LİGWorld Cup
BU SEZON5G · 3A
Gol40.80 / 90
Asist10.20 / 90
Şut142.79 / 90
Kilit pas91.79 / 90
Başarılı dripling142.79 / 90
Kazanılan ikili254.98 / 90
Rating7.94
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.80 %81
- Şut 2.8 %81
- Asist 0.20 %54
- Kilit pas 1.79 %78
- Drible 2.79 %95
- İkili mücadele %45 %53
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 452 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Copa del Rey2022 · Real Madrid · 5 maç
3gol10.
3asist1.
🥇
UEFA Champions League2021 · Real Madrid · 13 maç
4gol19.
6asist1.
🥈
La Liga2026 · Real Madrid · 3 maç
2asist2.
🥈
Super Cup2025 · Real Madrid · 1 maç
1gol2.
🥈
UEFA Champions League2022 · Real Madrid · 12 maç
7gol3.
5asist2.
🥈
La Liga2022 · Real Madrid · 33 maç
10gol14.
9asist2.
🥉
Copa America2024 · Brazil · 3 maç
2gol3.
🥉
La Liga2021 · Real Madrid · 35 maç
17gol3.
10asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Super Cup2024/2025 · Europe
🏆
FIFA Intercontinental Cup2024 · World
🏆
La Liga2023/2024 · Spain
🏆
UEFA Champions League2023/2024 · Europe
🏆
Super Cup2023/2024 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2022 Morocco · World
🏆
Copa del Rey2022/2023 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2022/2023 · Europe
🏆
Super Cup2021/2022 · Spain
🏆
La Liga2021/2022 · Spain
🏆
UEFA Champions League2021/2022 · Europe
🏆
Super Cup2019/2020 · Spain
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆
CONMEBOL U172017 Chile · South-America
🏆
Carioca Série A2017 · Brazil
🥈
La Liga2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America · 2nd Place
🥈
La Liga2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2017 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2017 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 37 G+A
GolAsist
2026/27
9
755
5
3
7.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%67 isabet
Kilit pas18
Drible19%39 başarı
İkili kazanılan44%47
Müdahale3
Faul722 kazanılan
Ofsayt3
İlk 119
G+A / 900.95
Kart1
2025/26
56
4.453
21
11
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut125%56 isabet
Kilit pas99
Drible118%45 başarı
İkili kazanılan266%47
Müdahale36
Faul50110 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı52 kaçan
İlk 11515 yedek
G+A / 900.65
Kart10
Kaptan4maçta
2024/25
45
3.618
21
10
7.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut96%50 isabet
Kilit pas87
Drible115%42 başarı
İkili kazanılan255%46
Müdahale41
Faul5197 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı32 kaçan
İlk 11396 yedek
G+A / 900.77
Kart141
2023/24
39
2.773
21
9
7.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut86%60 isabet
Kilit pas51
Drible102%44 başarı
İkili kazanılan200%45
Müdahale26
Faul3468 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı2
İlk 11327 yedek
G+A / 900.97
Kart10
2022/23
49
4.034
18
15
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut91%66 isabet
Kilit pas86
Drible162%44 başarı
İkili kazanılan364%48
Müdahale43
Faul58156 kazanılan
Ofsayt32
İlk 11463 yedek
G+A / 900.74
Kart111
2021/22
48
3.898
21
16
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut80%64 isabet
Kilit pas99
Drible126%45 başarı
İkili kazanılan296%46
Müdahale67
Faul4799 kazanılan
Ofsayt30
İlk 11435 yedek
G+A / 900.85
Kart7
2020/21
49
2.617
6
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%46 isabet
Kilit pas42
Drible68%56 başarı
İkili kazanılan181%48
Müdahale43
Faul3966 kazanılan
Ofsayt4
İlk 113019 yedek
G+A / 900.34
Kart4
TOPLAM GOL10313 penaltı
İLK 1120231 yedek girdi
KART55
VAR15onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR103 gol
- 1-15' 8 %8
- 16-30' 11 %11
- 31-45' 16 %16
- 46-60' 24 %23
- 61-75' 27 %26
- 76-90+' 17 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3108%49
- 4-2-3-146%21
- 4-4-236%16
- 4-3-1-225%11
- 4-1-4-14%2
- 3-4-2-13%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar45aldığı asist
Onun asist yaptıkları41verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Real BetisA | 1-0 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 30.08.2026 | MalagaH | 4-0 | 91 | 1 | – | 7.5 | |
| 26.08.2026 | Real SociedadH | 4-1 | 84 | 1 | 1 | 3 | 7.9 |
| 22.08.2026 | EspanyolA | 1-2 | 38 | – | 6.6 | ||
| 05.07.2026 | NorwayH | 1-2 | 96 | 2 | 7.2 | ||
| 29.06.2026 | JapanH | 2-1 | 95 | 2 | 7.7 | ||
| 24.06.2026 | ScotlandA | 0-3 | 90 | 2 | 7 | 9.0 | |
| 20.06.2026 | HaitiH | 3-0 | 81 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 13.06.2026 | MoroccoH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 17.05.2026 | SevillaA | 0-1 | 77 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.05.2026 | OviedoHC | 2-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | BarcelonaAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 03.05.2026 | EspanyolA | 0-2 | 84 | 2 | 2 | 10.0 | |
| 24.04.2026 | Real BetisA | 1-1 | 87 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 21.04.2026 | AlavesH | 2-1 | 87 | 1 | 2 | 9.2 | |
| 15.04.2026 | Bayern MünchenA | 4-3 | 83 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 10.04.2026 | GironaH | 1-1 | 94 | 3 | 8.6 | ||
| 07.04.2026 | Bayern MünchenH | 1-2 | 87 | 7 | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | MallorcaA | 2-1 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | Atletico MadridH | 3-2 | 87 | 2 | 5 | 8.3 | |
| 17.03.2026 | Manchester CityA | 1-2 | 86 | 1 | 6 | 6.2 | |
| 14.03.2026 | ElcheH | 4-1 | 58 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | Manchester CityH | 3-0 | 91 | 3 | 7.3 | ||
| 06.03.2026 | Celta VigoA | 1-2 | 94 | 2 | 7.3 | ||
| 02.03.2026 | GetafeH | 0-1 | 96 | 2 | 7.2 | ||
| 25.02.2026 | BenficaH | 2-1 | 88 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 21.02.2026 | OsasunaA | 2-1 | 88 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 17.02.2026 | BenficaA | 0-1 | 94 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 14.02.2026 | Real SociedadH | 4-1 | 88 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 01.02.2026 | Rayo VallecanoH | 2-1 | 105 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 28.01.2026 | BenficaA | 4-2 | 83 | 2 | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | VillarrealA | 0-2 | 92 | 1 | 7.2 | ||
| 20.01.2026 | MonacoH | 6-1 | 90 | 1 | 2 | 2 | 10.0 |
| 17.01.2026 | LevanteH | 2-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | Real BetisH | 5-1 | 77 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | SevillaHC | 2-0 | 83 | 1 | 8.0 | ||
| 14.12.2025 | AlavesA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 10.12.2025 | Manchester CityH | 1-2 | 95 | 3 | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | Celta VigoH | 0-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | 78 | 4 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | GironaA | 1-1 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 26.11.2025 | Olympiakos PiraeusA | 3-4 | 89 | 2 | 5 | 7.7 | |
| 23.11.2025 | ElcheA | 2-2 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Rayo VallecanoA | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 04.11.2025 | LiverpoolA | 1-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.11.2025 | ValenciaH | 4-0 | 79 | 2 | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | BarcelonaH | 2-1 | 72 | 2 | 7.2 | ||
| 22.10.2025 | JuventusH | 1-0 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | GetafeA | 0-1 | 35↑ | 2 | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | VillarrealH | 3-1 | 90 | 2 | 3 | 9.9 | |
| 30.09.2025 | Kairat AlmatyAC | 0-5 | 70 | 2 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | Atletico MadridA | 5-2 | 90 | 1 | – | 6.2 | |
| 23.09.2025 | LevanteA | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 7 | 8.5 |
| 20.09.2025 | EspanyolH | 2-0 | 77 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 16.09.2025 | MarseilleH | 2-1 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | Real SociedadA | 1-2 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | MallorcaH | 2-1 | 72 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 24.08.2025 | OviedoA | 0-3 | 28↑ | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 19.08.2025 | OsasunaH | 1-0 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 09.07.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 65 | – | 6.6 |
ŞUT116
GOL19
xG16.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%16.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası77%66
- Açık oyun19%16
- Kontra atak10%9
- Penaltı5%4
- Korner4%3
- Taç sonrası1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak96%83
- Sol ayak20%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR116 şut
- 1-15' 16 %14
- 16-30' 20 %17
- 31-45' 28 %24
- 46-60' 18 %16
- 61-75' 18 %16
- 76-90+' 16 %14
AKSİYON HARİTASI2792 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %71
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %71
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %71
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2792
- Pas1563%58
- Çalım306%11
- Top teması223%8
- Faul207%8
- Top kazanma117%4
- Kurtarılan şut81%3
- Korner kazandırma73%3
- Top kaptırma60%2
- İsabetsiz şut38%1
- Müdahale30%1
PİYASA DEĞERİ€150.00M-11.8%
KAÇIRDIĞI MAÇ32
DİSİPLİN14kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 295 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-05-08
Flamengo U20
→
Flamengo
-
Flamengo U20
→
Flamengo
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
DinlenmeKadroda yok
2 maç
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
7 maç
05.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2024
Arka adale sakatlığıKadroda yok
11 maç
09.2023
HastalıkKadroda yok
2 maç
09.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
05.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super Cup2025 · Real Madrid
1sarı · 1 maç
🟨
UEFA Champions League2024 · Real Madrid
4sarı · 12 maç
🟨
Copa America2024 · Brazil
2sarı · 3 maç
🟥
La Liga2024 · Real Madrid
1kırmızı · 30 maç
🟨
Copa del Rey2022 · Real Madrid
5sarı · 5 maç
🟥
La Liga2022 · Real Madrid
1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2840 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.8La Liga 2025
PERFORMANS82.92840 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İçe kat eden kanat
94.7
Pivot forvet
94.4
Çizgi kanadı
94.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%98
Dakika
%98
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%98
Dakika
%99
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
82.9
76
100
Gol / 90
0.51
0.5
100
Dakika güvenliği
100
72
100
İsabetli şut / 90
1.46
1.6
91
Tahmini xG / 90
0.438
0.35
100
Şut isabeti
62.16
44
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luis DíazBayern München · 28
%95
6gol
2asist
71scout
€7.00M
UEFA Champions League
Jamal MusialaBayern München · 22
%76
3gol
3asist
65scout
€100.00M
Bundesliga
Khvicha KvaratskheliaParis Saint Germain · 24
%74
7gol
4asist
75scout
€90.00M
Ligue 1
Kenan YıldızJuventus · 20
%73
10gol
6asist
71scout
€75.00M
Serie A
Anis Hadj MoussaFeyenoord · 23
%68
9gol
6asist
72scout
€20.00M
Eredivisie
Ángel AlarcónUtrecht · 21
%62
3gol
3asist
75scout
Eredivisie
Edmund BaidooRed Bull Salzburg · 19
%61
5gol
3asist
79scout
€8.00M
Bundesliga
EndrickLyon · 19
%60
5gol
7asist
79scout
€35.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

