Şut20.66 / 90
Başarılı dripling10.33 / 90
Kazanılan ikili103.31 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 61 defanslar
- Müdahale 0.99 %32
- Pas arası 1.99 %90
- Blok 0.99 %88
- İkili mücadele %48 %28
- Pas isabeti %88 %57
- Faul (az iyi) 1.65 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 272 dakika oynadı.
2026/27
3
272
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%48
Müdahale3
Faul53 kazanılan
İlk 113
Kart2
2025/26
31
2.500
4
1
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas6
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan175%60
Müdahale69
Faul3938 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11292 yedek
G+A / 900.18
Kart102
TOPLAM GOL4
İLK 11223 yedek girdi
KART5
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%74
- 3-4-1-22%9
- 3-4-32%9
- 4-4-22%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | AmedA | 2-1 | 95 | – | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | BaşakşehirH | 2-1 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 15.08.2026 | KasımpaşaA | 1-1 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | GenclerbirligiH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | BesiktasA | 1-2 | 77 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | GoztepeH | 1-1 | 97 | – | 8.0 | ||
| 27.04.2026 | KonyasporA | 2-1 | 93 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 91 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | AlanyasporA | 1-1 | 92 | – | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | GalatasarayH | 2-1 | 94 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 18.03.2026 | EyüpsporA | 0-1 | 77 | 1 | 7.5 | ||
| 14.03.2026 | RizesporH | 1-0 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 09.03.2026 | KayserisporA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-1 | 73 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 22.02.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-2 | 66 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | FenerbahceH | 2-3 | 92 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.02.2026 | SamsunsporA | 0-3 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | AntalyasporA | 1-1 | 98 | 1 | 7.0 | ||
| 23.01.2026 | KasimpasaH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.01.2026 | KocaelisporA | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 07.12.2025 | Austria ViennaH | 2-1 | 60 | – | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | SCR AltachA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | TSV HartbergH | 1-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | WSG WattensH | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 26.10.2025 | Sturm GrazA | 1-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 18.10.2025 | RiedH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 04.10.2025 | Grazer AKA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Lask LinzH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | TSV HartbergA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | Red Bull SalzburgH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | WSG WattensA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.08.2025 | Omonia NicosiaA | 1-0 | 111 | 1 | 7.3 | ||
| 21.08.2025 | Omonia NicosiaH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 17.08.2025 | FC BW LinzH | 3-0 | 37 | – | 5.2 |
ŞUT26
GOL3
xG2.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%11.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner14%54
- Duran top6%23
- Asist sonrası4%15
- Taç sonrası1%4
- Açık oyun1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa17%65
- Sağ ayak7%27
- Sol ayak2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 4 %15
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 8 %31
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 6 %23
AKSİYON HARİTASI1588 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1588
- Pas970%64
- Hava topu126%8
- Uzaklaştırma122%8
- Top kazanma80%5
- Top teması65%4
- Müdahale46%3
- Faul41%3
- Kurtarış35%2
- Pas arası17%1
- Offsideprovoked16%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 34 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-09-04
Enyimba Aba
→
Wolfsberger AC
free transfer
Enyimba Aba
→
Wolfsberger AC
free transfer
2022-09-21
FC Heartland
→
Enyimba Aba
?
FC Heartland
→
Enyimba Aba
?
2021-12-01
Unknown
→
FC Heartland
?
Unknown
→
FC Heartland
?
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · Wolfsberger AC
7sarı · 12 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1302 dk
Öne çıkıyor: Pas hacmi yüksek savunmacı
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU82.4Süper Lig 2025
PERFORMANS83.41302 dk
KARARİzlemeye değer77/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
89.8
Defansif bek
87.1
Klasik stoper
86.0
Ayağı iyi stoper
81.6
Defansif bek
81.6
Agresif stoper
80.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%99
Dakika
%68
Değer / getiri
%37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%98
Dakika
%77
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
61.45
62
99
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
83.4
76
100
İkili mücadele kazanma
64.1
64
100
Müdahale / 90
2.35
2.2
100
Blok / 90
1.18
1.5
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luka Lochoshvili1. FC Nürnberg · 27
%95
5gol
0asist
74scout
€2.50M
2. Bundesliga
Dominik BaumgartnerWolfsberger AC · 29
%78
2gol
1asist
76scout
€600K
Bundesliga
Hasan KuruçayFC Schalke 04 · 28
%74
4gol
0asist
70scout
€1.80M
2. Bundesliga
Lautaro Di LolloBoca Juniors · 21
%73
3gol
0asist
78scout
Liga Profesional Argentina
Luc MaresHam-Kam · 29
%68
2gol
1asist
72scout
Eliteserien
Bruno FuchsPalmeiras · 26
%67
2gol
1asist
73scout
Serie A
Jesús GómezClub Tijuana · 23
%60
2gol
0asist
74scout
€15.00M
Liga MX
Gustavo GómezPalmeiras · 32
%60
2gol
1asist
65scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

