Luka Lochoshvili
Georgia · Defender

Luka Lochoshvili

YAŞ27
BOY191
KİLO84
DOĞUM YERİTbilisi
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.53 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.51 / 90
Kazanılan ikili63.07 / 90
Rating6.46
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.15
Asist 0.000.00
Şut 1.530.73
Kilit pas 0.000.21
Başarılı dripling 0.510.31
Kazanılan ikili 3.076.47
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Erovnuli Liga2015/2016 · Georgia
🏆 Super Cup2015/2016 · Georgia
🏆 David Kipiani Cup2015/2016 · Georgia
🏆 Super Cup2014/2015 · Georgia
🏆 David Kipiani Cup2014/2015 · Georgia
🥈 Super Cup2020 · Georgia · 2nd Place
🥈 Cup2018/2019 · Slovakia · 2nd Place
🥈 Erovnuli Liga2018 · Georgia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2020 0 2022 3 2024 0 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 2 176 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Köln 2 176 0 0 6.46
Şut3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%43
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26 34 3.070 5 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. Bundesliga1. FC Nürnberg 33 2.950 5 0 7.09
DFB Pokal1. FC Nürnberg 1 120 0 0 7.20
Şut25%64 isabet
Kilit pas7
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan225%62
Müdahale84
Faul3837 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1134
G+A / 900.15
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25 3 248 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeGeorgia 3 248 0 0 6.20
Şut1
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
Faul3
Ofsayt1
İlk 113
Kart1
2022/23 33 1.943 1 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACremonese 32 1.853 1 2 6.75
UEFA Europa Conference LeagueWolfsberger AC 1 90 0 0 7.50
Şut7%29 isabet
Kilit pas5
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan103%57
Müdahale46
Faul279 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112310 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2020/21 8 720 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueWolfsberger AC 8 720 0 0 6.85
Şut3
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan40%59
Müdahale7
Faul102 kazanılan
İlk 118
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 114113 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 12 3-4-1-2 — 9 4-2-3-1 — 8 4-3-3 — 7 5-3-2 — 4 3-4-2-1 — 3 43 maç
  • 3-5-212%28
  • 3-4-1-29%21
  • 4-2-3-18%19
  • 4-3-37%16
  • 5-3-24%9
  • 3-4-2-13%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 G. KvilitaiaG. Kvilitaia 1 C. DessersC. Dessers Lochoshvi 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 VfB StuttgartA 4-1 86 1 6.1
29.08.2026 1899 HoffenheimH 3-2 90 2 6.8
17.05.2026 Hannover 96A 3-3 90 1 1 6.9
09.05.2026 FC Schalke 04H 3-0 90 7.7
03.05.2026 SpVgg Greuther FürthA 1-1 90 3 7.0
26.04.2026 1. FC MagdeburgH 1-0 90 7.2
18.04.2026 Arminia BielefeldA 1-1 90 2 6.9
11.04.2026 Dynamo DresdenH 0-2 90 6.7
05.04.2026 Eintracht BraunschweigA 1-1 90 1 7.2
21.03.2026 1. FC KaiserslauternH 3-0 90 2 3 9.0
14.03.2026 Holstein KielA 2-3 90 6.6
07.03.2026 Fortuna DüsseldorfH 0-1 90 6.5
01.03.2026 Hertha BSCA 2-1 90 6.2
20.02.2026 VfL BochumA 1-1 90 1 7.2
13.02.2026 Karlsruher SCH 5-1 90 7.6
07.02.2026 SC Paderborn 07A 2-1 90 1 1 8.2
30.01.2026 Preußen MünsterH 1-1 90 1 6.3
23.01.2026 SV Darmstadt 98A 2-0 90 2 6.9
17.01.2026 SV ElversbergH 3-2 90 7.9
21.12.2025 Hannover 96H 2-1 90 3 6.3
14.12.2025 FC Schalke 04A 1-0 90 2 6.5
07.12.2025 SpVgg Greuther FürthH 2-2 90 1 1 7.5
29.11.2025 1. FC MagdeburgA 3-0 90 6.2
23.11.2025 Arminia BielefeldH 2-0 90 7.9
15.11.2025 SpainH 0-4 90 6.5
01.11.2025 Eintracht BraunschweigH 2-1 90 6.9
26.10.2025 1. FC KaiserslauternA 1-1 90 7.5
19.10.2025 Holstein KielH 1-1 90 7.2
14.10.2025 TürkiyeA 4-1 90 6.2
03.10.2025 Fortuna DüsseldorfA 2-3 90 6.9
28.09.2025 Hertha BSCH 0-3 70 6.5
20.09.2025 VfL BochumHC 2-1 90 6.9
13.09.2025 Karlsruher SCA 2-1 90 2 7.5
04.09.2025 TürkiyeH 2-3 68 1 5.9
29.08.2025 SC Paderborn 07H 0-0 90 7.7
22.08.2025 Preußen MünsterA 2-1 90 7.3
16.08.2025 IllertissenA 3-3 120 1 7.2
08.08.2025 SV Darmstadt 98H 0-1 90 6.3
02.08.2025 SV ElversbergA 1-0 90 1 6.9
28.05.2023 LazioA 3-2 77 6.2
20.05.2023 BolognaH 1-5 31 1 1 6.6
14.05.2023 JuventusA 2-0 70 6.5
06.05.2023 SpeziaH 2-0 90 7.6
03.05.2023 AC MilanA 1-1 90 1 6.6
30.04.2023 VeronaH 1-1 79 6.9
23.04.2023 UdineseA 3-0
14.04.2023 EmpoliH 1-0 52 7.2
08.04.2023 SampdoriaA 2-3 90 1 2 7.2
01.04.2023 AtalantaH 1-3 67 6.9
18.03.2023 MonzaA 1-1
12.03.2023 FiorentinaH 0-2
06.03.2023 SassuoloA 3-2 55 6.7
28.02.2023 AS RomaH 2-1
20.02.2023 TorinoA 2-2 9 6.7
14.01.2023 MonzaH 2-3
09.01.2023 VeronaA 2-0 83 6.3
04.01.2023 JuventusH 0-1 90 6.5
11.11.2022 EmpoliA 2-0 78 6.2
08.11.2022 AC MilanH 0-0
05.11.2022 SalernitanaA 2-2 90 6.9
ŞUT31
GOL6
xG3.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%19.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.03 45' · xG 0.279 83' · xG 0.169 · GOL 79' · xG 0.089 78' · xG 0.061 51' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.042 1' · xG 0.009 83' · xG 0.072 · GOL 66' · xG 0.025 2' · xG 0.224 · GOL 64' · xG 0.11 58' · xG 0.07 85' · xG 0.026 37' · xG 0.044 5' · xG 0.043 11' · xG 0.03 75' · xG 0.034 · GOL 48' · xG 0.115 · GOL 90' · xG 0.035 66' · xG 0.73 88' · xG 0.101 76' · xG 0.037 74' · xG 0.09 90' · xG 0.359 83' · xG 0.162 39' · xG 0.048 2' · xG 0.041 69' · xG 0.042 64' · xG 0.056 43' · xG 0.095
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 16 (%52) Duran top — 6 (%19) Asist sonrası — 5 (%16) Taç sonrası — 3 (%10) Kontra atak — 1 (%3) 31 şut
  • Korner16%52
  • Duran top6%19
  • Asist sonrası5%16
  • Taç sonrası3%10
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Kafa — 21 (%68) Sol ayak — 9 (%29) Sağ ayak — 1 (%3) 31 şut
  • Kafa21%68
  • Sol ayak9%29
  • Sağ ayak1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 5 16-30' — 0 31-45' — 4 46-60' — 3 61-75' — 8 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 5 %16
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 4 %13
  • 46-60' 3 %10
  • 61-75' 8 %26
  • 76-90+' 11 %35
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 80 maç
1. FC Köln 2maç 2026
1. FC Nürnberg 34maç 2025
Georgia 3maç 2024
Cremonese 32maç 2022
Wolfsberger AC 9maç 2020–2022
Georgia U21 2019–2021
Žilina II 2019
Dinamo Tbilisi 2014–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-01 1. FC Nürnberg 1. FC Köln
2025-07-12 Cremonese 1. FC Nürnberg
2025-07-01 Salernitana Cremonese
2025-06-30 Salernitana Cremonese End of loan
2025-01-10 Cremonese Salernitana
2022-08-10 Wolfsberger AC Cremonese €1.60m
2020-08-24 Dinamo Tbilisi Wolfsberger AC € 200K
2020-01-25 Dynamo Kyiv II Dinamo Tbilisi free transfer
2019-12-31 MSK Zilina Dynamo Kyiv II End of loan
2019-02-07 Dynamo Kyiv II MSK Zilina loan transfer
2019-02-07 Dynamo Kyiv Žilina
2018-12-31 Dinamo Tbilisi Dynamo Kyiv II End of loan
2018-04-01 Dynamo Kyiv Dinamo Tbilisi
2018-03-15 Dynamo Kyiv II Dinamo Tbilisi loan transfer
2017-08-31 Dinamo Tbilisi Dynamo Kyiv € 300K
2017-08-30 Dinamo Tbilisi Dynamo Kyiv II €300k
2016-10-25 Dinamo Academy Dinamo Tbilisi -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2950 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS70.42950 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 88.5
Klasik stoper 86.3
Ayağı iyi stoper 86.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %85
Dakika %100
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %87
Dakika %97
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 70.4 74 95
Pas hacmi / 90 45.82 42 100
Müdahale / 90 2.38 3 79
İkili mücadele kazanma 62.35 58 100
Pas arası / 90 1.22 1.9 64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam