Ulrik Saltnes
Norway · Midfielder

Ulrik Saltnes

YAŞ33
BOY187
KİLO78
DOĞUM YERİBrønnøysund
LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.13 / 90
Kilit pas42.26 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili52.83 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 1.133.46
Kazanılan ikili 2.833.46
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Eliteserien2020 · Bodo/Glimt · 30 maç 12gol8. 13asist2.
4. Eliteserien2022 · Bodo/Glimt · 27 maç 8asist4.
9. Eliteserien2025 · Bodo/Glimt · 23 maç 7gol15. 5asist9.
9. UEFA Europa Conference League2021 · Bodo/Glimt · 15 maç 6gol9.
10. Eliteserien2021 · Bodo/Glimt · 23 maç 8gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Eliteserien2024 · Norway
🏆 Eliteserien2023 · Norway
🏆 Eliteserien2021 · Norway
🏆 Eliteserien2020 · Norway
🏆 1. Division2017 · Norway
🏆 1. Division2013 · Norway
🥈 NM Cupen2023 · Norway · 2nd Place
🥈 Eliteserien2022 · Norway · 2nd Place
🥈 NM Cupen2021/2022 · Norway · 2nd Place
🥈 Eliteserien2019 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 25 G+A
2020 25 2021 13 2022 17 2023 10 2024 15 2025 13 2026 0
GolAsist
2026/27 12 185 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBodo/Glimt 9 159 0 0 6.56
UEFA Champions LeagueBodo/Glimt 3 26 0 0 6.60
Şut3
Kilit pas4
İkili kazanılan6%50
Müdahale3
Faul42 kazanılan
İlk 11210 yedek
Kaptan1maçta
2025/26 32 1.848 8 5 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBodo/Glimt 23 1.602 7 5 7.30
UEFA Champions LeagueBodo/Glimt 9 246 1 0 6.75
Şut35%54 isabet
Kilit pas22
Drible14%44 başarı
İkili kazanılan70%46
Müdahale27
Faul1513 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112111 yedek
G+A / 900.63
Kart1
Kaptan7maçta
2024/25 44 2.964 10 5 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBodo/Glimt 27 1.826 7 3 7.06
UEFA Europa LeagueBodo/Glimt 15 1.097 3 2 6.92
UEFA Champions LeagueBodo/Glimt 2 41 0 0 6.45
Şut50%60 isabet
Kilit pas36
Drible16%38 başarı
İkili kazanılan131%49
Müdahale51
Faul2336 kazanılan
Ofsayt7
İlk 113113 yedek
G+A / 900.46
Kart2
Kaptan10maçta
2023/24 27 1.534 7 3 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBodo/Glimt 18 1.123 6 2 6.89
UEFA Europa Conference LeagueBodo/Glimt 9 411 1 1 6.86
Şut32%53 isabet
Kilit pas22
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan73%46
Müdahale26
Faul1719 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111413 yedek
G+A / 900.59
Kart3
Kaptan7maçta
2022/23 35 2.771 6 11 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBodo/Glimt 27 2.174 6 9 7.18
UEFA Europa LeagueBodo/Glimt 6 387 0 1 6.72
UEFA Champions LeagueBodo/Glimt 2 210 0 1 6.75
Şut40%52 isabet
Kilit pas47
Drible18%56 başarı
İkili kazanılan119%52
Müdahale45
Faul1924 kazanılan
İlk 11305 yedek
G+A / 900.55
Kart1
Kaptan19maçta
2021/22 32 2.780 10 3 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBodo/Glimt 23 1.980 8 3 7.15
UEFA Europa Conference LeagueBodo/Glimt 9 800 2 0 6.80
Şut56%48 isabet
Kilit pas43
Drible17%38 başarı
İkili kazanılan154%47
Müdahale34
Faul2245 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11311 yedek
G+A / 900.42
Kart3
Kaptan19maçta
2020/21 30 2.689 12 13 7.32
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBodo/Glimt 30 2.689 12 13 7.32
Şut62%47 isabet
Kilit pas52
Drible15%68 başarı
İkili kazanılan106%43
Müdahale34
Faul3419 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1130
G+A / 900.84
Kart2
Kaptan17maçta
TOPLAM GOL20
İLK 115632 yedek girdi
KART3
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 5 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 3 %15
  • 16-30' 3 %15
  • 31-45' 2 %10
  • 46-60' 5 %25
  • 61-75' 3 %15
  • 76-90+' 4 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 68 4-4-2 — 8 4-1-4-1 — 5 4-1-3-2 — 3 4-3-1-2 — 3 4-2-3-1 — 1 88 maç
  • 4-3-368%77
  • 4-4-28%9
  • 4-1-4-15%6
  • 4-1-3-23%3
  • 4-3-1-23%3
  • 4-2-3-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 FredrikstadA 1-2 0 0
30.08.2026 RosenborgH 4-2
25.08.2026 NEC NijmegenH 3-0 9 6.7
19.08.2026 NEC NijmegenA 1-3
11.08.2026 Union St. GilloiseH 3-2 17 1 6.5
08.08.2026 ValerengaA 1-2 8 6.3
22.07.2026 Ham-KamHC 3-0 86 1 6.7
17.07.2026 FredrikstadH 1-0
12.07.2026 KFUM OsloA 0-2 21 6.7
29.05.2026 RosenborgA 2-2 31 1 6.5
24.05.2026 BrannH 3-1
06.04.2026 Kristiansund BKA 0-3 13 6.6
17.03.2026 Sporting CPA 5-0 15 6.7
11.03.2026 Sporting CPH 3-0 8 6.7
24.02.2026 InterA 1-2 5
18.02.2026 InterH 3-1
20.01.2026 Manchester CityH 3-1 14 6.7
10.12.2025 Borussia DortmundA 2-2 45 1 6.2
30.11.2025 FredrikstadH 5-0 45 1 1 7.2
25.11.2025 JuventusH 2-3
21.11.2025 KFUM OsloA 1-2
29.10.2025 BrannA 1-2 30 6.6
26.10.2025 MoldeH 4-1 14 6.6
26.08.2025 Sturm GrazAC 2-1 69 5.9
20.08.2025 Sturm GrazH 5-0 90 1 2 8.3
15.08.2025 StromsgodsetA 0-5 45 1 6.9
09.08.2025 TromsoH 1-1 74 6.7
03.08.2025 Ham-KamA 1-3 65 1 6.9
30.07.2025 StromsgodsetH 1-0 90 1 7.5
26.07.2025 ValerengaHC 7-2 66 1 1 1 7.3
19.07.2025 VikingA 2-4 90 1 2 7.5
16.07.2025 FredrikstadA 0-1 90 3 7.2
12.07.2025 SandefjordH 2-0 90 4 7.5
05.07.2025 Kristiansund BKA 1-1 90 1 7.2
29.06.2025 Sarpsborg 08 FFHC 1-2 73 1 7.0
21.06.2025 BrannHC 3-0 78 1 1 7.6
01.06.2025 HaugesundA 0-4 90 1 3 7.9
28.05.2025 VikingH 2-4 79 1 6.7
24.05.2025 RosenborgHC 4-0 82 1 1 2 8.5
16.05.2025 TromsoA 2-1 90 2 6.9
08.05.2025 TottenhamH 0-2 72 6.5
01.05.2025 TottenhamAC 3-1 90 1 1 7.2
27.04.2025 KFUM OsloH 3-0 89 1 1 7.3
21.04.2025 MoldeAC 2-2 73 1 7.2
17.04.2025 LazioA 3-1 57 7.2
10.04.2025 LazioH 2-0 87 2 5 8.6
05.04.2025 Ham-KamHC 3-0 70 2 4 9.2
30.03.2025 BryneA 0-1 89 2 7.3
13.03.2025 Olympiakos PiraeusA 2-1 89 6.3
06.03.2025 Olympiakos PiraeusH 3-0 68 6.6
20.02.2025 TwenteH 5-2 72 6.2
13.02.2025 TwenteA 2-1 87 6.2
30.01.2025 NiceAC 1-1 81 3 6.9
23.01.2025 Maccabi Tel AvivH 3-1 90 1 6.6
12.12.2024 BesiktasH 2-1 90 3 7.3
01.12.2024 LillestromH 5-2 89 1 1 2 9.0
28.11.2024 Manchester UnitedA 3-2 18 6.7
23.11.2024 ODD BallklubbA 0-2 90 1 3 7.9
10.11.2024 FredrikstadH 2-2 16 1 6.3
07.11.2024 QarabagH 1-2 89 1 2 7.3
ŞUT6
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.037 90' · xG 0.045 68' · xG 0.08 4' · xG 0.038 114' · xG 0.0 89' · xG 0.499
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%50) Korner — 2 (%33) Duran top — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası3%50
  • Korner2%33
  • Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%67) Sol ayak — 1 (%17) Kafa — 1 (%17) 6 şut
  • Sağ ayak4%67
  • Sol ayak1%17
  • Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 4 %67
AKSİYON HARİTASI35 aksiyon
1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 2 2 2 2 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
1 1 1 2 2 2 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %42 Rakip kale →
1 1 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR35
Pas 16 Pas — 16 (%46) Top teması 7 Top teması — 7 (%20) Pas arası 4 Pas arası — 4 (%11) Top kazan… 4 Top kazanma — 4 (%11) Top kaptı… 2 Top kaptırma — 2 (%6) Müdahale — 1 (%3) Hava topu — 1 (%3)
  • Pas16%46
  • Top teması7%20
  • Pas arası4%11
  • Top kazanma4%11
  • Top kaptırma2%6
  • Müdahale1%3
  • Hava topu1%3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 212 maç
Bodo/Glimt 212maç 2020–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-01-01 Bodø/Glimt Yth. Bodø/Glimt -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
11.2025 HastalıkKadroda yok 4 maç
10.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 1602 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.1Eliteserien 2025
PERFORMANS54.11602 dk
KARARVeri yetersiz32/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 28.5
Derinden oyun kurucu 22.2
Box-to-box orta saha 17.5
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %77
Dakika %78
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %82
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.55 7.1 92
Müdahale / 90 2.05 3.2 64
Performans skoru 22.6 75 30
İkili mücadele kazanma 25 58 43
Pas hacmi / 90 26.59 50 53
Pas arası / 90 0 2.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam