LİGWorld Cup
BU SEZON4G · 0A
Gol30.27 / 90
Asist00.00 / 90
Şut90.82 / 90
Kilit pas80.73 / 90
Başarılı dripling40.37 / 90
Kazanılan ikili444.02 / 90
Rating7.39
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 170 defanslar
- Müdahale 1.28 %31
- Pas arası 1.55 %86
- Blok 0.27 %23
- İkili mücadele %60 %73
- Pas isabeti %90 %75
- Faul (az iyi) 1.28 %24
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 986 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
League Cup2022 · Manchester United · 6 maç
2asist2.
21.
Premier League2025 · Manchester United · 34 maç
9gol21.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL U20Peru 2011 · South-America
🏆
FA Cup2023/2024 · England
🏆
UEFA Super Cup2022/2023 · Europe
🏆
League Cup2022/2023 · England
🏆
La Liga2021/2022 · Spain
🏆
Super Cup2021/2022 · Spain
🏆
UEFA Champions League2021/2022 · Europe
🏆
CONMEBOL Copa America2019 Brazil · South-America
🏆
Super Cup2019/2020 · Spain
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆
FIFA Intercontinental Cup2017 UAE · World
🏆
UEFA Champions League2017/2018 · Europe
🏆
Super Cup2017/2018 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe
🏆
FIFA Intercontinental Cup2016 Japan · World
🏆
UEFA Champions League2016/2017 · Europe
🏆
La Liga2016/2017 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2016/2017 · Europe
🏆
UEFA Champions League2015/2016 · Europe
🏆
UEFA Champions League2013/2014 · Europe
🏆
Copa del Rey2013/2014 · Spain
🏆
International Champions Cup2013 · World
🏆
CONMEBOL Sudamericana2012 · South-America
🏆
FIFA U20 World Cup2011 Colombia · World
🥈
UEFA Europa League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America · 2nd Place
🥈
La Liga2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
La Liga2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈
Audi Cup2015 · World · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2014/2015 · Portugal · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2012/2013 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2012/2013 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
16
1.377
4
0
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas12
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan70%59
Müdahale28
Faul2015 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1116
G+A / 900.26
Kart5
2025/26
34
2.547
9
2
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%50 isabet
Kilit pas35
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan175%52
Müdahale85
Faul4433 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11331 yedek
G+A / 900.39
Kart111
2024/25
53
2.500
3
2
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%40 isabet
Kilit pas36
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan214%62
Müdahale116
Faul2731 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112825 yedek
G+A / 900.18
Kart8
2023/24
28
2.152
3
2
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%35 isabet
Kilit pas17
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan152%51
Müdahale88
Faul3412 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11262 yedek
G+A / 900.21
Kart91
Kaptan1maçta
2022/23
45
3.437
5
4
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%37 isabet
Kilit pas45
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan283%55
Müdahale130
Faul6749 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11387 yedek
G+A / 900.24
Kart112
2021/22
46
3.489
1
3
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%31 isabet
Kilit pas34
Drible31%70 başarı
İkili kazanılan311%59
Müdahale108
Faul7156 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11424 yedek
G+A / 900.1
Kart14
2020/21
45
3.731
7
5
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%30 isabet
Kilit pas33
Drible15%60 başarı
İkili kazanılan315%56
Müdahale107
Faul6972 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11414 yedek
G+A / 900.29
Kart151
TOPLAM GOL301 penaltı
İLK 1117036 yedek girdi
KART64
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
- 1-15' 6 %20
- 16-30' 4 %13
- 31-45' 7 %23
- 46-60' 5 %17
- 61-75' 2 %7
- 76-90+' 6 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-181%41
- 3-4-2-151%26
- 4-3-351%26
- 3-4-35%3
- 4-1-4-15%3
- 4-3-1-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar17aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | DC UnitedH | 4-0 | 90 | 0 | 7.6 | ||
| 27.09.2026 | Columbus CrewA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2026 | San DiegoH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.09.2026 | Nashville SCH | 2-2 | 90 | 0 | 6.9 | ||
| 10.09.2026 | Chicago FireA | 1-1 | 87 | 1 | 1 | 7.8 | |
| 05.09.2026 | Atlanta United FCH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.08.2026 | CF MontrealH | 7-1 | 96 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 22.08.2026 | Toronto FCH | 1-2 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 19.08.2026 | Philadelphia UnionA | 2-2 | 91 | – | 8.0 | ||
| 16.08.2026 | Nashville SCA | 4-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.07.2026 | CF MontrealA | 0-1 | 99 | 2 | 7.2 | ||
| 05.07.2026 | NorwayH | 1-2 | 96 | – | 6.3 | ||
| 29.06.2026 | JapanH | 2-1 | 93 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 24.06.2026 | ScotlandA | 0-3 | 65 | – | 7.3 | ||
| 20.06.2026 | HaitiH | 3-0 | 91 | – | 7.2 | ||
| 13.06.2026 | MoroccoH | 1-1 | 46 | 0 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | Nottingham ForestH | 3-2 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | LiverpoolH | 3-2 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 27.04.2026 | BrentfordH | 2-1 | 87 | 1 | 3 | 9.3 | |
| 18.04.2026 | ChelseaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2026 | LeedsH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 20.03.2026 | BournemouthA | 2-2 | 82 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | Aston VillaH | 3-1 | 91 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 04.03.2026 | NewcastleA | 2-1 | 61 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.03.2026 | Crystal PalaceH | 2-1 | 98 | 3 | 7.6 | ||
| 23.02.2026 | EvertonA | 0-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 10.02.2026 | West HamA | 1-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | TottenhamH | 2-0 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | FulhamH | 3-2 | 75 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 25.01.2026 | ArsenalA | 2-3 | 94 | – | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | Manchester CityH | 2-0 | 81 | 1 | 7.0 | ||
| 07.01.2026 | BurnleyA | 2-2 | 74 | 2 | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | LeedsA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.12.2025 | WolvesH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.12.2025 | NewcastleH | 1-0 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 15.12.2025 | BournemouthH | 4-4 | 61 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 08.12.2025 | WolvesA | 1-4 | 15 | – | 6.6 | ||
| 04.12.2025 | West HamH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | Crystal PalaceA | 1-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 24.11.2025 | EvertonH | 0-1 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | TottenhamA | 2-2 | 72 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Nottingham ForestA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 25.10.2025 | BrightonH | 4-2 | 70 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 19.10.2025 | LiverpoolA | 1-2 | 58 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | SunderlandH | 2-0 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | ChelseaH | 2-1 | 50 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 14.09.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | BurnleyH | 3-2 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | FulhamA | 1-1 | 53 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | ArsenalH | 0-1 | 65 | – | 7.5 | ||
| 25.05.2025 | Aston VillaH | 2-0 | 90 | 4 | 8.3 | ||
| 21.05.2025 | TottenhamA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.05.2025 | ChelseaA | 1-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | West HamH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 81 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 04.05.2025 | BrentfordA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 27.04.2025 | BournemouthA | 1-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 20.04.2025 | WolvesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2025 | LyonH | 5-4 | 120 | 2 | 1 | 9.2 |
ŞUT62
GOL13
xG6.2
xG FARKI+6.8over performing
DÖNÜŞÜM%21.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner22%35
- Asist sonrası20%32
- Duran top9%15
- Açık oyun6%10
- Kontra atak2%3
- Taç sonrası2%3
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Kafa29%47
- Sağ ayak29%47
- Sol ayak4%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR62 şut
- 1-15' 10 %16
- 16-30' 8 %13
- 31-45' 18 %29
- 46-60' 12 %19
- 61-75' 8 %13
- 76-90+' 6 %10
AKSİYON HARİTASI3399 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3399
- Pas2135%67
- Top kazanma186%6
- Hava topu130%4
- Müdahale129%4
- Top teması118%4
- İkili mücadele113%4
- Faul109%3
- Uzaklaştırma109%3
- Bloke edilen pas103%3
- Pas arası51%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 267 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
12.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
5 maç
09.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
8 maç
12.2023
Arka adale sakatlığıKadroda yok
13 maç
10.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2022
Stomach DisorderKadroda yok
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
World Cup2026 · Brazil
1sarı · 1 maç
🟨
League Cup2022 · Manchester United
2sarı · 6 maç
🟥
Premier League2022 · Manchester United
2kırmızı · 28 maç
🟨
La Liga2021 · Real Madrid
11sarı · 32 maç
🟨
La Liga2020 · Real Madrid
10sarı · 34 maç
🟨
UEFA Champions League2020 · Real Madrid
4sarı · 10 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2547 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.0Premier League 2025
PERFORMANS53.72547 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİStabil-5.2
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
86.7
Box-to-box orta saha
83.4
Derinden oyun kurucu
83.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%78
Dakika
%87
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%81
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
3
3.2
94
Ortalama rating
7.2
7.1
100
Performans skoru
53.7
75
72
İkili mücadele kazanma
51.62
58
89
Pas hacmi / 90
53.67
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.30. Dakika delta +1.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sondre FetBodo/Glimt · 28
%95
4gol
1asist
51scout
Eliteserien
Jamiro MonteiroPEC Zwolle · 32
%88
2gol
3asist
64scout
€500K
Eredivisie
Jean VercruysseLe Mans · 25
%80
1gol
0asist
57scout
€400K
Ligue 2
RhaldneyGöztepe · 27
%79
1gol
1asist
65scout
€1.00M
Süper Lig
Oliver RathboneWrexham · 29
%62
6gol
1asist
56scout
Championship
Benjamin AndréLille · 35
%61
2gol
1asist
51scout
€25K
UEFA Europa League
Stijn SpieringsBrondby · 29
%60
2gol
1asist
52scout
Superliga
Peer KoopmeinersAZ Alkmaar · 25
%60
1gol
0asist
59scout
€10.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



