LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.99 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.98 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.99 / 90
Kazanılan ikili87.91 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.990.00
Asist
0.000.00
Şut
1.980.00
Kilit pas
0.001.02
Başarılı dripling
0.990.00
Kazanılan ikili
7.915.11
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
38.
Bundesliga2025 · Borussia Mönchengladbach · 4 maç
2asist38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America
🏆
Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America
🏆
MLS Generation Cup U172017 Premier Divisio · United-States
🥈
Concacaf U172019 USA · Nc-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
7
179
1
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan13%72
Müdahale7
Ofsayt2
İlk 1143 yedek
G+A / 900.5
2025/26
34
2.687
2
3
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%71 isabet
Kilit pas17
Drible26%49 başarı
İkili kazanılan157%53
Müdahale48
Faul3351 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11304 yedek
G+A / 900.17
Kart8
2024/25
36
2.845
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas12
Drible33%56 başarı
İkili kazanılan171%58
Müdahale52
Faul2459 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11333 yedek
Kart6
2023/24
34
2.242
1
4
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas16
Drible11%34 başarı
İkili kazanılan120%54
Müdahale41
Faul1646 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11259 yedek
G+A / 900.2
Kart4
2022/23
38
2.212
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas14
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan111%64
Müdahale31
Faul1351 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112513 yedek
Kart2
2021/22
33
1.910
1
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas18
Drible21%48 başarı
İkili kazanılan115%53
Müdahale40
Faul2736 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112013 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2020/21
15
77
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%29
Faul21 kazanılan
İlk 11114 yedek
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 1113844 yedek girdi
KART24
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 2 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-185%52
- 3-4-2-139%24
- 3-5-217%10
- 4-3-311%7
- 3-1-4-25%3
- 5-3-25%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SV ElversbergH | 3-4 | 77 | 1 | 1 | 7.4 | |
| 29.08.2026 | RB LeipzigA | 3-0 | 14 | 1 | 5.9 | ||
| 07.07.2026 | BelgiumH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2026 | TürkiyeA | 3-2 | 77 | 0 | 6.4 | ||
| 19.06.2026 | AustraliaH | 2-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 13.06.2026 | ParaguayH | 4-1 | 0 | 0 | – | ||
| 16.05.2026 | 1899 HoffenheimH | 4-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | FC AugsburgA | 3-1 | 86 | – | 5.0 | ||
| 03.05.2026 | Borussia DortmundH | 1-0 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | VfL WolfsburgA | 0-0 | 89 | 2 | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 94 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.04.2026 | RB LeipzigA | 1-0 | 86 | – | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | 1.FC KölnA | 3-3 | 88 | – | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | FC St. PauliH | 2-0 | 93 | 1 | – | 6.6 | |
| 06.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | Union BerlinH | 1-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | SC FreiburgA | 2-1 | 93 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | Eintracht FrankfurtA | 3-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | Werder BremenA | 1-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | VfB StuttgartH | 0-3 | 86 | – | 4.6 | ||
| 17.01.2026 | Hamburger SVA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.01.2026 | 1899 HoffenheimA | 5-1 | 95 | – | 6.0 | ||
| 11.01.2026 | FC AugsburgH | 4-0 | 85 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 19.12.2025 | Borussia DortmundA | 2-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 05.12.2025 | FSV Mainz 05A | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 08.11.2025 | 1.FC KölnH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | FC St. PauliA | 0-4 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | Bayern MünchenH | 0-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | Union BerlinA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | SC FreiburgH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Eintracht FrankfurtH | 4-6 | 90 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 21.09.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Werder BremenH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | VfB StuttgartA | 1-0 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Hamburger SVH | 0-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Atlas DelmenhorstA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Bayern MünchenA | 2-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 4-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | Holstein KielA | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.04.2025 | Borussia DortmundA | 3-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | SC FreiburgH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | FC St. PauliA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | RB LeipzigH | 1-0 | 71 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | Werder BremenA | 2-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 78 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | FC AugsburgH | 0-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | Union BerlinA | 1-2 | 74 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | VfL BochumH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.01.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2025 | VfL WolfsburgA | 5-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | Bayern MünchenH | 0-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | 80 | – | 6.3 |
ŞUT18
GOL3
xG1.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%61
- Açık oyun4%22
- Taç sonrası2%11
- Korner1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%50
- Sol ayak6%33
- Kafa2%11
- Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 3 %17
- 16-30' 3 %17
- 31-45' 5 %28
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 6 %33
AKSİYON HARİTASI1759 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1759
- Pas1123%67
- Top kazanma120%7
- Top teması92%5
- Uzaklaştırma76%5
- Faul73%4
- Hava topu54%3
- Çalım46%3
- Korner kazandırma34%2
- Müdahale33%2
- Top kaptırma23%1
PİYASA DEĞERİ€7.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 197 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-03-21
NYCFC Academy
→
New York City
-
NYCFC Academy
→
New York City
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · Borussia Mönchengladbach
2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2597 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Bundesliga 2025
PERFORMANS46.32597 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
71.7
Defansif bek
70.7
Agresif stoper
70.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%28
Dakika
%93
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%33
Dakika
%94
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.61
7.2
92
İkili mücadele kazanma
51.42
68
76
Pas hacmi / 90
31.26
45
70
Müdahale / 90
1.63
2.4
68
Pas arası / 90
0.59
1.8
33
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tommaso CancellottiAvellino · 33
%95
1gol
1asist
61scout
€250K
Serie B
Andreas NdojRio Ave · 22
%89
1gol
2asist
68scout
Primeira Liga
Tobías OstchegaBelgrano Cordoba · 27
%80
0gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
George CampbellWest Brom · 24
%78
4gol
2asist
66scout
Championship
Giovanni BonfantiSpezia · 22
%75
1gol
2asist
66scout
€4.00M
Serie B
Valentino LivramentoNewcastle · 23
%74
0gol
1asist
57scout
€40.00M
Premier League
Sebastian WalukiewiczSassuolo · 25
%61
0gol
1asist
65scout
€3.50M
Serie A
Vegar Eggen HedenstadValerenga · 34
%60
0gol
3asist
56scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

