LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Asist14.09 / 90
Kilit pas312.27 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
4.090.78
Kilit pas
12.270.78
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
DFB Pokal2022 · Borussia Mönchengladbach · 2 maç
3asist3.
5.
Bundesliga2022 · Borussia Mönchengladbach · 29 maç
9asist5.
5.
UEFA Champions League2020 · Borussia Mönchengladbach · 8 maç
5gol10.
3asist5.
12.
Bundesliga2021 · Borussia Mönchengladbach · 33 maç
10gol12.
6asist20.
13.
Bundesliga2024 · Borussia Mönchengladbach · 30 maç
11gol13.
19.
Eredivisie2026 · PSV Eindhoven · 1 maç
1asist19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Trophée des Champions2012/2013 · France
🏆
Coupe de France2011/2012 · France
🥈
Coupe de la Ligue2011/2012 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 16 G+A
GolAsist
2026/27
1
22
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
G+A / 904.09
2025/26
2
116
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%75
Müdahale2
Ofsayt2
İlk 112
G+A / 900.78
2024/25
32
1.913
11
4
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%54 isabet
Kilit pas26
Drible17%42 başarı
İkili kazanılan70%41
Müdahale6
Faul1733 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11248 yedek
G+A / 900.71
Kart3
2023/24
27
1.925
7
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%41 isabet
Kilit pas37
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan82%44
Müdahale17
Faul1529 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 11243 yedek
G+A / 900.51
Kart1
Kaptan2maçta
2022/23
30
1.783
2
9
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%65 isabet
Kilit pas33
Drible15%54 başarı
İkili kazanılan77%43
Müdahale16
Faul2432 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı11 kaçan
İlk 112010 yedek
G+A / 900.56
Kart5
2021/22
34
2.075
10
6
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%61 isabet
Kilit pas57
Drible33%49 başarı
İkili kazanılan90%41
Müdahale18
Faul2025 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı3
İlk 112410 yedek
G+A / 900.69
Kart4
2020/21
38
2.344
11
4
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%59 isabet
Kilit pas36
Drible29%56 başarı
İkili kazanılan116%46
Müdahale21
Faul2536 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112513 yedek
G+A / 900.58
Kart3
TOPLAM GOL376 penaltı
İLK 1110437 yedek girdi
KART15
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR37 gol
- 1-15' 9 %24
- 16-30' 7 %19
- 31-45' 7 %19
- 46-60' 6 %16
- 61-75' 5 %14
- 76-90+' 3 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-176%60
- 3-4-2-123%18
- 3-5-212%10
- 4-3-36%5
- 3-4-1-25%4
- 4-4-24%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar14aldığı asist
Onun asist yaptıkları18verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Fortuna SittardH | 2-2 | 22↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 17.08.2025 | TwenteA | 0-2 | 22 | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | Sparta RotterdamH | 6-1 | 94 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.05.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | Bayern MünchenA | 2-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Holstein KielA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.04.2025 | Borussia DortmundA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | SC FreiburgH | 1-2 | 63 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | FC St. PauliA | 1-1 | 75 | 1 | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | RB LeipzigH | 1-0 | 81 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 15.03.2025 | Werder BremenA | 2-4 | 84 | 3 | 1 | 4 | 9.9 |
| 07.03.2025 | FSV Mainz 05H | 1-3 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 62 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 22.02.2025 | FC AugsburgH | 0-3 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | Union BerlinA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2025 | VfL WolfsburgA | 5-1 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 11.01.2025 | Bayern MünchenH | 0-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | 80 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.12.2024 | Holstein KielH | 4-1 | 90 | 2 | 2 | 9.0 | |
| 07.12.2024 | Borussia DortmundH | 1-1 | 75 | – | 6.5 | ||
| 30.11.2024 | SC FreiburgA | 3-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | FC St. PauliH | 2-0 | 66 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 09.11.2024 | RB LeipzigA | 0-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | Werder BremenH | 4-1 | 63 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.10.2024 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | 1. FC HeidenheimH | 3-2 | 89 | 1 | – | 7.7 | |
| 04.10.2024 | FC AugsburgA | 2-1 | 81 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2024 | Union BerlinH | 1-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | VfB StuttgartH | 1-3 | 29 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 31.08.2024 | VfL BochumA | 0-2 | 68 | – | 7.7 | ||
| 23.08.2024 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | 71 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2024 | VfB StuttgartA | 4-0 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 11.05.2024 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 57 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | Werder BremenA | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | Union BerlinHC | 0-0 | 88 | 2 | 7.2 | ||
| 20.04.2024 | 1899 HoffenheimA | 4-3 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 13.04.2024 | Borussia DortmundH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.04.2024 | VfL WolfsburgA | 1-3 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | SC FreiburgH | 0-3 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 10.02.2024 | SV Darmstadt 98H | 0-0 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 21.01.2024 | FC AugsburgHC | 1-2 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 14.01.2024 | VfB StuttgartH | 3-1 | 66 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.12.2023 | Eintracht FrankfurtA | 2-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2023 | Werder BremenH | 2-2 | 89 | 4 | 7.7 | ||
| 09.12.2023 | Union BerlinA | 3-1 | 90 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 02.12.2023 | 1899 HoffenheimH | 2-1 | 84 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 25.11.2023 | Borussia DortmundA | 4-2 | 73 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 10.11.2023 | VfL WolfsburgH | 4-0 | 83 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 04.11.2023 | SC FreiburgA | 3-3 | 71 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 28.10.2023 | FC HeidenheimH | 2-1 | 77 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 22.10.2023 | 1.FC KölnA | 3-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2023 | FSV Mainz 05H | 2-2 | 64 | 4 | 6.5 | ||
| 30.09.2023 | Vfl BochumA | 1-3 | 72 | 2 | 1 | 4 | 9.6 |
| 23.09.2023 | RB LeipzigH | 0-1 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 17.09.2023 | SV Darmstadt 98A | 3-3 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 02.09.2023 | Bayern MunichH | 1-2 | 83 | – | 7.5 |
ŞUT2
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%50
- Kontra atak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 164 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
NYCFC Academy
→
B. Dortmund U19
free transfer
NYCFC Academy
→
B. Dortmund U19
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
05.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
36 maç
08.2025
Sıçrayıcı diziKadroda yok
1 maç
08.2025
Hyaline cartilageKadroda yok
1 maç
02.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2024
Ayak sakatlığıKadroda yok
5 maç
05.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
09.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 116 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.3Eredivisie 2025
PERFORMANS31.4116 dk
KARARVeri yetersiz30/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
43.6
Çizgi kanadı
42.8
Baskıcı forvet
40.8
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%19
Performans
%36
Dakika
%37
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%45
Dakika
%40
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.85
7.2
95
Asist / 90
0.78
0.32
100
Performans skoru
31.4
76
41
Pas hacmi / 90
27.16
34
80
Kilit pas / 90
0.78
1.6
49
Başarılı drible / 90
1.55
1.1
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adedire MebudeRizespor · 21
%95
2gol
3asist
65scout
Süper Lig
Ilias AkhomachRayo Vallecano · 21
%83
0gol
2asist
56scout
La Liga
Sebas MoyanoZaragoza · 28
%72
2gol
0asist
56scout
€700K
Segunda División
DieguinhoCeara · 30
%71
0gol
2asist
43scout
Serie A
Erick PulgaBahia · 25
%68
3gol
3asist
66scout
Serie A
Ulises SánchezBelgrano Cordoba · 27
%65
0gol
1asist
42scout
Liga Profesional Argentina
Omar Moreno VillegasMazatlán · 20
%63
1gol
1asist
61scout
Liga MX
Anis OuzenadjiEstac Troyes · 19
%60
1gol
1asist
57scout
€500K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



