Antoine Semenyo
Greece · Defender

Antoine Semenyo

YAŞ23
BOY188
KİLO85
KULÜPRio Ave
DOĞUM YERİAthens
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.53 / 90
Kilit pas10.53 / 90
Kazanılan ikili42.11 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.08
Şut 0.530.42
Kilit pas 0.530.46
Kazanılan ikili 2.114.98
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 UEFA Conference LeagueNone · Europe
🏆 UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🥈 Super League K19None · Greece · 2nd Place
🥈 Super League K192020/2021 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 3 171 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaRio Ave 3 171 0 0 6.20
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan4%40
Müdahale2
Faul31 kazanılan
İlk 1121 yedek
Kart1
2025/26 32 2.349 1 2 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaRio Ave 32 2.349 1 2 6.70
Şut11%36 isabet
Kilit pas12
Drible20%53 başarı
İkili kazanılan130%50
Müdahale38
Faul4625 kazanılan
İlk 11275 yedek
G+A / 900.11
Kart8
2024/25 22 1.393 0 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaRio Ave 16 1.368 0 0 7.01
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus 6 25 0 0 6.80
Şut7%29 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan69%58
Müdahale24
Faul157 kazanılan
İlk 11157 yedek
Kart2
2023/24 13 461 0 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus 5 251 0 0 6.40
UEFA Europa Conference LeagueOlympiakos Piraeus 8 210 0 0 7.25
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan24%57
Müdahale7
Faul72 kazanılan
İlk 1158 yedek
Kart22
2022/23 5 180 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus 5 180 0 0 6.90
Şut1
İkili kazanılan7%64
Müdahale1
Faul1
İlk 1123 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 115022 yedek girdi
KART13
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 43 3-4-3 — 17 3-4-2-1 — 4 4-3-3 — 3 4-1-4-1 — 2 4-4-2 — 2 71 maç
  • 4-2-3-143%61
  • 3-4-317%24
  • 3-4-2-14%6
  • 4-3-33%4
  • 4-1-4-12%3
  • 4-4-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 Sporting CPH 0-4 91 1 6.2
22.08.2026 EstorilA 0-2 33 6.7
09.08.2026 GIL VicenteA 1-0 47 5.7
16.05.2026 Casa PiaA 1-1 89 2 6.9
11.05.2026 Sporting CPH 1-4 14 6.5
25.04.2026 GuimaraesA 2-0 90 6.9
17.04.2026 AVSH 2-2 94 1 3 7.3
11.04.2026 Santa ClaraA 0-2 87 7.5
04.04.2026 AlvercaH 1-2 81 1 7.2
22.03.2026 EstorilA 1-2 96 6.9
15.03.2026 EstrelaH 2-1 90 1 6.9
09.03.2026 TondelaA 0-1 60 1 6.2
01.03.2026 FamalicaoH 0-0 90 1 6.6
22.02.2026 FC PortoA 1-0 88 6.5
16.02.2026 MoreirenseH 1-2 85 1 7.6
08.02.2026 SC BragaA 3-0
31.01.2026 AroucaH 0-3 73 6.3
25.01.2026 NacionalA 4-0
17.01.2026 BenficaH 0-2 73 1 5.3
04.01.2026 Casa PiaH 3-1 90 6.7
28.12.2025 Sporting CPA 4-0 90 1 6.6
20.12.2025 GIL VicenteA 2-2 83 6.9
06.12.2025 AVSA 1-2 67 6.7
30.11.2025 Santa ClaraH 1-1 80 6.6
08.11.2025 AlvercaA 1-1 90 6.2
01.11.2025 EstorilH 0-4 90 6.9
25.10.2025 EstrelaA 1-2 90 1 6.6
05.10.2025 TondelaH 3-0 95 7.0
28.09.2025 FamalicaoA 0-0 90 7.7
23.09.2025 BenficaA 1-1 90 6.9
19.09.2025 FC PortoH 0-3 73 6.2
13.09.2025 MoreirenseA 3-1
31.08.2025 SC BragaH 2-2 31 6.2
23.08.2025 AroucaA 3-3 90 5.9
17.08.2025 NacionalH 1-1 90 6.6
16.05.2025 GIL VicenteH 1-1 90 1 7.0
05.05.2025 EstrelaH 2-0 90 8.3
27.04.2025 GuimaraesA 3-0 90 7.2
18.04.2025 Santa ClaraH 1-1 90 6.9
13.04.2025 MoreirenseA 0-2 90 6.7
07.04.2025 BoavistaH 0-2 90 3 7.0
29.03.2025 Casa PiaA 2-1 90 2 7.0
16.03.2025 BenficaH 2-3 95 7.0
10.03.2025 FamalicaoA 1-0 90 7.0
02.03.2025 SC BragaH 2-1 90 6.9
22.02.2025 EstorilA 2-1 90 6.6
16.02.2025 AVSH 1-1 90 7.2
10.02.2025 AroucaA 1-1 90 6.6
03.02.2025 FC PortoH 2-2 90 7.2
25.01.2025 FarenseA 1-2 90 1 7.3
18.01.2025 Sporting CPH 0-3 13 6.3
12.12.2024 TwenteH 0-0
28.11.2024 FCSBA 0-0
07.11.2024 RangersH 1-1
24.10.2024 Malmo FFA 0-1
03.10.2024 SC BragaH 3-0 17 6.7
26.09.2024 LyonA 2-0 8 6.9
29.05.2024 FiorentinaH 1-0
09.05.2024 Aston VillaH 2-0
18.04.2024 FenerbahceA 1-0 120 7.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 75 maç
Rio Ave 51maç 2024–2026
Olympiakos Piraeus 24maç 2022–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-16 Olympiacos Rio Ave loan transfer
2022-07-01 Olympiacos B Olympiacos -
2021-07-01 Olympiacos U19 Olympiacos B -
2020-02-01 Olympiacos U17 Olympiacos U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Primeira Liga2026 · Rio Ave 1kırmızı · 1 maç
🟥 UEFA Europa League2023 · Olympiakos Piraeus 1kırmızı · 5 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2349 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Primeira Liga 2025
PERFORMANS53.62349 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 73.1
Defansif bek 73.1
Ayağı iyi stoper 71.6
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %45
Dakika %88
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %47
Dakika %91
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.7 7.2 93
Pas hacmi / 90 36.67 45 82
İkili mücadele kazanma 49.62 68 73
Pas arası / 90 0.92 1.8 51
Müdahale / 90 1.46 2.4 61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam