England · Midfielder
Lucas Ronier Vieira Pires
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut100.64 / 90
Kilit pas100.64 / 90
Başarılı dripling110.70 / 90
Kazanılan ikili603.82 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.64 %13
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.70 %62
- Pas isabeti %86 %53
- Top kapma 1.98 %25
- İkili mücadele %48 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1412 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Tournoi Maurice Revello2018 · World
🏆
Tournoi Maurice Revello2017 · World
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.412
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas10
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan60%48
Müdahale22
Faul2915 kazanılan
İlk 11162 yedek
Kart4
Kaptan13maçta
2025/26
7
559
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan28%40
Müdahale12
Faul1911 kazanılan
İlk 1161 yedek
Kart4
2022/23
28
840
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan38%47
Müdahale19
Faul229 kazanılan
İlk 11820 yedek
Kart3
2021/22
18
493
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan19%37
Müdahale10
Faul114 kazanılan
İlk 11414 yedek
Kart3
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 112539 yedek girdi
KART13
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-113%26
- 4-1-4-113%26
- 3-4-1-28%16
- 4-3-1-27%14
- 4-2-3-15%10
- 3-4-34%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | AustinA | 1-1 | 90 | 0 | 7.2 | ||
| 30.08.2026 | Houston DynamoAC | 0-0 | 93 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | St. Louis CityHC | 1-3 | 71 | – | 5.9 | ||
| 23.07.2026 | Orlando City SCHC | 0-4 | 81 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | Portland TimbersAC | 1-3 | 98 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | FC DallasHC | 2-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 14.05.2026 | Seattle SoundersA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Vancouver WhitecapsHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | Toronto FCAC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | St. Louis CityA | 2-3 | 54↑ | – | 6.2 | ||
| 23.04.2026 | AustinHC | 5-1 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | Los Angeles FCAC | 1-4 | 86 | 1 | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | Sporting Kansas CityAC | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | San DiegoHC | 3-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Vancouver WhitecapsA | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | Seattle SoundersHC | 0-1 | 99 | 3 | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | Philadelphia UnionA | 0-1 | 94 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | Sporting Kansas CityHC | 3-0 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | AustinH | 2-1 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Vancouver WhitecapsA | 4-1 | 79 | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | San DiegoA | 0-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | St. Louis CityH | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Los Angeles FCH | 2-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | AustinA | 3-1 | 68 | 2 | 7.3 | ||
| 24.08.2025 | Houston DynamoA | 1-2 | 55↑ | – | 6.3 | ||
| 03.06.2023 | InterH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.05.2023 | SpeziaA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | FiorentinaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2023 | VeronaA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | MonzaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2023 | CremoneseH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2023 | AC MilanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2023 | UdineseH | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2023 | AtalantaA | 2-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 22.01.2023 | UdineseH | 0-1 | 33↑ | 1 | 6.2 | ||
| 16.01.2023 | EmpoliA | 1-0 | 69 | 1 | 6.2 | ||
| 08.01.2023 | NapoliH | 0-2 | 83 | – | 6.2 | ||
| 04.01.2023 | SassuoloA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.11.2022 | LecceH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2022 | TorinoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2022 | FiorentinaH | 0-2 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 29.10.2022 | InterA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 24.10.2022 | CremoneseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2022 | AS RomaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.10.2022 | BolognaA | 1-1 | 59 | 1 | 7.0 | ||
| 02.10.2022 | MonzaH | 0-3 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 17.09.2022 | SpeziaA | 2-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 10.09.2022 | AC MilanH | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 04.09.2022 | VeronaA | 2-1 | 72 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2022 | LazioH | 1-1 | 70 | – | 6.7 | ||
| 28.08.2022 | SalernitanaA | 4-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 22.08.2022 | JuventusH | 0-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 13.08.2022 | AtalantaH | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.05.2022 | InterA | 3-0 | 77 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2022 | FiorentinaH | 4-1 | 86 | – | 6.7 | ||
| 07.05.2022 | LazioA | 2-0 | 86 | – | 6.2 | ||
| 30.04.2022 | GenoaH | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2022 | VeronaA | 1-1 | 64 | – | 6.3 | ||
| 16.04.2022 | SalernitanaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2022 | BolognaA | 2-0 | 10↑ | – | 6.9 |
ŞUT17
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%29
- Açık oyun5%29
- Korner4%24
- Duran top2%12
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%76
- Sol ayak4%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 4 %24
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 5 %29
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 5 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-08-01
Leeds
→
Sampdoria
€7.35m
Leeds
→
Sampdoria
€7.35m
2016-07-01
Leeds U18
→
Leeds
-
Leeds U18
→
Leeds
-
2015-09-01
i2i Academy
→
Leeds U18
?
i2i Academy
→
Leeds U18
?
2014-07-01
Unknown
→
i2i Academy
free transfer
Unknown
→
i2i Academy
free transfer
2011-07-01
Benfica Yth
→
Unknown
free transfer
Benfica Yth
→
Unknown
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023
SakatlıkKadroda yok
10 maç
03.2022
SakatlıkŞüpheli
4 maç
12.2021
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
4 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
15 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1077 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS31.21077 dk
KARARVeri yetersiz53/100
FORM TRENDİStabil+0.2
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
61.1
Derinden oyun kurucu
55.0
Box-to-box orta saha
51.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%36
Dakika
%85
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%41
Dakika
%90
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
83.6
82
100
Ortalama rating
6.75
7.1
95
İkili mücadele kazanma
48.94
58
84
Müdahale / 90
1.5
3.2
47
Performans skoru
31.2
75
42
Pas hacmi / 90
35.43
50
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +4.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ludvig FritzsonDegerfors IF · 30
%95
0gol
0asist
40scout
Allsvenskan
Vetle Walle EgeliSandefjord · 21
%87
0gol
1asist
60scout
Eliteserien
Sander Risan MörkSandefjord · 25
%74
1gol
0asist
55scout
Eliteserien
Luiz GustavoAtletico Paranaense · 38
%67
2gol
0asist
42scout
Serie A
Mauro PittónUnion Santa Fe · 31
%66
0gol
0asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Edwin CerrilloLos Angeles Galaxy · 25
%64
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Edvard Sandvik TagsethNashville SC · 24
%60
1gol
0asist
48scout
Major League Soccer
Gabriel GirottoRB Bragantino · 33
%60
2gol
0asist
44scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



