England · Defender
Adam Forshaw
LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas42.35 / 90
Kazanılan ikili95.29 / 90
Rating6.85
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
2.350.42
Kazanılan ikili
5.294.31
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
FA Cup2023/2024 · England
🏆
League Cup2022/2023 · England
🏆
League Cup2016/2017 · England
🏆
Community Shield2016/2017 · England
🏆
UEFA Europa League2016/2017 · Europe
🏆
FA Cup2015/2016 · England
🏆
International Champions Cup2014 · World
🥈
UEFA European Championship2024 Germany · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
FA Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Championship2011/2012 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
2
153
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
İkili kazanılan9%69
Müdahale5
İlk 112
2025/26
38
3.196
1
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas15
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan153%55
Müdahale69
Faul4720 kazanılan
İlk 1138
G+A / 900.06
Kart8
2024/25
14
587
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan11%48
Müdahale6
Faul51 kazanılan
İlk 1159 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2023/24
14
1.097
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas15
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan37%45
Müdahale13
Faul194 kazanılan
İlk 1114
G+A / 900.08
Kart7
2022/23
46
3.154
1
4
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas46
Drible19%51 başarı
İkili kazanılan173%56
Müdahale66
Faul5333 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113511 yedek
G+A / 900.14
Kart10
2021/22
27
2.000
0
5
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas43
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale25
Faul3921 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11243 yedek
G+A / 900.23
Kart10
2020/21
46
3.392
1
6
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas84
Drible47%65 başarı
İkili kazanılan190%54
Müdahale59
Faul5735 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11397 yedek
G+A / 900.19
Kart11
TOPLAM GOL5
İLK 1111923 yedek girdi
KART38
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 2 %40
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-195%68
- 3-4-2-132%23
- 4-1-4-14%3
- 4-2-2-24%3
- 4-3-33%2
- 3-5-22%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | IpswichH | 5-2 | 73 | – | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | Hull CityA | 2-0 | 80 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | BrightonA | 0-3 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | Nottingham ForestH | 3-2 | 92 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.05.2026 | SunderlandA | 0-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | LiverpoolH | 3-2 | 91 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2026 | BrentfordH | 2-1 | 73 | 2 | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | ChelseaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2026 | LeedsH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.03.2026 | BournemouthA | 2-2 | 100 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Aston VillaH | 3-1 | 97 | – | 7.2 | ||
| 04.03.2026 | NewcastleA | 2-1 | 61 | – | 6.0 | ||
| 01.03.2026 | Crystal PalaceH | 2-1 | 24 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2026 | EvertonA | 0-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 10.02.2026 | West HamA | 1-1 | 96 | 1 | 7.5 | ||
| 07.02.2026 | TottenhamH | 2-0 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | FulhamH | 3-2 | 97 | – | 5.9 | ||
| 25.01.2026 | ArsenalA | 2-3 | 94 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | Manchester CityH | 2-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 07.01.2026 | BurnleyA | 2-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | LeedsA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.12.2025 | WolvesH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | NewcastleH | 1-0 | 88 | – | 7.0 | ||
| 21.12.2025 | Aston VillaA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.12.2025 | BournemouthH | 4-4 | 89 | – | 6.0 | ||
| 08.12.2025 | WolvesA | 1-4 | 15 | – | 6.3 | ||
| 04.12.2025 | West HamH | 1-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | Crystal PalaceA | 1-2 | 82 | – | 7.2 | ||
| 24.11.2025 | EvertonH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | TottenhamA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | Nottingham ForestA | 2-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.10.2025 | BrightonH | 4-2 | 65 | 1 | – | 6.9 | |
| 19.10.2025 | LiverpoolA | 1-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | SunderlandH | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | BrentfordA | 3-1 | 81 | – | 5.9 | ||
| 20.09.2025 | ChelseaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | BurnleyH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | FulhamA | 1-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | ArsenalH | 0-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 21.05.2025 | TottenhamA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2025 | ChelseaA | 1-0 | 81 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | West HamH | 0-2 | 52 | – | 6.7 | ||
| 08.05.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | BrentfordAC | 4-3 | 45 | – | 6.0 | ||
| 01.05.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | BournemouthA | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 17.04.2025 | LyonH | 5-4 | 75↑ | – | 5.6 | ||
| 13.04.2025 | NewcastleA | 4-1 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 10.04.2025 | LyonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Manchester CityH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | EvertonH | 4-0 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 28.11.2024 | Bodo/GlimtH | 3-2 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | IpswichA | 1-1 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | LutonA | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 11.02.2024 | Aston VillaA | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 04.02.2024 | West HamH | 3-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2024 | WolvesA | 3-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.12.2023 | West HamA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.12.2023 | LiverpoolA | 0-0 | 90 | – | 7.5 |
ŞUT10
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun3%30
- Asist sonrası3%30
- Korner3%30
- Duran top1%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%80
- Sağ ayak1%10
- Kafa1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 2 %20
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 2 %20
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 1 %10
AKSİYON HARİTASI3822 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3822
- Pas2637%71
- Uzaklaştırma189%5
- Hava topu168%5
- Top kazanma150%4
- Müdahale129%3
- Pas arası121%3
- Faul118%3
- Top teması116%3
- Korner kazandırma53%1
- Bloke edilen pas31%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 187 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
26 maç
12.2024
SakatlıkKadroda yok
3 maç
11.2024
Sağlık sorunuKadroda yok
11 maç
10.2024
Sağlık sorunuŞüpheli
3 maç
05.2024
Bacak sakatlığıKadroda yok
13 maç
01.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
11.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
14 maç
04.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
05.2022
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
01.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kafa travmasıŞüpheli
4 maç
09.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2020 · Manchester United
8sarı · 32 maç
🟨
League Cup2020 · Manchester United
2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3196 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.6Premier League 2025
PERFORMANS61.43196 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
81.5
Ayağı iyi stoper
80.5
Klasik stoper
79.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%70
Dakika
%96
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%67
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
46.3
42
100
Performans skoru
61.4
74
83
İkili mücadele kazanma
55.04
58
95
Müdahale / 90
1.94
3
65
Pas arası / 90
1.15
1.9
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Carlos PomaresZaragoza · 33
%95
0gol
0asist
68scout
€200K
Segunda División
Raoul PetrettaToronto FC · 28
%76
0gol
0asist
66scout
€600K
Major League Soccer
Yevhen CheberkoColumbus Crew · 27
%67
0gol
0asist
69scout
Major League Soccer
Nolan NorrisFC Dallas · 20
%66
0gol
1asist
65scout
Major League Soccer
Celal HanalpAmed · 29
%66
1gol
1asist
62scout
1. Lig
Nicolò BertolaUdinese · 22
%61
0gol
1asist
74scout
€6.00M
Serie A
Rafael DelgadoDefensa Y Justicia · 35
%61
2gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Dawid BugajCF Montreal · 21
%60
0gol
2asist
74scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Southampton U18