Gustavo Hamer
Brazil · Midfielder

Gustavo Hamer

YAŞ38
BOY186
KİLO77
DOĞUM YERİPindamonhangaba
LİGParanaense - 1
BU SEZON2G · 0A
Gol20.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut140.87 / 90
Kilit pas60.37 / 90
Başarılı dripling70.44 / 90
Kazanılan ikili593.68 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
Kilit pas — %5 (0.37) Asist — %0 (0.00) Drible — %31 (0.44) Pas isabeti — %96 (%92) Top kapma — %53 (2.49) İkili mücadele — %64 (%52) 42 ORT. % 5 0 31 96 53 64
  • Kilit pas 0.37 %5
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.44 %31
  • Pas isabeti %92 %96
  • Top kapma 2.49 %53
  • İkili mücadele %52 %64
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1443 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Germany
🏆 Serie ANone · Brazil
🏆 UEFA Champions LeagueNone · Europe
🏆 DFB PokalNone · Germany
🏆 Supercopa do BrasilNone · Brazil
🏆 BundesligaNone · Germany
🏆 Supercopa do Brasil2024 · Brazil
🏆 Super Cup2015 · Germany
🏆 DFB Pokal2014/2015 · Germany
🏆 UEFA Champions League2012/2013 · Europe
🏆 DFB Pokal2012/2013 · Germany
🏆 Bundesliga2012/2013 · Germany
🏆 Super Cup2012 · Germany
🏆 Serie A2005 · Brazil
🥈 UEFA Europa LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Germany · 2nd Place
🥈 BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈 Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈 Saudi LeagueNone · Saudi Arabia · 2nd Place
🥈 DFB PokalNone · Germany · 2nd Place
🥈 2. BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈 UEFA Champions LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 Saudi League2022/2023 · Saudi Arabia · 2nd Place
🥈 Süper Lig2021/2022 · Türkiye · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈 Bundesliga2014/2015 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2013 · Germany · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2011/2012 · Europe · 2nd Place
🥈 Bundesliga2011/2012 · Germany · 2nd Place
🥈 DFB Pokal2011/2012 · Germany · 2nd Place
🥈 2. Bundesliga2007/2008 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2020 2 2021 1 2024 3 2025 1 2026 2
GolAsist
2026/27 19 1.443 2 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico Paranaense 19 1.443 2 0 6.95
Şut14%57 isabet
Kilit pas6
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan59%52
Müdahale22
Faul2223 kazanılan
İlk 11181 yedek
G+A / 900.12
Kart3
Kaptan1maçta
2025/26 16 891 1 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 15 801 1 0 6.90
CONMEBOL LibertadoresSao Paulo 1 90 0 0 7.20
Şut7%29 isabet
Kilit pas5
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan52%53
Müdahale25
Faul1915 kazanılan
İlk 11106 yedek
G+A / 900.1
2024/25 31 2.167 2 1 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 31 2.167 2 1 7.05
Şut24%54 isabet
Kilit pas14
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan91%51
Müdahale40
Faul3428 kazanılan
İlk 11247 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2021/22 32 1.792 1 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigFenerbahce 28 1.524 1 0 6.89
UEFA Europa LeagueFenerbahce 4 268 0 0 6.72
Şut10%50 isabet
Kilit pas11
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan101%52
Müdahale45
Faul3625 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112012 yedek
G+A / 900.05
Kart4
Kaptan10maçta
2020/21 34 2.379 1 1 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigFenerbahce 34 2.379 1 1 7.02
Şut22%45 isabet
Kilit pas15
Drible18%86 başarı
İkili kazanılan122%60
Müdahale47
Faul4038 kazanılan
İlk 11259 yedek
G+A / 900.08
Kart6
Kaptan13maçta
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 114417 yedek girdi
KART5
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 29 3-4-1-2 — 10 3-4-2-1 — 8 3-5-2 — 5 3-4-3 — 2 4-3-3 — 2 56 maç
  • 4-2-3-129%52
  • 3-4-1-210%18
  • 3-4-2-18%14
  • 3-5-25%9
  • 3-4-32%4
  • 4-3-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 FluminenseH 3-3 83 6.3
24.08.2026 BotafogoA 2-3 45 6.6
15.08.2026 RB BragantinoH 1-1 32 6.6
09.08.2026 SantosAC 0-2 71 7.3
25.07.2026 InternacionalH 2-0 93 1 6.9
23.07.2026 Sao PauloA 1-2 91 1 6.9
10.05.2026 Vasco DA GamaA 1-0 63 2 7.0
26.04.2026 VitoriaH 3-1 100 1 5 7.7
19.04.2026 PalmeirasA 1-0 80 6.3
12.04.2026 Chapecoense-scH 2-0 90 7.0
05.04.2026 Atletico-MGA 2-1 88 1 7.3
01.04.2026 BahiaA 3-0 45 6.9
29.03.2026 BotafogoH 4-1 90 1 7.3
22.03.2026 CoritibaH 2-0 44 6.6
18.03.2026 CruzeiroH 2-1 98 6.6
15.03.2026 FluminenseA 3-2 89 1 1 7.9
25.02.2026 RB BragantinoA 1-1 89 7.0
19.02.2026 CorinthiansH 0-1 104 2 6.9
12.02.2026 SantosH 2-1 48 7.0
07.12.2025 VitoriaA 1-0 75 7.0
03.12.2025 InternacionalH 3-0 90 7.2
27.11.2025 FluminenseA 6-0 91 1 6.2
23.11.2025 JuventudeH 2-1 69 1 6.5
20.11.2025 CorinthiansA 3-1 96 6.3
09.11.2025 RB BragantinoH 0-1 64 6.9
06.11.2025 FlamengoH 2-2 71 1 6.9
02.11.2025 Vasco DA GamaA 0-2 17 1 1 7.3
26.10.2025 BahiaH 2-0 12 7.3
19.10.2025 MirassolA 3-0
16.10.2025 GremioA 2-0 23 1 6.6
05.10.2025 PalmeirasH 2-3
02.10.2025 Fortaleza ECA 0-2 90 7.3
29.09.2025 CearaH 0-1
03.04.2025 Talleres CordobaA 0-1 90 7.2
29.03.2025 Sport RecifeH 0-0 103 2 7.3
04.12.2024 JuventudeH 1-2 78 6.7
01.12.2024 GremioA 2-1 90 1 1 7.6
24.11.2024 Atletico-MGH 2-2 90 1 6.9
20.11.2024 RB BragantinoA 1-1 96 1 1 7.2
10.11.2024 Atletico ParanaenseH 2-1 21 6.9
06.11.2024 BahiaA 0-3 90 1 2 8.7
27.10.2024 CriciumaA 1-1 90 2 7.2
17.10.2024 Vasco DA GamaH 3-0 90 6.6
05.10.2024 CuiabaA 2-0 90 1 7.5
29.09.2024 CorinthiansH 3-1 100 1 7.5
15.09.2024 CruzeiroA 0-1 24 6.9
01.09.2024 FluminenseA 2-0 90 7.5
25.08.2024 VitoriaH 2-1 78 6.3
18.08.2024 PalmeirasA 2-1 8 6.2
04.08.2024 FlamengoH 1-0 90 7.2
28.07.2024 Fortaleza ECA 1-0 90 1 7.3
24.07.2024 BotafogoH 2-2 90 2 7.3
21.07.2024 JuventudeA 0-0 90 7.2
12.07.2024 Atletico-MGA 2-1 90 1 6.3
06.07.2024 RB BragantinoH 2-0 90 6.9
04.07.2024 Atletico ParanaenseA 1-2 90 1 6.9
30.06.2024 BahiaH 3-1 90 2 6.6
27.06.2024 CriciumaH 2-1 90 5 7.5
23.06.2024 Vasco DA GamaA 4-1 90 1 6.5
19.06.2024 CuiabaH 0-1 29 1 7.0
ŞUT20
GOL2
xG3.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
74' · xG 0.055 65' · xG 0.024 55' · xG 0.133 75' · xG 0.209 · GOL 90' · xG 0.038 87' · xG 0.037 90' · xG 0.608 · GOL 90' · xG 0.029 90' · xG 0.094 83' · xG 0.019 76' · xG 0.031 71' · xG 0.051 49' · xG 0.919 49' · xG 0.454 55' · xG 0.022 45' · xG 0.022 79' · xG 0.039 78' · xG 0.141 55' · xG 0.063 31' · xG 0.041
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%30) Açık oyun — 6 (%30) Duran top — 5 (%25) Korner — 2 (%10) Kontra atak — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası6%30
  • Açık oyun6%30
  • Duran top5%25
  • Korner2%10
  • Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 13 (%65) Sağ ayak — 4 (%20) Kafa — 3 (%15) 20 şut
  • Sol ayak13%65
  • Sağ ayak4%20
  • Kafa3%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 5 61-75' — 4 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %10
  • 46-60' 5 %25
  • 61-75' 4 %20
  • 76-90+' 9 %45
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 132 maç
Atletico Paranaense 19maç 2026
Sao Paulo 47maç 2024–2025
Fenerbahce 66maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-24 Fenerbahce Al-Nassr
2019-09-02 Marseille Fenerbahce € 6M
2017-07-04 VfL Wolfsburg Marseille € 10M
2013-08-16 Bayern München VfL Wolfsburg € 17.5M
2011-01-01 1899 Hoffenheim Bayern München € 15M
2007-07-01 Corinthians 1899 Hoffenheim € 1M
2006-08-01 Corinthians CRB
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2022 Baldır sakatlığıKadroda yok 3 maç
02.2022 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
01.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
11.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1028 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.1Serie A 2026
PERFORMANS33.01028 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.2
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero 63.3
Box-to-box orta saha 60.2
Derinden oyun kurucu 56.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %50
Dakika %88
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %44
Dakika %89
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 77.1 82 94
Ortalama rating 7.04 7.1 99
İkili mücadele kazanma 54.95 58 95
Müdahale / 90 1.49 3.2 47
Performans skoru 33 75 44
Pas hacmi / 90 41.41 50 83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam