LİGEliteserien
BU SEZON5G · 2A
Gol40.31 / 90
Asist20.15 / 90
Şut161.23 / 90
Kilit pas231.77 / 90
Başarılı dripling131.00 / 90
Kazanılan ikili604.63 / 90
Rating7.23
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 1.77 %83
- Asist 0.15 %74
- Drible 1.00 %70
- Pas isabeti %90 %99
- Top kapma 2.78 %64
- İkili mücadele %52 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1167 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eliteserien2024 · Norway
🏆
Eliteserien2023 · Norway
🏆
Eliteserien2021 · Norway
🏆
Eliteserien2020 · Norway
🏆
1. Division2019 · Norway
🥈
NM Cupen2023 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2022 · Norway · 2nd Place
🥈
NM Cupen2021/2022 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.439
5
2
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas27
Drible16%43 başarı
İkili kazanılan75%54
Müdahale34
Faul1719 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11174 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2025/26
43
1.793
8
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%62 isabet
Kilit pas19
Drible7%30 başarı
İkili kazanılan101%51
Müdahale50
Faul2128 kazanılan
Penaltı3
İlk 112023 yedek
G+A / 900.5
2024/25
34
1.311
2
4
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas10
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan73%50
Müdahale36
Faul2113 kazanılan
İlk 111618 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2023/24
30
1.310
1
4
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas24
Drible14%50 başarı
İkili kazanılan62%46
Müdahale28
Faul1414 kazanılan
İlk 111713 yedek
G+A / 900.34
Kart1
2022/23
2
50
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan1%50
Faul11 kazanılan
İlk 1111 yedek
2021/22
37
2.302
4
6
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas44
Drible20%49 başarı
İkili kazanılan129%49
Müdahale59
Faul3536 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11307 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2020/21
26
1.754
5
3
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas18
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan86%46
Müdahale45
Faul3322 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11233 yedek
G+A / 900.41
Kart4
TOPLAM GOL143 penaltı
İLK 114745 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 6 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-370%76
- 4-4-29%10
- 4-1-3-24%4
- 4-1-4-14%4
- 4-3-1-24%4
- 4-2-3-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | FredrikstadA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.08.2026 | RosenborgH | 4-2 | 81 | 2 | 6.9 | ||
| 25.08.2026 | NEC NijmegenH | 3-0 | 80 | – | 7.2 | ||
| 19.08.2026 | NEC NijmegenA | 1-3 | 88 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 11.08.2026 | Union St. GilloiseH | 3-2 | 104 | – | 7.5 | ||
| 08.08.2026 | ValerengaA | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 31.07.2026 | LillestromH | 4-0 | 87 | 1 | 2 | 9.0 | |
| 26.07.2026 | SandefjordA | 0-3 | 92 | 1 | 7.0 | ||
| 22.07.2026 | Ham-KamH | 3-0 | 5↑ | – | – | ||
| 17.07.2026 | FredrikstadH | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 12.07.2026 | KFUM OsloA | 0-2 | 83 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.05.2026 | BrannH | 3-1 | 56 | 1 | 7.3 | ||
| 20.05.2026 | StartA | 1-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | TromsoH | 5-0 | 78 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 04.05.2026 | MoldeH | 0-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 30.04.2026 | StartH | 5-0 | 83 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 26.04.2026 | LillestromA | 0-2 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | AalesundH | 3-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 15.04.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 11.04.2026 | VikingA | 5-0 | 81 | – | 5.5 | ||
| 06.04.2026 | Kristiansund BKA | 0-3 | 63 | – | 7.3 | ||
| 17.03.2026 | Sporting CPA | 5-0 | 91 | 1 | 6.5 | ||
| 11.03.2026 | Sporting CPH | 3-0 | 79 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 24.02.2026 | InterA | 1-2 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 18.02.2026 | InterH | 3-1 | 89 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 28.01.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 20.01.2026 | Manchester CityH | 3-1 | 82 | 1 | – | 6.6 | |
| 10.12.2025 | Borussia DortmundA | 2-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 30.11.2025 | FredrikstadH | 5-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 25.11.2025 | JuventusH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 21.11.2025 | KFUM OsloA | 1-2 | 8 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | BryneH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 04.11.2025 | MonacoH | 0-1 | 73 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | ValerengaA | 3-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 29.10.2025 | BrannA | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | MoldeH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.10.2025 | GalatasarayA | 3-1 | 69 | 1 | 6.0 | ||
| 18.10.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-5 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | HaugesundH | 2-0 | 83 | 2 | 7.5 | ||
| 30.09.2025 | TottenhamH | 2-2 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 21.09.2025 | RosenborgA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.09.2025 | Slavia PrahaA | 2-2 | 16↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.09.2025 | Kristiansund BKH | 7-1 | 30↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.08.2025 | SandefjordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2025 | Sturm GrazA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2025 | Sturm GrazH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | StromsgodsetA | 0-5 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | TromsoH | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 03.08.2025 | Ham-KamA | 1-3 | 26↑ | 1 | 7.2 | ||
| 30.07.2025 | StromsgodsetH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | ValerengaH | 7-2 | 24↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 19.07.2025 | VikingA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.07.2025 | FredrikstadA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2025 | SandefjordH | 2-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 05.07.2025 | Kristiansund BKA | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 29.06.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 21.06.2025 | BrannH | 3-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 01.06.2025 | HaugesundA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | VikingH | 2-4 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | RosenborgH | 4-0 | –↑ | – | – |
ŞUT24
GOL5
xG3.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%20.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%58
- Açık oyun6%25
- Kontra atak2%8
- Penaltı1%4
- Korner1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%62
- Sol ayak6%25
- Kafa3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 6 %25
- 31-45' 6 %25
- 46-60' 1 %4
- 61-75' 7 %29
- 76-90+' 3 %12
AKSİYON HARİTASI266 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR266
- Pas150%61
- Top teması20%8
- Top kazanma17%7
- Müdahale15%6
- Faul10%4
- Bloke edilen pas10%4
- Pas arası8%3
- Hava topu6%2
- Korner kazandırma6%2
- Uzaklaştırma4%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
11.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
5 maç
09.2022
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 899 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.2Eliteserien 2025
PERFORMANS50.7899 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİVolatile-2.9
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
62.0
İleri sekiz
61.3
Derinden oyun kurucu
57.1
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%71
Dakika
%56
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%77
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.58
2.5
100
Performans skoru
60
76
79
Kilit pas / 90
1.67
1.3
100
Gol / 90
0.3
0.18
100
İkili mücadele kazanma
46.03
55
84
Asist / 90
0.15
0.2
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolas SchiaviCarrarese · 30
%95
6gol
1asist
64scout
€500K
Serie B
CasemiroManchester United · 33
%86
9gol
2asist
56scout
Premier League
Santiago AscacíbarEstudiantes L.P. · 28
%80
3gol
0asist
42scout
CONMEBOL Libertadores
Stijn SpieringsBrondby · 29
%76
2gol
1asist
52scout
Superliga
Ebou AdamsPortsmouth · 29
%76
2gol
1asist
56scout
Championship
Benjamin AndréLille · 35
%67
2gol
1asist
51scout
€25K
UEFA Europa League
Oliver RathboneWrexham · 29
%63
6gol
1asist
56scout
Championship
Alessandro SersantiModena · 23
%60
2gol
0asist
62scout
€2.20M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum