Uğur Çiftçi
Türkiye · Midfielder

Uğur Çiftçi

YAŞ27
BOY177 cm
KİLO73 kg
DOĞUM YERİNeuss
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating5.94
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.04
Asist 0.000.04
Şut 0.000.88
Kilit pas 0.001.08
Başarılı dripling 0.000.12
Kazanılan ikili 0.003.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Reg. Cup Südwest2019/2020 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
2022 0 2023 4 2024 8 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 2 24 0 0 5.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigVanspor FK 2 24 0 0 5.94
İlk 112
2025/26 29 2.249 1 1 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigBandırmaspor 29 2.249 1 1 7.09
Şut22%36 isabet
Kilit pas27
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan90%54
Müdahale45
Faul2222 kazanılan
İlk 11254 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2024/25 38 2.568 2 6 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigBandırmaspor 38 2.568 2 6 7.01
Şut13%31 isabet
Kilit pas42
Drible13%36 başarı
İkili kazanılan152%48
Müdahale76
Faul5627 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112810 yedek
G+A / 900.28
Kart101
2023/24 30 1.563 1 3 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigTuzlaspor 30 1.563 1 3 6.96
Şut9%44 isabet
Kilit pas27
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan108%55
Müdahale55
Faul3120 kazanılan
İlk 111614 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2022/23 15 351 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigGoztepe 15 351 0 0 6.67
Şut1
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan26%68
Müdahale13
Faul32 kazanılan
İlk 11114 yedek
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 115416 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 33 4-1-4-1 — 19 3-4-3 — 7 5-4-1 — 5 4-3-3 — 3 4-4-2 — 1 68 maç
  • 4-2-3-133%49
  • 4-1-4-119%28
  • 3-4-37%10
  • 5-4-15%7
  • 4-3-33%4
  • 4-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.09.2026 Batman PetrolsporH 0-2 24 0 5.9
29.08.2026 Mardin 1969A 1-1 0 0
02.05.2026 SivassporH 1-0 85 1 1 7.3
26.04.2026 Erzurum BBA 1-1 82 1 6.9
19.04.2026 AmedH 2-0 88 8.2
11.04.2026 BB BodrumsporA 0-0 85 2 6.9
07.04.2026 SarıyerH 0-0 94 7.5
03.04.2026 Yeni ÇorumsporA 0-1 90 7.2
16.03.2026 76 Iğdır BelediyesporH 0-0 83 7.5
12.03.2026 EroksporA 1-1 71 7.3
07.03.2026 İstanbulsporH 1-0 86 7.0
01.03.2026 ÜmraniyesporA 1-2 66 1 6.9
27.12.2025 SivassporA 2-0 90 1 7.0
20.12.2025 Erzurum BBH 0-2 90 6.3
13.12.2025 AmedA 2-1 90 2 6.2
08.12.2025 BB BodrumsporH 2-0 95 1 8.0
30.11.2025 SarıyerA 1-0 90 6.7
22.11.2025 Yeni ÇorumsporH 1-0 90 1 6.9
08.11.2025 BolusporH 1-0 89 6.9
03.11.2025 76 Iğdır BelediyesporA 1-1 90 1 7.2
26.10.2025 EroksporH 0-0 90 1 6.7
20.10.2025 İstanbulsporA 1-1 90 7.5
04.10.2025 ÜmraniyesporH 2-1 90 2 7.3
28.09.2025 HataysporA 0-3 90 1 2 8.3
24.09.2025 Manisa BBSKH 1-4 17 7.2
19.09.2025 Serik BelediyesporA 1-0 81 2 6.3
14.09.2025 KeçiörengücüH 1-1 58 2 6.3
29.08.2025 Van BBA 1-2 90 1 6.5
23.08.2025 Adana DemirsporH 4-0
16.08.2025 PendiksporA 2-0 29 1 7.3
10.08.2025 SakaryasporH 1-1 60 7.3
29.05.2025 Fatih KaragümrükA 3-1 90 1 1 7.9
23.05.2025 BolusporH 1-0 85 7.5
19.05.2025 BolusporA 1-4 90 6.3
15.05.2025 Erzurum BBH 2-0 89 7.0
10.05.2025 PendiksporH 2-1 89 7.9
27.04.2025 EroksporH 1-0 90 6.9
20.04.2025 GenclerbirligiA 1-1 90 7.3
14.04.2025 76 Iğdır BelediyesporH 1-1 64 7.0
06.04.2025 KocaelisporH 2-2 90 1 7.9
28.03.2025 BolusporA 0-0 90 6.6
14.03.2025 AdanasporH 1-0 90 6.9
09.03.2025 SakaryasporA 2-2 90 1 7.0
05.03.2025 Fatih KaragümrükA 1-2 90 1 1 7.3
02.03.2025 ÜmraniyesporH 2-0 90 6.9
22.02.2025 AnkaragucuA 4-0 63 6.7
17.02.2025 İstanbulsporH 1-0 45 1 7.0
12.02.2025 AmedA 2-1 20 6.5
09.02.2025 ŞanlıurfasporH 3-2 45 7.0
31.01.2025 Yeni ÇorumsporA 4-0 90 7.2
26.01.2025 KeçiörengücüH 1-2 77 6.9
18.01.2025 Erzurum BBA 2-0 90 1 7.0
05.01.2025 Manisa BBSKH 2-3 90 6.6
22.12.2024 EroksporA 1-1 77 1 7.0
15.12.2024 GenclerbirligiH 2-2 90 1 8.0
07.12.2024 76 Iğdır BelediyesporA 0-1 90 3 7.2
30.11.2024 Yeni MalatyasporH 2-0 8 6.6
24.11.2024 KocaelisporA 2-2 73 6.3
10.11.2024 BolusporH 2-0 22 1 2 7.7
27.10.2024 SakaryasporH 3-2 22 6.3
ŞUT31
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%3.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
68' · xG 0.0 25' · xG 0.0 10' · xG 0.0 59' · xG 0.0 41' · xG 0.0 60' · xG 0.0 47' · xG 0.0 90' · xG 0.0 46' · xG 0.0 5' · xG 0.0 70' · xG 0.0 73' · xG 0.0 48' · xG 0.0 86' · xG 0.0 48' · xG 0.0 84' · xG 0.0 19' · xG 0.0 90' · xG 0.0 72' · xG 0.0 · GOL 7' · xG 0.0 76' · xG 0.0 70' · xG 0.0 70' · xG 0.0 33' · xG 0.0 9' · xG 0.0 63' · xG 0.0 45' · xG 0.0 42' · xG 0.0 50' · xG 0.0 14' · xG 0.0 87' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%39) Korner — 5 (%16) Açık oyun — 5 (%16) Serbest vuruş — 4 (%13) Taç sonrası — 2 (%6) Duran top — 2 (%6) Diğer — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası12%39
  • Korner5%16
  • Açık oyun5%16
  • Serbest vuruş4%13
  • Taç sonrası2%6
  • Duran top2%6
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 26 (%84) Sağ ayak — 5 (%16) 31 şut
  • Sol ayak26%84
  • Sağ ayak5%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 5 16-30' — 2 31-45' — 4 46-60' — 7 61-75' — 7 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 5 %16
  • 16-30' 2 %6
  • 31-45' 4 %13
  • 46-60' 7 %23
  • 61-75' 7 %23
  • 76-90+' 6 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 114 maç
Vanspor FK 2maç 2026
Bandırmaspor 67maç 2024–2025
Tuzlaspor 30maç 2023
Goztepe 15maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Bandırmaspor Ciftci Hikmet
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 1. Lig2024 · Bandırmaspor 9sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2249 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.61. Lig 2025
PERFORMANS40.62249 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 80.9
Derinden oyun kurucu 78.4
Box-to-box orta saha 68.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %60
Dakika %91
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %59
Dakika %93
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 7.09 7.1 100
Pas arası / 90 1.56 2.3 68
Müdahale / 90 1.8 3.2 56
Performans skoru 40.6 75 54
İkili mücadele kazanma 53.57 58 92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam