Gol50.60 / 90
Asist10.12 / 90
Şut121.43 / 90
Kilit pas131.55 / 90
Başarılı dripling91.07 / 90
Kazanılan ikili495.85 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 1.55 %72
- Asist 0.12 %57
- Drible 1.07 %74
- Pas isabeti %85 %69
- Top kapma 4.06 %89
- İkili mücadele %58 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 754 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Eliteserien2024 · Bodo/Glimt · 26 maç
8asist2.
18.
Eliteserien2026 · Bodo/Glimt · 13 maç
5gol18.
29.
Eliteserien2025 · Bodo/Glimt · 16 maç
3asist29.
47.
UEFA Champions League2025 · Bodo/Glimt · 5 maç
2asist47.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Eliteserien2024 · Norway
🏆
The Atlantic Cup2023 · World
🏆
1. Division2017 · Norway
🥈
Eliteserien2019 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
15
754
5
1
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas13
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan49%58
Müdahale28
Faul510 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 1196 yedek
G+A / 900.72
Kart1
2025/26
44
3.393
6
6
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%61 isabet
Kilit pas58
Drible45%59 başarı
İkili kazanılan178%55
Müdahale92
Faul1735 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11413 yedek
G+A / 900.32
Kart3
2024/25
44
3.454
7
10
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%56 isabet
Kilit pas61
Drible35%59 başarı
İkili kazanılan195%57
Müdahale113
Faul2935 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11404 yedek
G+A / 900.44
Kart8
2023/24
2
195
0
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan13%62
Müdahale5
Faul32 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
Kart1
2022/23
16
1.119
2
3
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas25
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan54%50
Müdahale24
Faul59 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11133 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2021/22
41
1.466
4
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas15
Drible21%55 başarı
İkili kazanılan105%48
Müdahale52
Faul1224 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111526 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2020/21
38
294
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan24%50
Müdahale13
Faul55 kazanılan
İlk 11236 yedek
G+A / 900.31
TOPLAM GOL13
İLK 11869 yedek girdi
KART12
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %23
- 61-75' 5 %38
- 76-90+' 1 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-374%78
- 4-4-28%8
- 4-1-4-16%6
- 4-3-1-24%4
- 4-1-3-22%2
- 4-2-3-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | SandefjordA | 0-3 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.07.2026 | Ham-KamH | 3-0 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 17.07.2026 | FredrikstadH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2026 | KFUM OsloA | 0-2 | 69 | – | 7.2 | ||
| 29.05.2026 | RosenborgA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.05.2026 | BrannH | 3-1 | 90 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 20.05.2026 | StartA | 1-4 | 24↑ | 1 | 1 | 8.0 | |
| 16.05.2026 | TromsoH | 5-0 | 69 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 04.05.2026 | MoldeH | 0-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 30.04.2026 | StartH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | LillestromA | 0-2 | 76 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 18.04.2026 | AalesundH | 3-0 | 83 | 1 | 7.6 | ||
| 15.04.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | VikingA | 5-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | Kristiansund BKA | 0-3 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 17.03.2026 | Sporting CPA | 5-0 | 84 | – | 6.5 | ||
| 11.03.2026 | Sporting CPH | 3-0 | 87 | 1 | 7.3 | ||
| 24.02.2026 | InterA | 1-2 | 82 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.02.2026 | InterH | 3-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 28.01.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 20.01.2026 | Manchester CityH | 3-1 | 76 | 1 | 7.0 | ||
| 10.12.2025 | Borussia DortmundA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | FredrikstadH | 5-0 | 38↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 25.11.2025 | JuventusH | 2-3 | 77 | – | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | KFUM OsloA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | BryneH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | MonacoH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | ValerengaA | 3-1 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | BrannA | 1-2 | 60 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | MoldeH | 4-1 | 76 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 22.10.2025 | GalatasarayA | 3-1 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-5 | 83 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | HaugesundH | 2-0 | 89 | – | 8.2 | ||
| 30.09.2025 | TottenhamH | 2-2 | 87 | 2 | 1 | 7.2 | |
| 21.09.2025 | RosenborgA | 1-1 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 17.09.2025 | Slavia PrahaA | 2-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | Kristiansund BKH | 7-1 | 60 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 31.08.2025 | SandefjordA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.08.2025 | Sturm GrazA | 2-1 | 87 | – | 6.2 | ||
| 20.08.2025 | Sturm GrazH | 5-0 | 85 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 15.08.2025 | StromsgodsetA | 0-5 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 09.08.2025 | TromsoH | 1-1 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 03.08.2025 | Ham-KamA | 1-3 | 87 | – | 7.5 | ||
| 30.07.2025 | StromsgodsetH | 1-0 | 85 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 26.07.2025 | ValerengaH | 7-2 | 81 | – | 6.9 | ||
| 19.07.2025 | VikingA | 2-4 | 85 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 16.07.2025 | FredrikstadA | 0-1 | 79 | – | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | SandefjordH | 2-0 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 05.07.2025 | Kristiansund BKA | 1-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 29.06.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | 73 | 2 | 7.9 | ||
| 21.06.2025 | BrannH | 3-0 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.06.2025 | HaugesundA | 0-4 | 45 | 1 | – | 7.5 | |
| 28.05.2025 | VikingH | 2-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | RosenborgH | 4-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2025 | TromsoA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.05.2025 | TottenhamH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | KFUM OsloH | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | MoldeA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 17.04.2025 | LazioA | 3-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 10.04.2025 | LazioH | 2-0 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT18
GOL5
xG3.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%27.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%56
- Açık oyun3%17
- Penaltı1%6
- Taç sonrası1%6
- Serbest vuruş1%6
- Korner1%6
- Diğer1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak13%72
- Sağ ayak3%17
- Kafa2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 3 %17
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 4 %22
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 5 %28
AKSİYON HARİTASI268 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR268
- Pas152%59
- Top teması22%9
- Top kazanma22%9
- Faul16%6
- Çalım12%5
- Müdahale10%4
- İkili mücadele7%3
- Top kaptırma6%2
- Kurtarılan şut5%2
- Uzaklaştırma4%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 200 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31
Bröndby IF
→
Bodø/Glimt
€2.50m
Bröndby IF
→
Bodø/Glimt
€2.50m
2017-08-07
Bodø/Glimt Yth.
→
Bodø/Glimt
-
Bodø/Glimt Yth.
→
Bodø/Glimt
-
2016-09-01
Mjølner
→
Bodø/Glimt Yth.
?
Mjølner
→
Bodø/Glimt Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
10.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
12.2021
SakatlıkŞüpheli
2 maç
12.2021
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2190 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.9Eliteserien 2025
PERFORMANS70.02190 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİVolatile-4.5
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
69.5
İleri sekiz
67.4
Top kapan ön libero
63.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%93
Dakika
%92
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%95
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
68.6
76
90
Müdahale / 90
3.91
2.5
100
İkili mücadele kazanma
57.97
55
100
Başarılı drible / 90
1.09
1.2
91
Kilit pas / 90
1.72
1.3
100
Gol / 90
0.78
0.18
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maximiliano MezaRiver Plate · 33
%95
1gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Walid Ould-ChikhHeracles · 26
%92
1gol
4asist
71scout
Eredivisie
Daleho IrandustIF Brommapojkarna · 27
%80
3gol
5asist
73scout
Allsvenskan
Emre AkbabaEyüpspor · 33
%77
3gol
0asist
59scout
€500K
Süper Lig
Hugo BolinMalmo FF · 22
%75
5gol
5asist
77scout
Allsvenskan
Noah TolfIFK Goteborg · 20
%71
1gol
0asist
72scout
Allsvenskan
GersonFlamengo · 28
%63
0gol
2asist
59scout
Serie A
Alexis SaelemaekersAC Milan · 26
%60
3gol
2asist
64scout
€25.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

