Arseniy Batagov
Ukraine · Midfielder

Arseniy Batagov

YAŞ23
BOY185
KİLO75
DOĞUM YERİBerezivka
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON0G · 2A
Asist20.09 / 90
Şut70.30 / 90
Kilit pas130.56 / 90
Başarılı dripling70.30 / 90
Kazanılan ikili823.54 / 90
Rating7.21
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 102 defanslar
Müdahale — %62 (1.73) Pas arası — %61 (1.16) Blok — %74 (0.69) İkili mücadele — %69 (%59) Pas isabeti — %85 (%90) Faul (az iyi) — %87 (0.60) 73 ORT. % 62 61 74 69 85 87
  • Müdahale 1.73 %62
  • Pas arası 1.16 %61
  • Blok 0.69 %74
  • İkili mücadele %59 %69
  • Pas isabeti %90 %85
  • Faul (az iyi) 0.60 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2086 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Persha LigaNone · Ukraine
🏆 Tournoi Maurice RevelloNone · World
🏆 Tournoi Maurice Revello2024 · World
🏆 Persha Liga2018/2019 · Ukraine
🥈 CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈 Cup2024/2025 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2023 1 2024 2 2025 2
GolAsist
2025/26 24 2.086 0 2 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 24 2.086 0 2 7.21
Şut7%43 isabet
Kilit pas13
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan82%59
Müdahale40
Faul1411 kazanılan
İlk 1124
G+A / 900.09
Kart1
2024/25 26 1.620 1 1 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor 2 0 0 0
Süper LigTrabzonspor 24 1.620 1 1 7.07
Şut6%17 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan67%59
Müdahale28
Faul112 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11188 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2023/24 4 360 0 1 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueZorya Luhansk 4 360 0 1 7.05
Şut3%67 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan10%56
Müdahale2
Faul3
İlk 114
G+A / 900.25
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 115211 yedek girdi
KART4
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %33
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 47 4-4-2 — 5 4-1-4-1 — 2 3-4-1-2 — 1 3-4-3 — 1 4-3-3 — 1 57 maç
  • 4-2-3-147%82
  • 4-4-25%9
  • 4-1-4-12%4
  • 3-4-1-21%2
  • 3-4-31%2
  • 4-3-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
2 O. TufanO. Tufan 2 U. GüneşU. Güneş Batagov 4
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 E. MuciE. Muci 1 S. BanzaS. Banza Batagov 3
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.03.2026 KayserisporA 1-3 87 7.2
27.02.2026 Fatih KaragümrükH 3-1 81 6.3
22.02.2026 Gazişehir GaziantepA 1-2 83 7.0
14.02.2026 FenerbahceH 2-3 92 6.2
07.02.2026 SamsunsporA 0-3 81 8.3
30.01.2026 AntalyasporA 1-1 98 1 7.9
23.01.2026 KasimpasaH 2-1 90 7.9
18.01.2026 KocaelisporA 1-2 90 7.5
22.12.2025 GenclerbirligiA 4-3 90 1 7.3
14.12.2025 BesiktasH 3-3 90 1 6.9
07.12.2025 GoztepeA 1-2 100 7.2
29.11.2025 KonyasporH 3-1 90 1 7.2
24.11.2025 Istanbul BasaksehirA 3-4 90 2 1 7.6
01.11.2025 GalatasarayA 0-0 90 2 7.7
25.10.2025 EyüpsporH 2-0 90 7.2
18.10.2025 RizesporA 1-2 96 6.6
03.10.2025 KayserisporH 4-0 96 7.2
27.09.2025 Fatih KaragümrükA 3-4 90 6.2
20.09.2025 Gazişehir GaziantepH 1-1 45 7.0
14.09.2025 FenerbahceA 1-0 90 7.5
31.08.2025 SamsunsporH 1-1 90 7.2
24.08.2025 AntalyasporH 1-0 57 6.9
18.08.2025 KasimpasaA 0-1 90 7.2
11.08.2025 KocaelisporH 1-0 90 7.9
10.05.2025 GalatasarayH 0-2 90 7.2
05.05.2025 KasimpasaA 1-1 90 1 6.9
27.04.2025 AlanyasporH 4-3 90 6.7
19.04.2025 Adana DemirsporA 0-1 90 1 7.3
13.04.2025 RizesporH 2-0 90 7.3
15.03.2025 Istanbul BasaksehirA 0-3 90 7.2
08.03.2025 HataysporH 1-2 90 1 6.3
03.03.2025 KonyasporA 1-0 90 1 7.2
23.02.2025 Gazişehir GaziantepH 3-2 90 1 6.9
15.02.2025 BesiktasA 2-1 90 6.3
10.02.2025 EyüpsporH 1-0 90 7.3
01.02.2025 KayserisporA 0-0 90 7.3
20.01.2025 SivassporH 4-0 90 1 1 8.3
12.01.2025 AntalyasporH 5-0 90 7.2
04.01.2025 SamsunsporA 2-1 90 1 7.0
06.12.2024 KasimpasaH 2-2 90 6.9
30.11.2024 AlanyasporA 2-1 90 6.7
25.11.2024 Adana DemirsporH 5-0 90 7.2
09.11.2024 RizesporA 3-1
03.11.2024 FenerbahceH 2-3
23.09.2024 Gazişehir GaziantepA 0-0
19.09.2024 KayserisporH 2-2
15.09.2024 BesiktasH 1-1
01.09.2024 EyüpsporA 0-0
29.08.2024 FC ST. GallenH 1-1
22.08.2024 FC ST. GallenA 0-0
14.12.2023 BreidablikH 4-0 90 1 7.5
30.11.2023 GentA 4-1 90 1 6.7
25.11.2023 Maccabi Tel AvivA 3-2 90 6.7
09.11.2023 Maccabi Tel AvivH 1-3 90 2 7.3
ŞUT9
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
19' · xG 0.082 48' · xG 0.042 90' · xG 0.014 78' · xG 0.058 37' · xG 0.333 86' · xG 0.024 80' · xG 0.256 14' · xG 0.017 12' · xG 0.231
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 6 (%67) Duran top — 2 (%22) Açık oyun — 1 (%11) 9 şut
  • Korner6%67
  • Duran top2%22
  • Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
Kafa — 6 (%67) Sol ayak — 2 (%22) Sağ ayak — 1 (%11) 9 şut
  • Kafa6%67
  • Sol ayak2%22
  • Sağ ayak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 2 %22
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %44
PİYASA DEĞERİ€12.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 54 maç
Trabzonspor 50maç 2024–2025
Zorya Luhansk 4maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-07 Zorya Luhansk Trabzonspor € 1.8M
2024-01-01 Loko Moscow II Loko Moscow -
2022-07-01 Ak.Loko U16 Loko Moscow II -
2022-07-01 Dnipro-1 Zorya Luhansk
2022-01-01 Dnipro-1 Polessya
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 11 maç
03.2026 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
11.2025 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
05.2025 SakatlıkKadroda yok 5 maç
10.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Super Cup2025 · Trabzonspor 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2086 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.1Süper Lig 2025
PERFORMANS68.82086 dk
KARARİzlemeye değer64/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 89.8
Defansif bek 86.0
Klasik stoper 84.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %84
Dakika %84
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %84
Dakika %88
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 63.25 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 68.8 76 90
İkili mücadele kazanma 59.42 64 93
Müdahale / 90 1.73 2.2 79
Ortalama rating 7.21 7.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam