Sweden · Midfielder
Hugo Bolin
LİGAllsvenskan
BU SEZON2G · 0A
Gol21.01 / 90
Asist00.00 / 90
Şut105.06 / 90
Kilit pas42.02 / 90
Başarılı dripling21.01 / 90
Kazanılan ikili126.07 / 90
Rating7.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.010.21
Asist
0.000.21
Şut
5.061.68
Kilit pas
2.021.72
Başarılı dripling
1.011.18
Kazanılan ikili
6.075.71
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
DFB Pokal2026 · Borussia Mönchengladbach · 1 maç
1asist4.
9.
Allsvenskan2025 · Malmo FF · 28 maç
5asist9.
9.
Allsvenskan2024 · Malmo FF · 25 maç
10gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Allsvenskan2024 · Sweden
🏆
Svenska Cupen2023/2024 · Sweden
🏆
Allsvenskan2021 · Sweden
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
2
178
2
0
7.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan12%80
Müdahale4
Faul35 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
G+A / 901.01
Kart1
2025/26
51
3.300
6
6
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%43 isabet
Kilit pas59
Drible34%34 başarı
İkili kazanılan174%48
Müdahale71
Faul3457 kazanılan
Ofsayt8
İlk 113813 yedek
G+A / 900.33
Kart4
2024/25
39
1.970
11
2
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%57 isabet
Kilit pas32
Drible40%53 başarı
İkili kazanılan116%50
Müdahale47
Faul1822 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112217 yedek
G+A / 900.59
Kart3
2023/24
29
954
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas10
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan53%45
Müdahale21
Faul1114 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111118 yedek
G+A / 900.19
Kart2
TOPLAM GOL24
İLK 117034 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA38
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR24 gol
- 1-15' 6 %25
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 4 %17
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 4 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-239%46
- 4-2-3-124%28
- 3-4-2-19%11
- 3-5-25%6
- 3-1-4-24%5
- 4-3-34%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SV ElversbergH | 3-4 | 88 | 2 | 6 | 9.0 | |
| 29.08.2026 | RB LeipzigA | 3-0 | 90 | 4 | 6.1 | ||
| 16.05.2026 | 1899 HoffenheimH | 4-0 | 67 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.05.2026 | FC AugsburgA | 3-1 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Borussia DortmundH | 1-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | VfL WolfsburgA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 66 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 11.04.2026 | RB LeipzigA | 1-0 | 53↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-2 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | 1.FC KölnA | 3-3 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | FC St. PauliH | 2-0 | 75 | – | 6.5 | ||
| 06.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | Union BerlinH | 1-0 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | SC FreiburgA | 2-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | Eintracht FrankfurtA | 3-0 | 24↑ | 2 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 29.01.2026 | GenkA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 72 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | Nottingham ForestA | 3-0 | 52 | – | 6.2 | ||
| 06.11.2025 | PanathinaikosH | 0-1 | 82 | – | 7.5 | ||
| 01.11.2025 | BK HackenA | 1-1 | 86 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.10.2025 | Hammarby FFH | 1-3 | 63 | 1 | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | Dinamo ZagrebH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 88 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 05.10.2025 | SiriusA | 5-1 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | PlzenA | 3-0 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | IFK VarnamoH | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.09.2025 | LudogoretsH | 1-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | Djurgardens IFH | 0-1 | 87 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | IF ElfsborgA | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 31.08.2025 | Degerfors IFH | 1-1 | 85 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.08.2025 | IFK GoteborgH | 0-0 | 29 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | HalmstadA | 0-4 | 72 | 3 | 7.5 | ||
| 12.08.2025 | FC CopenhagenA | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.08.2025 | FC CopenhagenH | 0-0 | 59 | – | 6.2 | ||
| 26.07.2025 | IF BrommapojkarnaA | 2-3 | 76 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 19.07.2025 | Osters IFA | 0-2 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 12.07.2025 | IFK NorrkopingH | 3-1 | 79 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 05.07.2025 | GaisA | 0-0 | 81 | 1 | 7.3 | ||
| 30.06.2025 | Mjallby AIFA | 1-1 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 01.06.2025 | BK HackenH | 3-0 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | IFK GoteborgA | 1-0 | 30↑ | 1 | 7.3 | ||
| 22.05.2025 | AIK StockholmH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | HalmstadH | 3-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 15.05.2025 | IFK VarnamoA | 2-2 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 11.05.2025 | Degerfors IFA | 1-4 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.05.2025 | IF BrommapojkarnaH | 1-2 | 82 | 3 | 7.9 | ||
| 29.04.2025 | Osters IFH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 9.2 |
| 23.04.2025 | Hammarby FFA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.04.2025 | SiriusH | 1-1 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 14.04.2025 | AIK StockholmA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 07.04.2025 | IF ElfsborgH | 2-1 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | Djurgardens IFA | 0-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | Slavia PrahaA | 2-2 | 89 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 23.01.2025 | TwenteH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | GalatasarayH | 2-2 | 65 | – | 6.2 | ||
| 28.11.2024 | Ferencvarosi TCA | 4-1 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 10.11.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 56 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.11.2024 | BesiktasA | 2-1 | 72 | 3 | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | Hammarby FFA | 2-2 | 76 | 1 | 3 | 7.0 |
ŞUT19
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%42
- Korner4%21
- Duran top3%16
- Taç sonrası2%11
- Açık oyun2%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%63
- Sol ayak7%37
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 3 %16
- 16-30' 3 %16
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 10 %53
AKSİYON HARİTASI415 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR415
- Pas221%57
- Top kazanma39%10
- Top teması38%10
- Çalım21%5
- Kurtarılan şut16%4
- Faul13%3
- Top kaptırma13%3
- İkili mücadele13%3
- Müdahale9%2
- Bloke edilen pas8%2
PİYASA DEĞERİ€6.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 121 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-11-30
Degerfors
→
Malmö
End of loan
Degerfors
→
Malmö
End of loan
2023-08-23
Malmö
→
Degerfors
loan transfer
Malmö
→
Degerfors
loan transfer
2022-11-30
BK Olympic
→
Malmö
End of loan
BK Olympic
→
Malmö
End of loan
2022-01-08
Malmö
→
BK Olympic
loan transfer
Malmö
→
BK Olympic
loan transfer
2022-01-08
Malmö FF U19
→
Malmö
-
Malmö FF U19
→
Malmö
-
2021-01-08
Malmö FF U17
→
Malmö FF U19
-
Malmö FF U17
→
Malmö FF U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2144 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.8Allsvenskan 2025
PERFORMANS72.32144 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
50.2
İleri sekiz
49.0
Numara 10
44.9
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%94
Dakika
%90
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%96
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.19
1.3
92
Performans skoru
41.3
76
54
İkili mücadele kazanma
44.44
55
81
Gol / 90
0.17
0.18
94
Asist / 90
0.17
0.2
85
Başarılı drible / 90
0.68
1.2
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Daleho IrandustIF Brommapojkarna · 27
%95
3gol
5asist
73scout
Allsvenskan
Abbosbek FayzullaevIstanbul Basaksehir · 22
%93
2gol
3asist
74scout
€7.00M
Süper Lig
Brian GutierrezGuadalajara Chivas · 22
%68
2gol
1asist
66scout
Liga MX
Noe LebretonNEC Nijmegen · 21
%67
4gol
4asist
78scout
Eredivisie
Sondre AuklendBodo/Glimt · 22
%67
1gol
5asist
82scout
Eliteserien
Jed WallaceWest Brom · 31
%66
2gol
2asist
56scout
Championship
Otso LiimattaIFK Varnamo · 21
%62
3gol
2asist
70scout
Allsvenskan
Laurin CurdaSC Paderborn 07 · 24
%60
7gol
7asist
76scout
€2.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

