Atınç Nukan
Türkiye · Defender

Atınç Nukan

YAŞ32
BOY196 cm
KİLO86 kg
DOĞUM YERİİstanbul
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.88 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili43.53 / 90
Rating7.01
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.06
Asist 0.000.03
Şut 0.000.37
Kilit pas 0.880.34
Başarılı dripling 0.000.03
Kazanılan ikili 3.533.82
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Süper Lig2016/2017 · Turkey
🏆 Cup2010/2011 · Turkey
🥈 1. Lig2023/2024 · Turkey · 2nd Place
🥈 Super Cup2017/2018 · Turkey · 2nd Place
🥈 2. Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2009 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
2020 4 2021 4 2022 5 2023 3 2024 4 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 3 102 0 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigFatih Karagümrük 3 102 0 0 7.01
Kilit pas1
İkili kazanılan4%67
Müdahale1
Faul1
İlk 1121 yedek
Kart1
2025/26 36 3.184 2 1 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigBandırmaspor 36 3.184 2 1 6.99
Şut13%31 isabet
Kilit pas12
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan135%64
Müdahale27
Faul2213 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1136
G+A / 900.08
Kart7
Kaptan35maçta
2024/25 38 3.367 3 1 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigBandırmaspor 38 3.367 3 1 7.10
Şut23%43 isabet
Kilit pas13
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan228%66
Müdahale39
Faul4117 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1138
G+A / 900.11
Kart112
Kaptan38maçta
2023/24 31 1.137 2 1 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigGoztepe 31 1.137 2 1 7.09
Şut11%55 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan52%60
Müdahale12
Faul116 kazanılan
İlk 111219 yedek
G+A / 900.24
Kart41
Kaptan10maçta
2022/23 26 2.073 3 2 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigGoztepe 26 2.073 3 2 7.04
Şut14%36 isabet
Kilit pas6
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan115%68
Müdahale22
Faul198 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11224 yedek
G+A / 900.22
Kart7
Kaptan1maçta
2021/22 26 1.797 3 1 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGoztepe 26 1.797 3 1 6.99
Şut13%38 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan109%55
Müdahale15
Faul1615 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11206 yedek
G+A / 900.2
Kart4
Kaptan1maçta
2020/21 35 2.338 2 2 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGoztepe 35 2.338 2 2 7.00
Şut9%44 isabet
Kilit pas5
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan89%63
Müdahale19
Faul128 kazanılan
İlk 11269 yedek
G+A / 900.15
Kart4
TOPLAM GOL7
İLK 11752 yedek girdi
KART21
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 4-1-4-1 — 18 5-4-1 — 9 3-4-3 — 6 4-3-3 — 4 4-4-2 — 1 75 maç
  • 4-2-3-137%49
  • 4-1-4-118%24
  • 5-4-19%12
  • 3-4-36%8
  • 4-3-34%5
  • 4-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.09.2026 KayserisporH 1-1 90 0 7.1
29.08.2026 İstanbulsporA 1-1 0 0
21.08.2026 BursasporH 2-1 12 6.9
26.04.2026 Erzurum BBAC 1-1 82 7.0
19.04.2026 AmedHC 2-0 88 8.0
11.04.2026 BB BodrumsporAC 0-0 85 1 6.9
07.04.2026 SarıyerHC 0-0 94 1 7.7
03.04.2026 Yeni ÇorumsporAC 0-1 90 1 7.2
21.03.2026 BolusporAC 0-0 90 6.9
16.03.2026 76 Iğdır BelediyesporHC 0-0 83 7.2
12.03.2026 EroksporAC 1-1 71 6.3
07.03.2026 İstanbulsporH 1-0 86 7.3
01.03.2026 ÜmraniyesporAC 1-2 85 7.5
22.02.2026 HataysporHC 4-0 88 1 1 1 8.3
18.02.2026 Manisa BBSKAC 3-2 87 1 7.0
14.02.2026 Serik BelediyesporHC 0-3 90 6.3
08.02.2026 KeçiörengücüAC 3-1 89 6.9
01.02.2026 Van BBHC 2-0 86 7.0
23.01.2026 Adana DemirsporAC 0-3 85 7.3
17.01.2026 PendiksporHC 4-1 90 5.9
10.01.2026 SakaryasporAC 1-1 90 7.3
27.12.2025 SivassporAC 2-0 90 6.2
20.12.2025 Erzurum BBHC 0-2 90 1 6.9
13.12.2025 AmedAC 2-1 90 6.9
08.12.2025 BB BodrumsporHC 2-0 95 7.3
30.11.2025 SarıyerAC 1-0 90 1 6.7
08.11.2025 BolusporHC 1-0 90 1 6.6
03.11.2025 76 Iğdır BelediyesporAC 1-1 90 6.5
26.10.2025 EroksporHC 0-0 90 1 7.0
20.10.2025 İstanbulsporAC 1-1 90 6.3
04.10.2025 ÜmraniyesporHC 2-1 90 7.3
28.09.2025 HataysporAC 0-3 90 6.9
24.09.2025 Manisa BBSKHC 1-4 90 1 1 7.2
19.09.2025 Serik BelediyesporAC 1-0 90 7.5
14.09.2025 KeçiörengücüHC 1-1 90 6.2
29.08.2025 Van BBAC 1-2 90 6.5
23.08.2025 Adana DemirsporHC 4-0 90 1 7.9
16.08.2025 PendiksporAC 2-0 90 1 6.7
10.08.2025 SakaryasporHC 1-1 90 1 6.9
29.05.2025 Fatih KaragümrükAC 3-1 120 6.6
23.05.2025 BolusporHC 1-0 90 7.9
19.05.2025 BolusporAC 1-4 90 7.5
15.05.2025 Erzurum BBHC 2-0 90 8.2
10.05.2025 PendiksporHC 2-1 90 7.2
04.05.2025 Manisa BBSKAC 1-1 90 2 7.6
27.04.2025 EroksporHC 1-0 90 1 7.6
20.04.2025 GenclerbirligiAC 1-1 90 6.9
14.04.2025 76 Iğdır BelediyesporHC 1-1 90 6.9
06.04.2025 KocaelisporHC 2-2 90 6.9
14.03.2025 AdanasporHC 1-0 7 3.0
09.03.2025 SakaryasporAC 2-2 90 1 6.3
05.03.2025 Fatih KaragümrükAC 1-2 90 6.6
02.03.2025 ÜmraniyesporHC 2-0 90 1 7.3
22.02.2025 AnkaragucuAC 4-0 96 1 7.3
17.02.2025 İstanbulsporHC 1-0 90 1 7.2
12.02.2025 AmedAC 2-1 90 7.3
09.02.2025 ŞanlıurfasporHC 3-2 90 1 7.3
26.01.2025 KeçiörengücüHC 1-2 90 6.9
18.01.2025 Erzurum BBAC 2-0 90 6.9
10.01.2025 PendiksporAC 1-1 90 1 7.3
ŞUT19
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%21.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
83' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 43' · xG 0.0 29' · xG 0.0 61' · xG 0.0 5' · xG 0.0 60' · xG 0.0 · GOL 65' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 37' · xG 0.0 40' · xG 0.0 52' · xG 0.0 56' · xG 0.0 · GOL 56' · xG 0.0 77' · xG 0.0 70' · xG 0.0 6' · xG 0.0 18' · xG 0.0 90' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%47) Asist sonrası — 4 (%21) Taç sonrası — 3 (%16) Duran top — 2 (%11) Açık oyun — 1 (%5) 19 şut
  • Korner9%47
  • Asist sonrası4%21
  • Taç sonrası3%16
  • Duran top2%11
  • Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
Kafa — 13 (%68) Sol ayak — 4 (%21) Sağ ayak — 2 (%11) 19 şut
  • Kafa13%68
  • Sol ayak4%21
  • Sağ ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 4 %21
  • 61-75' 3 %16
  • 76-90+' 5 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 195 maç
Fatih Karagümrük 3maç 2026
Bandırmaspor 74maç 2024–2025
Goztepe 118maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Göztepe Bandirma Spor free transfer
2024-06-30 Goztepe Bandırmaspor
2019-09-02 RB Leipzig Goztepe
2019-01-01 Besiktas RB Leipzig
2018-06-30 Besiktas Leipzig End of loan
2017-07-08 RB Leipzig Besiktas
2017-06-30 Besiktas Leipzig End of loan
2016-08-31 RB Leipzig Besiktas
2015-07-02 Besiktas RB Leipzig € 5M
2014-07-01 Çanakkale Dardanel Besiktas
2014-07-01 Besiktas U21 Besiktas -
2014-06-30 Dardanelspor Besiktas U21 End of loan
2013-09-05 Besiktas U21 Dardanelspor loan transfer
2013-08-01 Besiktas Çanakkale Dardanel
2009-04-05 Besiktas Yth Besiktas U21 -
2006-02-13 K.Cekmece Yth Besiktas Yth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022 SakatlıkKadroda yok 3 maç
05.2022 SakatlıkŞüpheli 6 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
04.2021 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 1. Lig2024 · Bandırmaspor 10sarı · 33 maç
🟥 1. Lig2024 · Bandırmaspor 1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3184 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.01. Lig 2025
PERFORMANS55.83184 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 79.3
Ayağı iyi stoper 76.9
Defansif bek 76.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %51
Dakika %99
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %52
Dakika %99
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.99 7.2 97
İkili mücadele kazanma 63.68 68 94
Pas hacmi / 90 39.43 45 88
Blok / 90 0.76 1.8 42
Pas arası / 90 0.93 1.8 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam