LİGCopa do Nordeste
BU SEZON2G · 2A
Gol20.11 / 90
Asist20.11 / 90
Şut90.47 / 90
Kilit pas160.84 / 90
Başarılı dripling70.37 / 90
Kazanılan ikili663.48 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 119 defanslar
- Müdahale 1.74 %56
- Pas arası 0.58 %3
- Blok 0.21 %10
- İkili mücadele %48 %9
- Pas isabeti %77 %5
- Faul (az iyi) 1.16 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1709 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Baiano 12024 · Brazil
🏆
Division Profesional2017 Clausura · Paraguay
🏆
Division Profesional2011 Clausura · Paraguay
🥈
Baiano 12025 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Division Profesional2018 Clausura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2018 Apertura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2011 Apertura · Paraguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
26
1.709
2
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas16
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan66%48
Müdahale33
Faul225 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11206 yedek
G+A / 900.21
Kart5
2024/25
32
1.729
0
3
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas23
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan68%48
Müdahale38
Faul224 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111913 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2022/23
33
1.648
1
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas24
İkili kazanılan55%38
Müdahale33
Faul237 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111815 yedek
G+A / 900.16
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 113919 yedek girdi
KART7
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%34
- 4-1-4-113%25
- 4-3-39%17
- 5-4-15%9
- 3-4-2-14%8
- 5-3-24%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 03.12.2025 | RB BragantinoA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | MirassolH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | Sport RecifeA | 1-3 | 94 | 1 | – | 7.9 | |
| 19.11.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.10.2025 | SantosA | 0-1 | 97 | – | 7.0 | ||
| 17.10.2025 | BahiaH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 05.10.2025 | Vasco DA GamaA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 02.10.2025 | CearaH | 1-0 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | GremioA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | FluminenseH | 0-1 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Fortaleza ECA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.08.2025 | PalmeirasH | 2-2 | 31 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | MirassolA | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 24.07.2025 | Sport RecifeH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.07.2025 | RB BragantinoH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | BotafogoA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | InternacionalA | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Vasco DA GamaH | 2-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | CearaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | GremioH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | FluminenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2025 | Fortaleza ECH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Atletico-MGA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | FlamengoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | JuventudeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | FlamengoA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.12.2024 | GremioH | 1-1 | 76 | 1 | – | 8.0 | |
| 01.12.2024 | Fortaleza ECH | 2-0 | 98 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | BotafogoA | 1-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 20.11.2024 | CriciumaA | 0-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | CorinthiansH | 1-2 | 95 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-2 | 61 | 1 | – | 6.9 | |
| 26.10.2024 | FluminenseH | 2-1 | 76 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2024 | RB BragantinoH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | Atletico-MGA | 2-2 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 29.09.2024 | InternacionalA | 3-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | JuventudeH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | Atletico GoianienseA | 0-2 | 98 | – | 7.3 | ||
| 01.09.2024 | Vasco DA GamaH | 0-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | Sao PauloA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2024 | CruzeiroH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | BahiaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2024 | CuiabaH | 1-0 | 82 | – | 6.6 | ||
| 27.07.2024 | PalmeirasA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2024 | FlamengoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2024 | GremioA | 2-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 18.07.2024 | Fortaleza ECA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2024 | BotafogoH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.07.2024 | CriciumaH | 2-1 | 85 | – | 7.0 | ||
| 04.07.2024 | CorinthiansA | 3-2 | 59↑ | – | 6.2 | ||
| 30.06.2024 | Atletico ParanaenseH | 0-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 27.06.2024 | FluminenseA | 0-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 23.06.2024 | RB BragantinoA | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 20.06.2024 | Atletico-MGH | 4-2 | 83 | 1 | – | 7.0 | |
| 16.06.2024 | InternacionalH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.06.2024 | JuventudeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | BahiaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2022 | Atletico GoianienseH | 1-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2022 | PalmeirasA | 2-1 | 72 | – | 6.2 |
PİYASA DEĞERİ€1.00M+100.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01
AD Alcorcón B
→
AD Alcorcón
-
AD Alcorcón B
→
AD Alcorcón
-
2021-07-01
CD Móstoles
→
AD Alcorcón B
free transfer
CD Móstoles
→
AD Alcorcón B
free transfer
2019-07-17
Getafe U19
→
CD Móstoles
?
Getafe U19
→
CD Móstoles
?
2017-07-01
Atl. Madrid U17
→
Getafe U19
?
Atl. Madrid U17
→
Getafe U19
?
2016-07-01
Atlético Yth.
→
Atl. Madrid U17
-
Atlético Yth.
→
Atl. Madrid U17
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1709 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.7Serie A 2025
PERFORMANS45.81709 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%28
Dakika
%77
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%32
Dakika
%83
Değer / getiri
%10
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Román TorresAtletico San Luis · 21
%95
1gol
2asist
67scout
Liga MX
Facundo MuraRacing Club · 26
%71
2gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Benjamin BöckleWSG Wattens · 23
%70
2gol
2asist
71scout
€700K
Bundesliga
Matty CashAston Villa · 28
%70
3gol
2asist
55scout
€22.00M
Premier League
Axel BjörnströmIFK Varnamo · 30
%69
0gol
3asist
60scout
€3.00M
Allsvenskan
Samuel XavierFluminense · 35
%61
4gol
1asist
54scout
Serie A
Emmanuel EcheverríaSantos Laguna · 22
%60
1gol
0asist
63scout
Liga MX
Fabio DepaoliSampdoria · 28
%60
3gol
1asist
60scout
€900K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






