 7 108 maç
  • 4-2-3-146%43
  • 3-4-2-130%28
  • 3-4-39%8
  • 3-5-29%8
  • 3-4-1-27%6
  • 4-3-37%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.05.2026 BahiaH 2-2 22 6.3
18.03.2026 Atletico-MGA 1-0 13 6.7
15.03.2026 RB BragantinoA 1-2 68 1 6.5
12.03.2026 Chapecoense-scH 2-0 82 2 6.7
25.02.2026 CoritibaA 0-1 25 6.3
12.02.2026 GremioH 2-0 71 1 1 7.3
04.02.2026 SantosA 1-1 29 1 1 7.2
29.01.2026 FlamengoH 2-1 13 6.3
09.11.2025 RB BragantinoH 0-1 45 1 6.3
06.11.2025 FlamengoH 2-2 19 1 6.6
02.11.2025 Vasco DA GamaA 0-2 66 1 1 7.2
26.10.2025 BahiaH 2-0 66 7.3
19.10.2025 MirassolA 3-0 73 4 7.2
16.10.2025 GremioA 2-0 45 1 6.6
05.10.2025 PalmeirasH 2-3 8 1 6.3
29.09.2025 CearaH 0-1 45 7.3
20.08.2025 Atletico NacionalH 1-1 39 6.9
16.08.2025 Sport RecifeA 2-2 45 1 1 7.2
13.08.2025 Atletico NacionalA 0-0 29 6.3
09.08.2025 VitoriaH 2-0 14 6.9
06.05.2025 Alianza LimaA 0-2 35 6.9
03.05.2025 Fortaleza ECH 0-0 25 6.5
04.12.2024 JuventudeHC 1-2 90 1 6.9
01.12.2024 GremioA 2-1 90 7.5
24.11.2024 Atletico-MGH 2-2 90 1 8.0
20.11.2024 RB BragantinoAC 1-1 96 1 1 7.2
10.11.2024 Atletico ParanaenseH 2-1 90 1 2 7.2
06.11.2024 BahiaA 0-3 90 1 1 7.3
27.10.2024 CriciumaA 1-1 84 1 7.3
17.10.2024 Vasco DA GamaH 3-0 78 2 2 8.9
05.10.2024 CuiabaA 2-0 90 7.2
29.09.2024 CorinthiansHC 3-1 100 1 2 8.0
22.09.2024 InternacionalHC 1-3 64 1 1 7.3
01.09.2024 FluminenseA 2-0 79 6.5
25.08.2024 VitoriaH 2-1 69 1 7.2
18.08.2024 PalmeirasA 2-1 30 7.0
04.08.2024 FlamengoHC 1-0 90 2 8.2
24.07.2024 BotafogoHC 2-2 90 1 1 5 8.9
21.07.2024 JuventudeA 0-0 90 7.9
17.07.2024 GremioH 1-0 64 1 1 7.2
12.07.2024 Atletico-MGA 2-1 86 1 3 7.7
06.07.2024 RB BragantinoHC 2-0 89 7.2
04.07.2024 Atletico ParanaenseA 1-2 81 6.5
30.06.2024 BahiaH 3-1 89 1 6.6
27.06.2024 CriciumaH 2-1 87 1 7.3
23.06.2024 Vasco DA GamaA 4-1 90 6.5
19.06.2024 CuiabaH 0-1 29 2 6.7
16.06.2024 CorinthiansA 2-2 90 1 2 7.2
13.06.2024 InternacionalA 0-0 81 2 7.2
02.06.2024 CruzeiroH 2-0 75 1 2 8.0
03.12.2023 Atletico-MGA 2-1 54 7.0
29.11.2023 BahiaA 0-1 66 1 6.7
26.11.2023 CuiabaH 0-0 69 1 6.5
25.10.2023 PalmeirasA 5-0 40 6.7
21.10.2023 GremioH 3-0 88 6.5
19.10.2023 GoiasA 2-0 90 6.5
07.10.2023 Vasco DA GamaAC 0-0 90 2 6.9
30.09.2023 CorinthiansH 2-1 82 2 7.3
27.09.2023 CoritibaH 2-1 29 6.6
14.09.2023 InternacionalA 2-1 69 1 6.2
ŞUT5
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
28' · xG 0.037 7' · xG 0.019 30' · xG 0.145 64' · xG 0.142 24' · xG 0.788 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Serbest vuruş — 2 (%40) Duran top — 1 (%20) Asist sonrası — 1 (%20) Penaltı — 1 (%20) 5 şut
  • Serbest vuruş2%40
  • Duran top1%20
  • Asist sonrası1%20
  • Penaltı1%20
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%80) Kafa — 1 (%20) 5 şut
  • Sağ ayak4%80
  • Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 3 %60
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 178 maç
Sao Paulo 64maç 2023–2026
Brazil 2011–2026
Tottenham 114maç 2020–2022
Paris Saint Germain 2013–2016
Brazil U23 2012
Brazil U20 2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-02 Tottenham São Paulo free transfer
2018-01-31 Paris Saint Germain Tottenham € 28.4M
2013-01-01 Sao Paulo Paris Saint Germain € 40M
2013-01-01 São Paulo PSG €40.00m
2010-08-01 São Paulo U20 São Paulo -
2009-01-01 São Paulo U17 São Paulo U20 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
02.2023 Baldır sakatlığıŞüpheli 2 maç
01.2023 Baldır sakatlığıKadroda yok 10 maç
09.2022 SakatlıkKadroda yok 2 maç
08.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
09.2021 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Premier League2022 · Tottenham 1kırmızı · 15 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 323 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.6Serie A 2026
PERFORMANS64.9323 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİDüşüşte-27.1
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet 60.2
Çizgi kanadı 52.5
İçe kat eden kanat 50.9
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %79
Dakika %42
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %80
Dakika %43
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 64.9 76 85
Ortalama rating 6.66 7.2 92
Asist / 90 0.28 0.32 88
Kilit pas / 90 1.39 1.6 87
Pas hacmi / 90 29.81 34 88
Gol / 90 0.28 0.38 74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -27.1.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam