Ozan Tufan
Türkiye · Midfielder

Ozan Tufan

YAŞ30
BOY179
KİLO70
DOĞUM YERİBursa
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Şut12.09 / 90
Kilit pas12.09 / 90
Başarılı dripling12.09 / 90
Kazanılan ikili612.56 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 2.090.51
Kilit pas 2.091.22
Başarılı dripling 2.090.13
Kazanılan ikili 12.563.78
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Türkiye Kupası2025 · Trabzonspor · 8 maç 1asist1.
7. Süper Lig2020 · Fenerbahce · 37 maç 8asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈 Süper Lig2021/2022 · Turkey · 2nd Place
🥈 Süper Lig2017/2018 · Turkey · 2nd Place
🥈 Cup2017/2018 · Turkey · 2nd Place
🥈 Süper Lig2015/2016 · Turkey · 2nd Place
🥈 Cup2015/2016 · Turkey · 2nd Place
🥈 Super Cup2015/2016 · Turkey · 2nd Place
🥈 Cup2014/2015 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 14 G+A
2020 14 2021 0 2022 8 2023 12 2024 6 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 3 43 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 3 43 0 0 6.90
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%67
Müdahale2
2025/26 34 1.406 1 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 34 1.406 1 2 6.88
Şut8%38 isabet
Kilit pas19
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan59%56
Müdahale26
Faul1614 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111519 yedek
G+A / 900.19
Kart3
Kaptan2maçta
2024/25 37 1.844 4 2 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 35 1.709 4 2 6.92
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor 2 135 0 0 6.70
Şut26%65 isabet
Kilit pas27
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan75%50
Müdahale30
Faul2815 kazanılan
İlk 112116 yedek
G+A / 900.29
Kart3
2023/24 41 2.130 10 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipHull City 41 2.130 10 2 6.95
Şut37%65 isabet
Kilit pas35
Drible14%41 başarı
İkili kazanılan85%44
Müdahale27
Faul2614 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı21 kaçan
İlk 112516 yedek
G+A / 900.51
Kart5
2022/23 44 2.437 8 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipHull City 44 2.437 8 0 6.75
Şut41%39 isabet
Kilit pas27
Drible20%45 başarı
İkili kazanılan105%41
Müdahale39
Faul4622 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı3
İlk 112717 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2021/22 25 576 0 0 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWatford 16 338 0 0 6.35
Süper LigFenerbahce 7 174 0 0 6.65
UEFA Europa Conference LeagueFenerbahce 2 64 0 0 6.25
Şut5
Kilit pas6
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan20%34
Müdahale6
Faul122 kazanılan
İlk 11619 yedek
Kaptan1maçta
2020/21 38 2.711 6 8 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigFenerbahce 38 2.711 6 8 7.11
Şut41%49 isabet
Kilit pas36
Drible31%54 başarı
İkili kazanılan177%54
Müdahale53
Faul3267 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11326 yedek
G+A / 900.46
Kart4
Kaptan7maçta
TOPLAM GOL10
İLK 115353 yedek girdi
KART11
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 2 %20
  • 46-60' 3 %30
  • 61-75' 1 %10
  • 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 72 4-1-4-1 — 12 4-4-2 — 7 4-3-3 — 3 5-4-1 — 2 3-4-1-2 — 1 97 maç
  • 4-2-3-172%74
  • 4-1-4-112%12
  • 4-4-27%7
  • 4-3-33%3
  • 5-4-12%2
  • 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 AmedA 2-1 36 1 6.9
23.08.2026 BaşakşehirH 2-1
15.08.2026 KasımpaşaA 1-1 7
17.05.2026 GenclerbirligiH 0-3 89 6.5
09.05.2026 BesiktasA 1-2 77 7.0
02.05.2026 GoztepeH 1-1 97 1 7.0
27.04.2026 KonyasporA 2-1 48 7.0
19.04.2026 Istanbul BasaksehirH 1-1 91 6.6
11.04.2026 AlanyasporA 1-1 77 1 1 6.9
04.04.2026 GalatasarayH 2-1 88 1 7.2
18.03.2026 EyüpsporA 0-1 77 1 6.9
14.03.2026 RizesporH 1-0 75 1 7.2
09.03.2026 KayserisporA 1-3 87 6.5
27.02.2026 Fatih KaragümrükH 3-1 81 2 8.9
22.02.2026 Gazişehir GaziantepA 1-2 17 6.7
14.02.2026 FenerbahceH 2-3
07.02.2026 SamsunsporA 0-3
30.01.2026 AntalyasporA 1-1
23.01.2026 KasimpasaH 2-1
18.01.2026 KocaelisporA 1-2
22.12.2025 GenclerbirligiA 4-3 90 6.3
14.12.2025 BesiktasHC 3-3 90 1 6.9
07.12.2025 GoztepeAC 1-2 100 7.2
29.11.2025 KonyasporH 3-1 10 6.6
24.11.2025 Istanbul BasaksehirA 3-4 16 6.7
08.11.2025 AlanyasporH 1-1
01.11.2025 GalatasarayA 0-0
25.10.2025 EyüpsporH 2-0
18.10.2025 RizesporA 1-2
03.10.2025 KayserisporH 4-0 11 6.3
27.09.2025 Fatih KaragümrükA 3-4
20.09.2025 Gazişehir GaziantepH 1-1 71 2 6.3
14.09.2025 FenerbahceA 1-0 85 7.0
31.08.2025 SamsunsporH 1-1 28 6.7
24.08.2025 AntalyasporH 1-0
18.08.2025 KasimpasaA 0-1 1
11.08.2025 KocaelisporH 1-0
30.05.2025 AntalyasporA 0-2 65 1 7.0
25.05.2025 SamsunsporH 2-2 9 6.5
18.05.2025 BB BodrumsporA 1-1 45 2 6.2
10.05.2025 GalatasarayH 0-2
05.05.2025 KasimpasaA 1-1 65 1 6.9
27.04.2025 AlanyasporH 4-3 89 6.3
19.04.2025 Adana DemirsporA 0-1 56 1 6.9
13.04.2025 RizesporH 2-0 88 5 7.9
06.04.2025 FenerbahceA 4-1 25 6.7
29.03.2025 GoztepeH 1-1 76 6.5
15.03.2025 Istanbul BasaksehirA 0-3 85 1 1 7.3
08.03.2025 HataysporH 1-2 22 1 6.9
03.03.2025 KonyasporA 1-0 31 2 6.3
23.02.2025 Gazişehir GaziantepH 3-2
15.02.2025 BesiktasA 2-1 66 6.5
10.02.2025 EyüpsporH 1-0 45 7.3
01.02.2025 KayserisporA 0-0 60 6.6
20.01.2025 SivassporH 4-0 75 1 1 3 8.9
12.01.2025 AntalyasporH 5-0 16 6.7
04.01.2025 SamsunsporA 2-1 77 6.3
22.12.2024 BB BodrumsporH 1-0 90 2 7.2
16.12.2024 GalatasarayA 4-3 90 2 3 8.5
06.12.2024 KasimpasaH 2-2 1
ŞUT13
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.038 58' · xG 0.301 · GOL 37' · xG 0.033 6' · xG 0.016 7' · xG 0.085 64' · xG 0.021 55' · xG 0.015 61' · xG 0.021 45' · xG 0.029 27' · xG 0.035 8' · xG 0.034 86' · xG 0.019 76' · xG 0.201
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%54) Korner — 2 (%15) Açık oyun — 2 (%15) Taç sonrası — 1 (%8) Duran top — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası7%54
  • Korner2%15
  • Açık oyun2%15
  • Taç sonrası1%8
  • Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%54) Kafa — 4 (%31) Diğer — 1 (%8) Sol ayak — 1 (%8) 13 şut
  • Sağ ayak7%54
  • Kafa4%31
  • Diğer1%8
  • Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %23
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 2 %15
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 3 %23
AKSİYON HARİTASI1955 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 17 18 18 19 19 19 19 19 20 20 21 21 21 21 22 22 23 24 24 26 26 27 27 28 29 31 33 42 47 47 50 58
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 17 18 20 21 21 21 21 23 23 25 25 25 29 31 37 42 46 58
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 13 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %35 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 10 10 19 24 25
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %26 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1955
Pas 1363 Pas — 1363 (%72) Top kazanma 167 Top kazanma — 167 (%9) Uzakla… 81 Uzaklaştırma — 81 (%4) Faul — 53 (%3) Hava topu — 47 (%2) Top teması — 44 (%2) Müdahale — 43 (%2) Pas arası — 38 (%2) İkili mücadele — 33 (%2) Korner kazandırma — 31 (%2)
  • Pas1363%72
  • Top kazanma167%9
  • Uzaklaştırma81%4
  • Faul53%3
  • Hava topu47%2
  • Top teması44%2
  • Müdahale43%2
  • Pas arası38%2
  • İkili mücadele33%2
  • Korner kazandırma31%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 222 maç
Trabzonspor 74maç 2024–2026
Hull City 85maç 2022–2023
Fenerbahce 47maç 2020–2021
Watford 16maç 2021
Türkiye 2014–2021
Bursaspor 2012–2014
Turkey U19 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Hull City Trabzonspor €2.00m
2024-06-27 Hull City Trabzonspor € 2M
2022-07-01 Fenerbahçe Hull City €3.00m
2022-02-02 Watford Fenerbahce
2021-08-19 Fenerbahçe Watford Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
2019-07-01 Fenerbahce U21 Fenerbahçe -
2019-07-01 Alanyaspor Fenerbahce
2019-06-30 Alanyaspor Fenerbahce U21 End of loan
2019-01-09 Fenerbahce Alanyaspor
2019-01-05 Fenerbahce U21 Alanyaspor loan transfer
2018-08-27 Fenerbahçe Fenerbahce U21 -
2015-08-13 Bursaspor Fenerbahce € 7M
2014-01-06 Bursaspor U21 Bursaspor -
2012-07-01 Bursaspor U17 Bursaspor U21 -
2011-07-01 Bursaspor U16 Bursaspor U17 -
2010-07-01 Bursaspor Yth Bursaspor U16 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022 Teknik direktör kararıŞüpheli 7 maç
04.2022 Teknik direktör kararıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Cup2020 · Fenerbahce 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1406 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.2Süper Lig 2025
PERFORMANS46.71406 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 77.0
Top kapan ön libero 75.7
Box-to-box orta saha 70.8
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %71
Dakika %79
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %71
Dakika %84
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Pas hacmi / 90 41.61 72 58
Kilit pas / 90 1.22 1.4 87
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Performans skoru 46.7 76 61
Pas arası / 90 1.15 1.6 72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam