Anis Ouzenadji
France · Defender

Anis Ouzenadji

YAŞ19
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.57 / 90
Kazanılan ikili84.59 / 90
Rating6.52
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.15
Asist 0.000.15
Şut 0.000.45
Kilit pas 0.000.75
Başarılı dripling 0.571.05
Kazanılan ikili 4.597.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2026/27 2 157 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Estac Troyes 2 157 0 0 6.52
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan8%47
Müdahale3
İlk 112
2025/26 31 601 1 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Estac Troyes 31 601 1 1 6.75
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan49%60
Müdahale16
Faul712 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11427 yedek
G+A / 900.3
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1122 yedek girdi
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 2 4-3-3 — 2 4 maç
  • 4-2-3-12%50
  • 4-3-32%50
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 LorientA 1-2 88 0 6.1
22.08.2026 Paris FCH 0-0 69 6.9
09.05.2026 GrenobleA 1-0 90 1 7.5
02.05.2026 LavalH 4-0 10 6.5
25.04.2026 Saint EtienneA 0-3 18 6.5
18.04.2026 BoulogneH 1-0
13.04.2026 RodezA 2-1
04.04.2026 MontpellierA 2-2 30 6.9
21.03.2026 DunkerqueH 5-1 8 6.3
16.03.2026 AnnecyA 1-2 90 1 1 8.0
07.03.2026 Clermont FootH 2-1 13 6.3
02.03.2026 AmiensA 0-2
21.02.2026 PAUH 4-3 21 1 6.9
16.02.2026 BastiaA 0-0
07.02.2026 NancyA 2-1 89 7.0
31.01.2026 Le MansH 0-2 88 6.5
24.01.2026 GuingampA 1-0 45 6.5
06.12.2025 RodezH 1-1 19 7.2
21.11.2025 LavalA 0-1
08.11.2025 Saint EtienneH 2-3 27 1 6.9
03.11.2025 PAUA 1-1
28.10.2025 AmiensH 3-1 1
24.10.2025 ReimsA 0-0
17.10.2025 BastiaH 1-0
03.10.2025 Le MansA 2-2 13 6.3
26.09.2025 AnnecyH 3-1
23.09.2025 RED Star FC 93A 1-3 1
20.09.2025 GuingampH 5-2 13 6.3
12.09.2025 NancyH 3-0 12 6.7
29.08.2025 DunkerqueA 2-0 11 6.5
23.08.2025 MontpellierH 1-0 1
15.08.2025 Clermont FootA 0-0
09.08.2025 GrenobleH 2-1 1
ŞUT4
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
10' · xG 0.0 86' · xG 0.0 54' · xG 0.0 · GOL 89' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%50) Kontra atak — 1 (%25) Asist sonrası — 1 (%25) 4 şut
  • Açık oyun2%50
  • Kontra atak1%25
  • Asist sonrası1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 33 maç
Estac Troyes 33maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-01 ESTAC Troyes B Troyes -
2024-07-01 Troyes U19 ESTAC Troyes B -
2023-07-01 Troyes U17 Troyes U19 -
2021-07-01 Drancy Jugend Troyes U17 free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 601 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.3Ligue 2 2025
PERFORMANS38.5601 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 57.5
Bağlantı kuran forvet 56.7
Çizgi kanadı 50.8
Role fit sinyali var ama confidence 82/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %38
Dakika %44
Değer / getiri %41
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %53
Dakika %68
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.75 7.15 94
Müdahale / 90 2.4 1.4 100
İkili mücadele kazanma 60.49 50 100
Performans skoru 38.5 76 51
Asist / 90 0.15 0.2 75
Dakika güvenliği 20.1 76 26
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam