Jamal Musiala
Germany · Midfielder

Jamal Musiala

YAŞ22
BOY184
KİLO72
DOĞUM YERİStuttgart
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.33 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.00 / 90
Kilit pas41.33 / 90
Başarılı dripling154.98 / 90
Kazanılan ikili3411.29 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
Kilit pas — %71 (1.33) Asist — %0 (0.00) Drible — %100 (4.98) Pas isabeti — %10 (%76) Top kapma — %68 (2.99) İkili mücadele — %65 (%54) 52 ORT. % 71 0 100 10 68 65
  • Kilit pas 1.33 %71
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 4.98 %100
  • Pas isabeti %76 %10
  • Top kapma 2.99 %68
  • İkili mücadele %54 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 271 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Euro Championship2024 · Germany · 5 maç 3gol1.
🥉 Bundesliga2022 · Bayern München · 33 maç 12gol7. 10asist3.
4. UEFA Nations League2024 · Germany · 6 maç 3gol15. 3asist4.
4. DFB Pokal2024 · Bayern München · 3 maç 3gol4.
5. DFB Pokal2022 · Bayern München · 4 maç 3gol5.
10. Bundesliga2024 · Bayern München · 25 maç 12gol10.
16. UEFA Champions League2024 · Bayern München · 12 maç 3asist16.
17. Bundesliga2023 · Bayern München · 24 maç 10gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆 Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆 Super Cup2022/2023 · Germany
🏆 Super Cup2021/2022 · Germany
🏆 Bundesliga2021/2022 · Germany
🏆 FIFA Intercontinental Cup2020 Qatar · World
🏆 UEFA Super Cup2020/2021 · Europe
🏆 Bundesliga2020/2021 · Germany
🏆 Super Cup2020/2021 · Germany
🏆 UEFA Champions League2019/2020 · Europe
🏆 3. Liga2019/2020 · Germany
🏆 DFB Pokal2019/2020 · Germany
🏆 Bundesliga2019/2020 · Germany
🏆 U18 Premier League Cup2017/2018 · England
🏆 U18 Premier League2017/2018 · England
🏆 FA Youth Cup2017/2018 · England
🥈 Super Cup2023/2024 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 24 G+A
2020 8 2021 11 2022 24 2023 18 2024 20 2025 11 2026 1
GolAsist
2026/27 5 303 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupGermany 4 271 1 0 6.79
BundesligaBayern München 1 32 0 0 6.40
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible15%62 başarı
İkili kazanılan34%49
Müdahale8
Faul611 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2025/26 27 1.098 8 3 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern München 15 676 3 3 6.73
UEFA Champions LeagueBayern München 7 305 2 0 6.68
FIFA Club World CupBayern München 5 117 3 0 7.45
Şut28%57 isabet
Kilit pas17
Drible24%44 başarı
İkili kazanılan76%47
Müdahale21
Faul729 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 111116 yedek
G+A / 900.9
Kart3
2024/25 37 2.670 15 5 7.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern München 25 1.804 12 2 7.55
UEFA Champions LeagueBayern München 12 866 3 3 7.58
Şut71%61 isabet
Kilit pas69
Drible88%49 başarı
İkili kazanılan242%53
Müdahale60
Faul2681 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11307 yedek
G+A / 900.67
Kart4
2023/24 36 2.648 12 6 7.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 25 1.766 10 5 7.50
UEFA Champions LeagueBayern Munich 11 882 2 1 7.31
Şut47%57 isabet
Kilit pas59
Drible115%60 başarı
İkili kazanılan230%50
Müdahale51
Faul3656 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11315 yedek
G+A / 900.61
Kart3
2022/23 42 2.755 12 12 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 33 2.218 12 10 7.04
UEFA Champions LeagueBayern Munich 9 537 0 2 6.73
Şut50%62 isabet
Kilit pas66
Drible98%56 başarı
İkili kazanılan201%46
Müdahale38
Faul2952 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11339 yedek
G+A / 900.78
Kart1
2021/22 40 1.905 6 5 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 32 1.457 5 5 6.93
UEFA Champions LeagueBayern Munich 8 448 1 0 6.83
Şut34%53 isabet
Kilit pas31
Drible72%57 başarı
İkili kazanılan156%48
Müdahale50
Faul2225 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111723 yedek
G+A / 900.52
Kart2
2020/21 44 1.105 7 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 34 872 6 1 6.80
UEFA Champions LeagueBayern Munich 10 233 1 0 6.60
Şut24%50 isabet
Kilit pas9
Drible49%65 başarı
İkili kazanılan112%51
Müdahale29
Faul1326 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11935 yedek
G+A / 900.65
TOPLAM GOL683 penaltı
İLK 1112267 yedek girdi
KART13
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA42
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR68 gol
1-15' — 9 16-30' — 11 31-45' — 11 46-60' — 10 61-75' — 12 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 9 %13
  • 16-30' 11 %16
  • 31-45' 11 %16
  • 46-60' 10 %15
  • 61-75' 12 %18
  • 76-90+' 15 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 166 3-4-2-1 — 6 4-1-4-1 — 6 3-1-4-2 — 4 3-2-4-1 — 3 4-2-2-2 — 2 187 maç
  • 4-2-3-1166%89
  • 3-4-2-16%3
  • 4-1-4-16%3
  • 3-1-4-24%2
  • 3-2-4-13%2
  • 4-2-2-22%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 FC Schalke 04A 0-0 32 1 6.4
29.06.2026 ParaguayH 1-1 57 6.6
25.06.2026 EcuadorA 2-1 90 1 6.1
20.06.2026 Ivory CoastH 2-1 60 1 6.3
14.06.2026 CuraçaoH 7-1 64 1 1 8.2
16.05.2026 1.FC KölnH 5-1 70 1 6.3
09.05.2026 VfL WolfsburgA 0-1 76 3 6.2
06.05.2026 Paris Saint GermainH 1-1 79 3 6.9
02.05.2026 1. FC HeidenheimH 3-3 45 1 6.9
28.04.2026 Paris Saint GermainA 5-4 79 6.5
25.04.2026 FSV Mainz 05A 3-4 29 1 2 7.3
19.04.2026 VfB StuttgartH 4-2 45 1 1 7.5
15.04.2026 Real MadridH 4-3 22 6.9
11.04.2026 FC St. PauliA 0-5 84 1 1 2 6.9
07.04.2026 Real MadridA 1-2 18 1 6.2
04.04.2026 SC FreiburgA 2-3 32 1 6.3
10.03.2026 AtalantaA 1-6 45 1 1 6.3
06.03.2026 Borussia MönchengladbachH 4-1 82 1 2 7.5
28.02.2026 Borussia DortmundA 2-3 25 6.9
21.02.2026 Eintracht FrankfurtH 3-2 78 6.5
14.02.2026 Werder BremenA 0-3 25 1 6.3
08.02.2026 1899 HoffenheimH 5-1 25 2 6.2
31.01.2026 Hamburger SVA 2-2 26 1 6.7
28.01.2026 PSV EindhovenA 1-2 62 1 1 7.3
24.01.2026 FC AugsburgH 1-2 25 1 6.5
21.01.2026 Union St. GilloiseH 2-0
17.01.2026 RB LeipzigA 1-5 9 1 6.9
05.07.2025 Paris Saint GermainA 2-0 45 7.0
29.06.2025 FlamengoA 2-4 18 6.7
24.06.2025 BenficaA 1-0
21.06.2025 Boca JuniorsH 2-1 25 6.5
15.06.2025 Auckland CityH 10-0 29 3 4 9.6
04.04.2025 FC AugsburgA 1-3 54 1 1 7.3
29.03.2025 FC St. PauliH 3-2 78 3 7.6
15.03.2025 Union BerlinA 1-1 90 2 6.9
11.03.2025 Bayer LeverkusenA 0-2 90 2 7.6
08.03.2025 VfL BochumH 2-3 27 1 6.9
05.03.2025 Bayer LeverkusenH 3-0 90 1 2 7.9
28.02.2025 VfB StuttgartA 1-3 87 1 6.9
23.02.2025 Eintracht FrankfurtH 4-0 85 1 3 7.3
18.02.2025 CelticH 1-1 89 2 7.2
15.02.2025 Bayer LeverkusenA 0-0 86 6.9
12.02.2025 CelticA 1-2 87 6.7
07.02.2025 Werder BremenH 3-0 90 2 7.3
01.02.2025 Holstein KielH 4-3 90 1 4 8.7
29.01.2025 Slovan BratislavaH 3-1 28 7.6
25.01.2025 SC FreiburgA 1-2 83 1 7.7
22.01.2025 FeyenoordA 3-0 83 2 7.2
18.01.2025 VfL WolfsburgH 3-2 15 1 6.3
15.01.2025 1899 HoffenheimH 5-0 9 6.6
20.12.2024 RB LeipzigH 5-1 90 1 1 3 9.3
14.12.2024 FSV Mainz 05A 2-1 90 1 6.6
10.12.2024 Shakhtar DonetskA 1-5 90 1 1 3 8.6
07.12.2024 1. FC HeidenheimH 4-2 39 2 3 8.0
30.11.2024 Borussia DortmundA 1-1 90 1 2 8.2
26.11.2024 Paris Saint GermainH 1-0 77 3 7.5
22.11.2024 FC AugsburgH 3-0 88 8 8.5
09.11.2024 FC St. PauliA 0-1 89 1 2 7.2
06.11.2024 BenficaH 1-0 89 1 3 7.6
02.11.2024 Union BerlinH 3-0 74 1 7.2
ŞUT35
GOL4
xG5.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%11.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.035 54' · xG 0.135 48' · xG 0.161 18' · xG 0.042 64' · xG 0.044 44' · xG 0.331 90' · xG 0.145 84' · xG 0.036 42' · xG 0.079 27' · xG 0.216 9' · xG 0.552 · GOL 45' · xG 0.091 28' · xG 0.187 9' · xG 0.058 80' · xG 0.934 · GOL 68' · xG 0.043 66' · xG 0.048 88' · xG 0.111 48' · xG 0.051 38' · xG 0.025 14' · xG 0.137 66' · xG 0.052 90' · xG 0.077 70' · xG 0.019 57' · xG 0.788 · GOL 85' · xG 0.046 90' · xG 0.039 87' · xG 0.119 83' · xG 0.094 82' · xG 0.091 42' · xG 0.017 18' · xG 0.045 47' · xG 0.072 · GOL 7' · xG 0.045 6' · xG 0.173
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 22 (%63) Korner — 4 (%11) Kontra atak — 4 (%11) Açık oyun — 4 (%11) Penaltı — 1 (%3) 35 şut
  • Asist sonrası22%63
  • Korner4%11
  • Kontra atak4%11
  • Açık oyun4%11
  • Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 23 (%66) Sol ayak — 9 (%26) Kafa — 3 (%9) 35 şut
  • Sağ ayak23%66
  • Sol ayak9%26
  • Kafa3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
1-15' — 5 16-30' — 4 31-45' — 6 46-60' — 5 61-75' — 5 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 5 %14
  • 16-30' 4 %11
  • 31-45' 6 %17
  • 46-60' 5 %14
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 10 %29
AKSİYON HARİTASI1303 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 15 15 15 15 15 15 16 19 19 19 20 21 21 22 23 24 28 28 34 44 50
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 12 12 14 14 14 14 15 15 15 16 19 19 20 20 21 44
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 11 11 14 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 4 5 5 5 5 6 6 7 9 9 9 9 9 9 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1303
Pas 718 Pas — 718 (%59) Top teması 148 Top teması — 148 (%12) Çalım 91 Çalım — 91 (%8) Faul 56 Faul — 56 (%5) Top ka… 51 Top kaptırma — 51 (%4) Müdahale — 33 (%3) Kurtarılan şut — 30 (%2) Top kazanma — 29 (%2) İsabetsiz şut — 29 (%2) Bloke edilen pas — 28 (%2)
  • Pas718%59
  • Top teması148%12
  • Çalım91%8
  • Faul56%5
  • Top kaptırma51%4
  • Müdahale33%3
  • Kurtarılan şut30%2
  • Top kazanma29%2
  • İsabetsiz şut29%2
  • Bloke edilen pas28%2
PİYASA DEĞERİ€100.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 231 maç
Bayern Munich 227maç 2020–2026
Germany 4maç 2026
Chelsea U18 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01 FC Bayern U19 Bayern Munich -
2020-01-01 FC Bayern U17 FC Bayern U19 -
2019-07-04 Chelsea Youth FC Bayern U17 €200k
2011-04-12 Southampton Aca Chelsea Youth free transfer
2010-11-01 TSV Lehnerz Jgd. Southampton Aca free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Sağlık sorunuŞüpheli 1 maç
09.2026 Sağlık sorunuKadroda yok 3 maç
03.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 3 maç
12.2025 Broken calfboneKadroda yok 18 maç
08.2025 Fracture of the fibulaKadroda yok 1 maç
05.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 9 maç
01.2025 HastalıkŞüpheli 1 maç
10.2024 Kalça sakatlığıKadroda yok 2 maç
05.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
04.2024 DinlenmeKadroda yok 1 maç
11.2023 Arka adale sakatlığıKadroda yok 3 maç
09.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 2 maç
10.2022 HastalıkKadroda yok 3 maç
11.2021 QuarantineKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Galatasaray SK %50 2026-07-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 676 dk

İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.0Bundesliga 2025
PERFORMANS82.8676 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 79.8
Çizgi kanadı 79.6
Baskıcı forvet 76.7
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %96
Dakika %60
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %98
Dakika %71
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 82.8 76 100
Asist / 90 0.4 0.32 100
Ortalama rating 6.73 7.2 94
Kilit pas / 90 2 1.6 100
Pas hacmi / 90 35.68 34 100
Gol / 90 0.4 0.38 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam