Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating5.70
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
34
1.780
0
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas9
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan87%56
Müdahale35
Faul1912 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111816 yedek
G+A / 900.05
Kart3
2021/22
30
33
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan4%67
Müdahale3
TOPLAM GOL0
İLK 112151 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-228%45
- 4-2-3-114%23
- 4-3-37%11
- 3-4-2-16%10
- 4-4-24%6
- 3-5-1-13%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | MonzaA | 2-3 | 21 | 0 | 5.7 | ||
| 22.08.2026 | ComoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | NapoliA | 1-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | CremoneseH | 0-1 | 49↑ | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | CagliariA | 0-2 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | AC MilanA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | ComoH | 0-0 | 7↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | GenoaA | 0-2 | 0↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | FiorentinaH | 3-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2026 | BolognaA | 1-0 | 84↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | SassuoloH | 1-2 | 96 | – | 6.0 | ||
| 08.02.2026 | LecceA | 2-1 | 92 | – | 6.0 | ||
| 02.02.2026 | AS RomaH | 1-0 | 79 | – | 6.3 | ||
| 26.01.2026 | VeronaA | 1-3 | 87 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | InterH | 0-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | PisaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.01.2026 | TorinoA | 1-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 03.01.2026 | ComoA | 1-0 | 95 | 1 | 6.0 | ||
| 27.12.2025 | LazioH | 1-1 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | FiorentinaA | 5-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | NapoliH | 1-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 08.12.2025 | GenoaH | 1-2 | 96 | 2 | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | ParmaA | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.11.2025 | BolognaH | 0-3 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 09.11.2025 | AS RomaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | AtalantaH | 1-0 | 75 | – | 7.6 | ||
| 29.10.2025 | JuventusA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | LecceH | 3-2 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 20.10.2025 | CremoneseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | CagliariH | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | SassuoloA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | AC MilanH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | PisaA | 0-1 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | InterA | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2025 | VeronaH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.08.2025 | CarrareseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2022 | InterA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2022 | EmpoliH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2022 | NapoliH | 0-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 14.05.2022 | UdineseA | 2-3 | 23↑ | 1 | 7.0 | ||
| 08.05.2022 | AtalantaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | LazioH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2022 | TorinoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2022 | InterH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | EmpoliA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2022 | VeneziaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2022 | SassuoloA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2022 | CagliariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | JuventusA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2022 | AS RomaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2022 | BolognaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2022 | FiorentinaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2022 | SalernitanaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | SampdoriaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2022 | AC MilanA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2022 | GenoaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2022 | VeronaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2021 | NapoliA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2021 | EmpoliH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2021 | AS RomaA | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT13
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%46
- Asist sonrası6%46
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%77
- Kafa2%15
- Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 4 %31
- 46-60' 3 %23
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 2 %15
AKSİYON HARİTASI992 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR992
- Pas640%68
- Uzaklaştırma81%9
- Top kazanma41%4
- Müdahale36%4
- Hava topu32%3
- Top teması28%3
- Faul27%3
- Pas arası19%2
- Korner kazandırma19%2
- Kurtarış12%1
PİYASA DEĞERİ€6.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ5
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 69 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-30
Montevarchi
→
Spezia Calcio
End of loan
Montevarchi
→
Spezia Calcio
End of loan
2022-08-31
Spezia Calcio
→
Montevarchi
loan transfer
Spezia Calcio
→
Montevarchi
loan transfer
2021-07-01
Spezia U19
→
Spezia Calcio
-
Spezia U19
→
Spezia Calcio
-
2020-09-01
Spezia U17
→
Spezia U19
-
Spezia U17
→
Spezia U19
-
2019-07-01
Spezia Youth
→
Spezia U17
-
Spezia Youth
→
Spezia U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
03.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2025 · Udinese
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1780 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.3Serie A 2025
PERFORMANS64.21780 dk
KARARİzlemeye değer71/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
84.8
Klasik stoper
82.4
Ayağı iyi stoper
81.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%80
Dakika
%69
Değer / getiri
%32
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%74
Dakika
%84
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
64.2
74
87
Pas hacmi / 90
40.65
42
97
İkili mücadele kazanma
56.49
58
97
Müdahale / 90
1.77
3
59
Pas arası / 90
1.16
1.9
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yevhen CheberkoColumbus Crew · 27
%95
0gol
0asist
69scout
Major League Soccer
Rafael DelgadoDefensa Y Justicia · 35
%69
2gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Sam LongOxford United · 30
%69
1gol
1asist
61scout
Championship
Carlos PomaresZaragoza · 33
%67
0gol
0asist
68scout
€200K
Segunda División
Nolan NorrisFC Dallas · 20
%66
0gol
1asist
65scout
Major League Soccer
Arseniy BatagovTrabzonspor · 23
%65
0gol
2asist
74scout
€12.00M
Süper Lig
Luke ShawManchester United · 30
%62
1gol
1asist
63scout
Premier League
Daouda GuindoStade Brestois 29 · 23
%60
1gol
1asist
72scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

