Poland · Defender
Sebastian Walukiewicz
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 1A
Asist10.03 / 90
Şut40.12 / 90
Kilit pas210.65 / 90
Başarılı dripling210.65 / 90
Kazanılan ikili1103.43 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 106 defanslar
- Müdahale 1.59 %56
- Pas arası 0.75 %22
- Blok 0.34 %27
- İkili mücadele %53 %34
- Pas isabeti %86 %38
- Faul (az iyi) 1.00 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2886 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.976
0
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas21
Drible22%59 başarı
İkili kazanılan114%53
Müdahale53
Faul3414 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11341 yedek
G+A / 900.03
Kart6
2024/25
36
1.848
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible6%30 başarı
İkili kazanılan80%44
Müdahale39
Faul337 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112214 yedek
Kart6
2023/24
33
2.054
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas3
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan93%51
Müdahale39
Faul237 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112310 yedek
Kart6
2022/23
32
601
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan19%56
Müdahale9
Faul52 kazanılan
İlk 11626 yedek
2021/22
14
302
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan20%69
Müdahale9
Faul43 kazanılan
İlk 11410 yedek
Kart1
2020/21
33
1.617
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan54%47
Müdahale27
Faul174 kazanılan
İlk 111815 yedek
G+A / 900.06
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 119380 yedek girdi
KART19
FORMA40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-345%29
- 3-5-244%28
- 4-3-1-231%20
- 4-2-3-116%10
- 3-4-2-114%9
- 4-3-2-17%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | TorinoA | 2-1 | 93 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | AC MilanH | 2-0 | 91 | – | 7.5 | ||
| 26.04.2026 | FiorentinaA | 0-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 17.04.2026 | ComoH | 2-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | GenoaA | 2-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | CagliariH | 2-1 | 92 | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | JuventusA | 1-1 | 97 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | BolognaH | 0-1 | 97 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2026 | LazioA | 2-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | VeronaH | 3-0 | 89 | – | 7.6 | ||
| 15.02.2026 | UdineseA | 1-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | InterH | 0-5 | 91 | – | 5.6 | ||
| 31.01.2026 | PisaA | 1-3 | 91 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | CremoneseH | 1-0 | 93 | 1 | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | NapoliA | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | AS RomaA | 2-0 | 95 | – | 6.3 | ||
| 06.01.2026 | JuventusH | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | ParmaH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 28.12.2025 | BolognaA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | TorinoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | AC MilanA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | FiorentinaH | 3-1 | 78 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2025 | ComoA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.11.2025 | PisaH | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | AtalantaA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2025 | GenoaH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.10.2025 | CagliariA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | AS RomaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | LecceA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | VeronaA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | UdineseH | 3-1 | 80 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | LazioH | 1-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 29.08.2025 | CremoneseA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | NapoliH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2025 | CatanzaroH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | AS RomaH | 0-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | LecceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | InterH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | VeneziaH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | NapoliA | 2-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 23.04.2025 | UdineseH | 2-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | ComoA | 1-0 | 80 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | VeronaH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | LazioA | 1-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | EmpoliH | 1-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | ParmaA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | MonzaA | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | AC MilanH | 2-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 14.02.2025 | BolognaA | 3-2 | 54 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | GenoaH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | AtalantaA | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 24.01.2025 | CagliariH | 2-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | JuventusH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | ParmaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | BolognaH | 0-2 | 35 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2024 | EmpoliA | 0-1 | 75 | – | 6.6 | ||
| 07.12.2024 | GenoaA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2024 | NapoliH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | MonzaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | JuventusA | 2-0 | 64 | – | 6.3 |
ŞUT7
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%29
- Asist sonrası2%29
- Korner2%29
- Duran top1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 3 %43
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI2180 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %28
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2180
- Pas1524%72
- Uzaklaştırma174%8
- Top kazanma77%4
- Hava topu71%3
- Top teması63%3
- Faul50%2
- Çalım45%2
- Müdahale43%2
- Korner kazandırma37%2
- Pas arası25%1
PİYASA DEĞERİ€3.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 183 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Marseille U19
→
Marseille B
-
Marseille U19
→
Marseille B
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2026
Bacak sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2026
Bacak sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
09.2025
Kalça sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2024
Chest InjuryŞüpheli
1 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
3 maç
11.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
03.2022
Kalça sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2022
SarsıntıKadroda yok
10 maç
12.2021
SarsıntıŞüpheli
8 maç
05.2021
Sırt sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2886 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.4Serie A 2025
PERFORMANS52.02886 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
75.9
Defansif bek
75.7
Ayağı iyi stoper
74.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%47
Dakika
%94
Değer / getiri
%82
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%43
Dakika
%97
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.74
7.2
94
İkili mücadele kazanma
52.63
68
77
Pas hacmi / 90
38.2
45
85
Müdahale / 90
1.59
2.4
66
Pas arası / 90
0.75
1.8
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Roger HinojoCultural Leonesa · 20
%95
1gol
1asist
76scout
€1.00M
Segunda División
Tommaso CancellottiAvellino · 33
%90
1gol
1asist
61scout
€250K
Serie B
Gideon MensahAuxerre · 27
%79
0gol
1asist
64scout
€3.50M
Ligue 1
Fredrik OppegårdAuxerre · 23
%77
0gol
0asist
74scout
€800K
Ligue 1
Erkan KaşYeni Çorumspor · 34
%76
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Rafa GarridoMalaga · 20
%63
0gol
1asist
71scout
Segunda División
Emmanuel EcheverríaSantos Laguna · 22
%61
1gol
0asist
63scout
Liga MX
Fabrizio AngileriCorinthians · 31
%60
0gol
0asist
59scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Cardiff
Standard Liège