LİG1. Lig
BU SEZON1G · 1A
Asist10.14 / 90
Şut30.41 / 90
Kilit pas131.79 / 90
Başarılı dripling10.14 / 90
Kazanılan ikili141.93 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 119 orta sahalar
- Kilit pas 1.32 %75
- Asist 0.08 %44
- Drible 0.23 %5
- Pas isabeti %89 %97
- Top kapma 1.71 %32
- İkili mücadele %55 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1160 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
League Cup2023/2024 · Scotland
🏆
Scottish Cup2021/2022 · Scotland
🏆
Premiership2020/2021 · Scotland
🏆
League Cup2013/2014 · Scotland
🥈
Premiership2023/2024 · Scotland · 2nd Place
🥈
Scottish Cup2023/2024 · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2022/2023 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2022/2023 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2021/2022 · Scotland · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
League Cup2019/2020 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2019/2020 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2018/2019 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2016/2017 · Scotland · 2nd Place
🥈
Scottish Cup2016/2017 · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2016/2017 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2015/2016 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2014/2015 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
30
1.160
1
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas17
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan23%55
Müdahale13
Faul81 kazanılan
İlk 111317 yedek
G+A / 900.16
Kart1
Kaptan11maçta
2024/25
26
1.977
1
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas15
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan64%57
Müdahale30
Faul1712 kazanılan
İlk 11233 yedek
G+A / 900.14
Kart6
2023/24
8
356
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan16%76
Müdahale14
Faul11 kazanılan
İlk 1144 yedek
2022/23
6
192
0
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%50
Müdahale4
Faul51 kazanılan
İlk 1124 yedek
G+A / 900.47
Kart1
2021/22
10
679
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan30%54
Müdahale17
Faul95 kazanılan
İlk 1191 yedek
Kart2
2020/21
4
206
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan9%56
Müdahale7
Faul2
İlk 1122 yedek
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 113625 yedek girdi
KART10
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%42
- 4-1-4-116%29
- 5-3-28%15
- 3-4-1-24%7
- 4-5-12%4
- 5-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | PendiksporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | KeçiörengücüHC | 1-0 | 77 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | SakaryasporAC | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 09.04.2026 | AmedHC | 1-1 | 78 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 05.04.2026 | SivassporAC | 1-3 | 78 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Erzurum BBH | 0-2 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2026 | Yeni ÇorumsporAC | 2-1 | 72 | – | 7.2 | ||
| 12.03.2026 | BandırmasporH | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | BB BodrumsporA | 3-4 | 59 | – | 6.6 | ||
| 27.02.2026 | BolusporHC | 2-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | 76 Iğdır BelediyesporAC | 0-3 | 61 | – | 6.6 | ||
| 17.02.2026 | İstanbulsporA | 1-4 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | Manisa BBSKH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Serik BelediyesporAC | 0-3 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | Van BBHC | 0-0 | 76 | – | 7.2 | ||
| 10.01.2026 | Adana DemirsporA | 0-5 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.12.2025 | SarıyerH | 1-1 | 25↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 14.12.2025 | KeçiörengücüA | 1-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | SakaryasporH | 4-1 | 16↑ | – | 7.0 | ||
| 28.11.2025 | AmedA | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | SivassporH | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 03.11.2025 | Yeni ÇorumsporH | 3-1 | 2↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BandırmasporAC | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.10.2025 | BB BodrumsporHC | 1-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-3 | 27↑ | – | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | İstanbulsporH | 5-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Manisa BBSKA | 3-4 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 12.09.2025 | HataysporH | 4-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | ÜmraniyesporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | Adana DemirsporH | 2-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | SakaryasporA | 2-0 | 74 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | İstanbulsporH | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | KocaelisporH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.04.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 09.04.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-1 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 05.04.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-3 | 59 | 1 | – | 6.6 | |
| 31.03.2025 | AnkaragucuH | 3-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2025 | Manisa BBSKH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.03.2025 | KeçiörengücüA | 2-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | AmedH | 1-1 | 100 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | PendiksporA | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | SakaryasporH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 05.01.2025 | İstanbulsporA | 4-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | KocaelisporA | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 09.12.2024 | ÜmraniyesporH | 0-1 | 86 | 3 | 7.6 | ||
| 01.12.2024 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | Yeni ÇorumsporH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2024 | AnkaragucuA | 3-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | ŞanlıurfasporH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 28.10.2024 | Manisa BBSKA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2024 | KeçiörengücüH | 2-2 | 82 | – | 7.5 | ||
| 06.10.2024 | AmedA | 0-4 | 74 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | PendiksporH | 4-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2024 | Erzurum BBA | 2-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 15.09.2024 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-2 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2024 | BenficaA | 2-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2023 | Sparta PrahaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.10.2023 | Sparta PrahaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | Real BetisH | 1-0 | 9↑ | – | 7.0 |
ŞUT12
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%42
- Açık oyun3%25
- Korner2%17
- Duran top1%8
- Penaltı1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%83
- Sol ayak2%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %17
- 76-90+' 4 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 84 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-09-08
Rangers
→
E. Erokspor
free transfer
Rangers
→
E. Erokspor
free transfer
2017-07-01
Aberdeen FC
→
Rangers
free transfer
Aberdeen FC
→
Rangers
free transfer
2010-08-01
Aberdeen FC U20
→
Aberdeen FC
-
Aberdeen FC U20
→
Aberdeen FC
-
2009-07-01
Aberdeen FC U17
→
Aberdeen FC U20
-
Aberdeen FC U17
→
Aberdeen FC U20
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
11.2022
Baldır sakatlığıKadroda yok
4 maç
10.2021
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1160 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.91. Lig 2025
PERFORMANS47.11160 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
77.4
Box-to-box orta saha
69.6
Top kapan ön libero
69.0
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%72
Dakika
%70
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%71
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
69.52
72
97
Dakika güvenliği
94.7
82
100
Kilit pas / 90
1.32
1.4
94
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Performans skoru
47.1
76
62
Pas arası / 90
0.7
1.6
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jacopo PetriccioneCatanzaro · 30
%95
2gol
2asist
61scout
€500K
Serie B
Tobias KainzTSV Hartberg
%92
1gol
5asist
63scout
€225K
Bundesliga
Maximilian ArnoldVfL Wolfsburg · 31
%79
1gol
4asist
56scout
€3.00M
Bundesliga
Aleix GarcíaBayer Leverkusen · 28
%73
3gol
7asist
57scout
€20.00M
Bundesliga
Ashley WestwoodCharlotte · 35
%73
1gol
4asist
52scout
Major League Soccer
Philipp PomerRied
%69
4gol
4asist
61scout
€400K
Bundesliga
İlkay GündoğanGalatasaray · 35
%61
2gol
3asist
53scout
€32.00M
Süper Lig
Filip OttossonSandefjord · 29
%60
1gol
2asist
58scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
