Matty Cash
Poland · Defender

Matty Cash

YAŞ28
BOY185
KİLO79
DOĞUM YERİSlough
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili105.23 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.09
Asist 0.000.06
Şut 0.000.62
Kilit pas 0.000.89
Başarılı dripling 0.000.33
Kazanılan ikili 5.234.05
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Queensland Champions Cup2022 · World
🥈 Premier League Summer Series2023 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
2020 2 2021 7 2022 1 2023 7 2024 3 2025 6 2026 0
GolAsist
2026/27 3 172 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 3 172 0 0 6.60
İkili kazanılan10%77
Müdahale6
Faul34 kazanılan
İlk 113
2025/26 49 3.846 3 3 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 35 3.044 3 2 6.82
UEFA Europa LeagueAston Villa 14 802 0 1 6.78
Şut25%48 isabet
Kilit pas36
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan169%52
Müdahale79
Faul5340 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11436 yedek
G+A / 900.14
Kart12
2024/25 42 2.852 2 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 29 2.077 1 1 6.94
UEFA Champions LeagueAston Villa 10 515 0 0 6.86
World Cup - Qualification EuropePoland 3 260 1 0 6.87
Şut21%48 isabet
Kilit pas20
Drible24%46 başarı
İkili kazanılan156%55
Müdahale79
Faul4326 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11348 yedek
G+A / 900.09
Kart8
2023/24 44 2.966 4 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 31 2.142 2 2 6.91
UEFA Europa Conference LeagueAston Villa 13 824 2 1 6.92
Şut30%60 isabet
Kilit pas21
Drible17%37 başarı
İkili kazanılan132%47
Müdahale66
Faul3729 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113014 yedek
G+A / 900.21
Kart10
2022/23 29 2.000 0 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 27 1.820 0 1 6.79
World CupPoland 2 180 0 0 6.75
Şut4%25 isabet
Kilit pas9
Drible17%59 başarı
İkili kazanılan104%60
Müdahale56
Faul2717 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11227 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2021/22 38 3.380 4 3 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 38 3.380 4 3 6.98
Şut28%46 isabet
Kilit pas29
Drible33%56 başarı
İkili kazanılan203%54
Müdahale89
Faul3838 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1138
G+A / 900.19
Kart8
2020/21 29 2.378 0 2 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 29 2.378 0 2 6.96
Şut5%40 isabet
Kilit pas22
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan139%53
Müdahale71
Faul3522 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11281 yedek
G+A / 900.08
Kart81
TOPLAM GOL13
İLK 1117331 yedek girdi
KART49
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
1-15' — 1 16-30' — 5 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 5 %38
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %23
  • 76-90+' 1 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 107 4-4-2 — 28 4-3-3 — 22 4-3-1-2 — 11 3-5-2 — 6 4-3-2-1 — 6 180 maç
  • 4-2-3-1107%59
  • 4-4-228%16
  • 4-3-322%12
  • 4-3-1-211%6
  • 3-5-26%3
  • 4-3-2-16%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Hull CityA 0-0 0 0
31.08.2026 ArsenalH 0-1 78 7.0
23.08.2026 BrightonA 4-0 94 6.2
24.05.2026 Manchester CityA 1-2 52 6.5
20.05.2026 SC FreiburgA 0-3 84 1 6.6
15.05.2026 LiverpoolH 4-2 97 6.3
10.05.2026 BurnleyA 2-2 80 5.6
07.05.2026 Nottingham ForestH 4-0 85 6.9
03.05.2026 TottenhamH 1-2 86 6.6
30.04.2026 Nottingham ForestA 1-0 92 6.7
25.04.2026 FulhamA 1-0 92 6.3
19.04.2026 SunderlandH 4-3 91 1 6.2
16.04.2026 BolognaH 4-0 86 7.2
12.04.2026 Nottingham ForestA 1-1 91 1 6.5
09.04.2026 BolognaA 1-3 81 6.7
31.03.2026 SwedenA 3-2 89 6.2
22.03.2026 West HamH 2-0 93 2 7.2
19.03.2026 LilleH 2-0 14 6.3
04.03.2026 ChelseaH 1-4 45 5.9
27.02.2026 WolvesA 2-0 94 6.9
21.02.2026 LeedsH 1-1 87 1 7.6
07.02.2026 BournemouthA 1-1 86 1 6.9
01.02.2026 BrentfordH 0-1 95 3 7.2
29.01.2026 Red Bull SalzburgH 3-2 40 1 1 7.2
25.01.2026 NewcastleA 0-2 90 6.6
22.01.2026 FenerbahceA 0-1 75 1 6.9
18.01.2026 EvertonH 0-1 90 7.0
07.01.2026 Crystal PalaceA 0-0 90 7.7
03.01.2026 Nottingham ForestH 3-1 90 1 7.3
27.12.2025 ChelseaA 1-2 90 6.7
21.12.2025 Manchester UnitedH 2-1 90 5.9
14.12.2025 West HamA 2-3 90 6.3
11.12.2025 FC Basel 1893A 1-2 45 6.2
06.12.2025 ArsenalH 2-1 87 1 1 7.9
03.12.2025 BrightonA 3-4 90 1 7.3
30.11.2025 WolvesH 1-0 90 1 7.3
27.11.2025 BSC Young BoysH 2-1
23.11.2025 LeedsA 1-2 90 1 6.9
14.11.2025 NetherlandsH 1-1 81 1 6.9
09.11.2025 BournemouthH 4-0 90 1 6.6
06.11.2025 Maccabi Tel AvivH 2-0
01.11.2025 LiverpoolA 2-0 90 2 5.9
26.10.2025 Manchester CityH 1-0 90 1 1 8.2
23.10.2025 GO Ahead EaglesA 2-1 24 6.9
19.10.2025 TottenhamA 1-2 90 1 7.2
05.10.2025 BurnleyH 2-1 84 1 6.3
02.10.2025 FeyenoordA 0-2 86 7.2
28.09.2025 FulhamH 3-1 90 1 6.7
25.09.2025 BolognaH 1-0 90 1 6.5
21.09.2025 SunderlandA 1-1 90 1 1 7.9
13.09.2025 EvertonA 0-0 90 6.6
04.09.2025 NetherlandsA 1-1 90 1 2 7.5
31.08.2025 Crystal PalaceH 0-3 74 1 6.0
23.08.2025 BrentfordA 1-0 90 6.9
16.08.2025 NewcastleH 0-0 90 7.7
25.05.2025 Manchester UnitedA 2-0 90 1 7.0
16.05.2025 TottenhamH 2-0 90 1 7.2
10.05.2025 BournemouthA 0-1 90 1 7.3
03.05.2025 FulhamH 1-0 90 6.9
22.04.2025 Manchester CityA 2-1 61 6.7
ŞUT31
GOL3
xG1.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%9.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
13' · xG 0.015 15' · xG 0.01 51' · xG 0.023 43' · xG 0.035 86' · xG 0.026 83' · xG 0.019 90' · xG 0.025 66' · xG 0.16 62' · xG 0.03 45' · xG 0.018 83' · xG 0.022 63' · xG 0.067 42' · xG 0.036 24' · xG 0.046 51' · xG 0.067 44' · xG 0.087 19' · xG 0.031 36' · xG 0.106 · GOL 28' · xG 0.145 19' · xG 0.055 · GOL 40' · xG 0.015 19' · xG 0.016 9' · xG 0.009 35' · xG 0.014 67' · xG 0.015 15' · xG 0.03 12' · xG 0.008 59' · xG 0.009 87' · xG 0.024 67' · xG 0.023 · GOL 65' · xG 0.147
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%48) Korner — 10 (%32) Duran top — 4 (%13) Açık oyun — 1 (%3) Kontra atak — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası15%48
  • Korner10%32
  • Duran top4%13
  • Açık oyun1%3
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 26 (%84) Sol ayak — 5 (%16) 31 şut
  • Sağ ayak26%84
  • Sol ayak5%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 5 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 3 61-75' — 6 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 5 %16
  • 16-30' 5 %16
  • 31-45' 7 %23
  • 46-60' 3 %10
  • 61-75' 6 %19
  • 76-90+' 5 %16
AKSİYON HARİTASI4254 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 10 10 11 11 11 11 11 11 13 13 14 14 14 14 14 16 16 16 18 18 18 19 20 20 20 22 22 22 23 24 24 25 25 25 26 26 26 26 28 30 30 30 31 31 31 33 33 33 33 34 34 36 36 37 37 37 38 39 46 46 53 54 55 56 56 57 58 58 59 61 64 65 65 66 67 68 74 75 78 81 82 84 85 85 87 90 93 93 97 98 137 141 150
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 12 14 14 15 15 16 17 17 17 18 19 20 20 22 22 22 24 25 26 26 26 29 30 30 31 33 34 35 36 37 40 42 42 46 48 48 48 51 52 52 53 54 55 55 56 56 57 61 62 62 63 64 70 71 75 78 80 82 83 83 83 87 112 138
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 8 8 9 11 11 12 13 15 16 16 25
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %33 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 11 11 13 13 14 14 15 15 16 16 16 17 17 17 17 19 27 29 49
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR4254
Pas 3091 Pas — 3091 (%77) Müdahale — 157 (%4) Top kazanma — 151 (%4) Uzaklaştırma — 130 (%3) Faul — 121 (%3) Top… 116 Top teması — 116 (%3) Hava topu — 106 (%3) Korner kazandırma — 59 (%1) İkili mücadele — 57 (%1) Offsideprovoked — 47 (%1)
  • Pas3091%77
  • Müdahale157%4
  • Top kazanma151%4
  • Uzaklaştırma130%3
  • Faul121%3
  • Top teması116%3
  • Hava topu106%3
  • Korner kazandırma59%1
  • İkili mücadele57%1
  • Offsideprovoked47%1
PİYASA DEĞERİ€22.00M-12.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ33
DİSİPLİN19kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 234 maç
Aston Villa 229maç 2020–2026
Poland 5maç 2022–2024
Nottingham Forest 2016–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-09-03 Nottingham Forest Aston Villa € 15M
2016-07-01 Nottingham U18 Nott'm Forest -
2016-05-31 Dag & Red FC Nottingham U18 End of loan
2016-03-04 Nottingham U18 Dag & Red FC loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 DarbeŞüpheli 2 maç
03.2026 DarbeKadroda yok 1 maç
12.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
09.2025 ContusionKadroda yok 1 maç
02.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
11.2024 Baldır sakatlığıKadroda yok 8 maç
09.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 6 maç
04.2024 Arka adale sakatlığıKadroda yok 3 maç
05.2023 Baldır sakatlığıŞüpheli 3 maç
10.2022 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2021 Uyluk sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Premier League2025 · Aston Villa 2sarı · 4 maç
🟨 World Cup2022 · Poland 2sarı · 4 maç
🟨 Premier League2021 · Aston Villa 8sarı · 38 maç
🟨 Premier League2020 · Aston Villa 7sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3044 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.2Premier League 2025
PERFORMANS54.63044 dk
KARARVeri yetersiz62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 78.2
Klasik stoper 77.4
Ayağı iyi stoper 76.4
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %47
Dakika %91
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %49
Dakika %98
Değer / getiri %17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 40.15 42 96
Performans skoru 54.6 74 74
Müdahale / 90 1.95 3 65
İkili mücadele kazanma 52.49 58 90
Pas arası / 90 0.65 1.9 34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam