LİGCoppa Italia
BU SEZON2G · 2A
Gol20.07 / 90
Asist20.07 / 90
Şut90.32 / 90
Kilit pas361.28 / 90
Başarılı dripling60.21 / 90
Kazanılan ikili1134.02 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.28 %62
- Asist 0.07 %44
- Drible 0.21 %5
- Pas isabeti %90 %98
- Top kapma 2.27 %45
- İkili mücadele %51 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2533 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Serie B2018/2019 · Italy · 2nd Place
2025/26
41
2.590
2
2
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas36
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan114%51
Müdahale37
Faul3856 kazanılan
İlk 11329 yedek
G+A / 900.14
Kart11
2020/21
34
973
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan35%42
Müdahale14
Faul1817 kazanılan
İlk 111123 yedek
Kart51
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 11710 yedek girdi
KART6
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-29%53
- 3-5-1-13%18
- 4-4-22%12
- 3-4-2-11%6
- 3-4-31%6
- 4-2-3-11%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | MonzaA | 0-2 | 99 | – | 7.5 | ||
| 24.05.2026 | MonzaH | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.05.2026 | PalermoA | 2-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | PalermoH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2026 | AvellinoH | 3-0 | 89 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 08.05.2026 | BariH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | PalermoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | SpeziaH | 4-2 | 71 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 11.04.2026 | AvellinoA | 1-1 | 31 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2026 | MonzaH | 1-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 21.03.2026 | CesenaA | 3-1 | 65 | 1 | 7.5 | ||
| 14.03.2026 | PadovaA | 1-3 | 74 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | EmpoliH | 3-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 04.03.2026 | CarrareseA | 3-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | FrosinoneH | 2-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.02.2026 | Virtus EntellaA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.02.2026 | MantovaH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 10.02.2026 | PescaraA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | ReggianaH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | SudtirolA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.01.2026 | SampdoriaH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.01.2026 | FrosinoneA | 2-0 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | CesenaH | 2-0 | 63 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2025 | BariA | 1-2 | 71 | 1 | – | 7.3 | |
| 13.12.2025 | AvellinoH | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 08.12.2025 | ModenaA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | Virtus EntellaH | 3-2 | 81 | – | 7.0 | ||
| 21.11.2025 | PescaraH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | EmpoliA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | VeneziaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | MantovaA | 1-3 | 78 | – | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | PalermoH | 1-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | PadovaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | MonzaA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.10.2025 | SampdoriaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.09.2025 | Juve StabiaH | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | ReggianaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | CarrareseH | 1-1 | 74 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | SpeziaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | SudtirolH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | SassuoloA | 1-0 | 57 | – | 6.3 | ||
| 22.05.2021 | FiorentinaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2021 | BeneventoA | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 13.05.2021 | VeronaH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 09.05.2021 | AS RomaA | 5-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 01.05.2021 | InterH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2021 | ParmaA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2021 | SampdoriaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2021 | UdineseH | 1-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2021 | SpeziaA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.03.2021 | BolognaH | 2-3 | 75 | – | 6.5 | ||
| 12.03.2021 | LazioA | 3-2 | 88 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2021 | TorinoH | 4-2 | 82 | – | 6.6 | ||
| 03.03.2021 | AtalantaA | 5-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 28.02.2021 | CagliariH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2021 | JuventusA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2021 | SassuoloH | 1-2 | 66 | – | 6.7 | ||
| 07.02.2021 | AC MilanA | 4-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2021 | GenoaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2021 | FiorentinaA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT18
GOL3
xG0.9
xG FARKI+2.1over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%28
- Asist sonrası5%28
- Açık oyun3%17
- Taç sonrası2%11
- Duran top1%6
- Serbest vuruş1%6
- Diğer1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%72
- Sol ayak3%17
- Kafa2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 5 %28
- 61-75' 3 %17
- 76-90+' 4 %22
PİYASA DEĞERİ€500K
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-25
Crotone
→
Catanzaro
€150k
Crotone
→
Catanzaro
€150k
2022-06-30
Pordenone
→
Crotone
End of loan
Pordenone
→
Crotone
End of loan
2022-06-29
Benevento
→
Pordenone
End of loan
Benevento
→
Pordenone
End of loan
2021-08-19
Crotone
→
Pordenone
loan transfer
Crotone
→
Pordenone
loan transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie B2025 · Catanzaro
11sarı · 32 maç
🟥
Serie A2020 · Crotone
1kırmızı · 20 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2533 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Serie B 2025
PERFORMANS46.52533 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
82.8
Top kapan ön libero
77.1
Box-to-box orta saha
74.8
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%70
Dakika
%91
Değer / getiri
%39
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%70
Dakika
%95
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
62.25
72
86
Dakika güvenliği
100
82
100
Kilit pas / 90
1.28
1.4
91
Ortalama rating
7.22
7.2
100
Performans skoru
46.5
76
61
Pas arası / 90
0.96
1.6
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Leon KlassenGrazer AK · 25
%95
1gol
1asist
65scout
€600K
Bundesliga
Tobias KochGrazer AK
%86
0gol
3asist
62scout
€400K
Bundesliga
Ryan JackEsenler Erokspor · 33
%85
1gol
1asist
52scout
1. Lig
Philipp PomerRied
%79
4gol
4asist
61scout
€400K
Bundesliga
Aleksandar PavlovićBayern München · 21
%70
3gol
1asist
61scout
€90.00M
Bundesliga
Maximilian ArnoldVfL Wolfsburg · 31
%63
1gol
4asist
56scout
€3.00M
Bundesliga
Marc CasadóBarcelona · 22
%61
0gol
1asist
57scout
€20.00M
La Liga
Griffin DorseyHouston Dynamo · 26
%60
2gol
4asist
56scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Bari
Ternana
Pistoiese