BU SEZON1G · 10A
Gol10.04 / 90
Asist80.34 / 90
Şut251.05 / 90
Kilit pas632.66 / 90
Başarılı dripling50.21 / 90
Kazanılan ikili1044.38 / 90
Rating7.65
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2023 · 113 orta sahalar
- Kilit pas 2.66 %95
- Asist 0.34 %96
- Drible 0.21 %5
- Pas isabeti %95 %100
- Top kapma 2.95 %66
- İkili mücadele %62 %96
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2135 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
La Liga2020 · Real Madrid · 28 maç
10asist3.
7.
La Liga2023 · Real Madrid · 33 maç
8asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2023/2024 · Spain
🏆
UEFA Champions League2023/2024 · Europe
🏆
La Liga2023/2024 · Spain
🏆
FIFA Club World Cup2022 Morocco · World
🏆
Copa del Rey2022/2023 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2022/2023 · Europe
🏆
La Liga2021/2022 · Spain
🏆
UEFA Champions League2021/2022 · Europe
🏆
Super Cup2021/2022 · Spain
🏆
Super Cup2019/2020 · Spain
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
FIFA Club World Cup2018 UAE · World
🏆
FIFA Club World Cup2017 UAE · World
🏆
Super Cup2017/2018 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe
🏆
UEFA Champions League2017/2018 · Europe
🏆
FIFA Club World Cup2016 Japan · World
🏆
UEFA Champions League2016/2017 · Europe
🏆
La Liga2016/2017 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2016/2017 · Europe
🏆
UEFA Champions League2015/2016 · Europe
🏆
FIFA Club World Cup2014 Morocco · World
🏆
FIFA World Cup2014 Brazil · World
🏆
UEFA Super Cup2014/2015 · Europe
🏆
FIFA Club World Cup2013 Morocco · World
🏆
UEFA Super Cup2013/2014 · Europe
🏆
Bundesliga2013/2014 · Germany
🏆
DFB Pokal2013/2014 · Germany
🏆
Audi Cup2013 · World
🏆
Bundesliga2012/2013 · Germany
🏆
Super Cup2012/2013 · Germany
🏆
UEFA Champions League2012/2013 · Europe
🏆
DFB Pokal2012/2013 · Germany
🏆
Super Cup2010/2011 · Germany
🏆
Bundesliga2007/2008 · Germany
🏆
DFB Pokal2007/2008 · Germany
🏆
Liga Pokal2007 · Germany
🥈
La Liga2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
La Liga2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈
Audi Cup2015 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2013/2014 · Germany · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2011/2012 · Europe · 2nd Place
🥈
Bundesliga2011/2012 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2011/2012 · Germany · 2nd Place
🥈
Audi Cup2011 · World · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2008/2009 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 15 G+A
GolAsist
2023/24
51
2.999
1
10
7.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%60 isabet
Kilit pas87
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan138%61
Müdahale74
Faul2248 kazanılan
Ofsayt4
İlk 113417 yedek
G+A / 900.33
Kart5
2022/23
45
3.015
2
6
7.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%40 isabet
Kilit pas72
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan146%56
Müdahale79
Faul3447 kazanılan
İlk 113510 yedek
G+A / 900.24
Kart41
Kaptan1maçta
2021/22
42
3.010
3
3
7.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%44 isabet
Kilit pas66
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan141%59
Müdahale57
Faul2757 kazanılan
İlk 11366 yedek
G+A / 900.18
Kart4
2020/21
43
3.081
3
12
7.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%44 isabet
Kilit pas92
Drible22%81 başarı
İkili kazanılan142%55
Müdahale60
Faul3939 kazanılan
İlk 11358 yedek
G+A / 900.44
Kart9
TOPLAM GOL7
İLK 118532 yedek girdi
KART17
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-366%59
- 4-3-1-223%21
- 4-2-3-114%12
- 4-4-24%4
- 4-2-2-23%3
- 4-1-3-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları16verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2024 | Borussia DortmundA | 0-2 | 86 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 25.05.2024 | Real BetisH | 0-0 | 87 | 1 | 7.9 | ||
| 19.05.2024 | VillarrealA | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2024 | AlavesH | 5-0 | 72 | 1 | – | 7.9 | |
| 11.05.2024 | Granada CFA | 0-4 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 08.05.2024 | Bayern MunichH | 2-1 | 69 | – | 7.9 | ||
| 04.05.2024 | CadizH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2024 | Bayern MunichA | 2-2 | 76 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 26.04.2024 | Real SociedadA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | BarcelonaH | 3-2 | 71 | – | 7.2 | ||
| 17.04.2024 | Manchester CityA | 1-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | MallorcaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2024 | Manchester CityH | 3-3 | 72 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2024 | Athletic ClubH | 2-0 | 81 | 1 | 7.7 | ||
| 16.03.2024 | OsasunaA | 2-4 | 77 | – | 7.3 | ||
| 10.03.2024 | Celta VigoH | 4-0 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 06.03.2024 | RB LeipzigH | 1-1 | 78 | – | 7.7 | ||
| 02.03.2024 | ValenciaA | 2-2 | 63 | 2 | 7.2 | ||
| 25.02.2024 | SevillaH | 1-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 18.02.2024 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 20↑ | 1 | 7.5 | ||
| 13.02.2024 | RB LeipzigA | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 10.02.2024 | GironaH | 4-0 | 70 | – | 7.6 | ||
| 04.02.2024 | Atletico MadridH | 1-1 | 90 | 1 | 8.7 | ||
| 01.02.2024 | GetafeA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2024 | Las PalmasA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 8.9 | |
| 21.01.2024 | AlmeriaH | 3-2 | 82 | 2 | 7.7 | ||
| 03.01.2024 | MallorcaH | 1-0 | 67 | 1 | 7.3 | ||
| 21.12.2023 | AlavesA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 17.12.2023 | VillarrealH | 4-1 | 79 | 1 | 7.6 | ||
| 12.12.2023 | Union BerlinA | 2-3 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2023 | Real BetisA | 1-1 | 83 | – | 7.7 | ||
| 02.12.2023 | Granada CFH | 2-0 | 90 | 1 | – | 8.5 | |
| 29.11.2023 | NapoliH | 4-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2023 | CadizA | 0-3 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 11.11.2023 | ValenciaH | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 08.11.2023 | SC BragaH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.11.2023 | Rayo VallecanoH | 0-0 | 18↑ | – | 7.6 | ||
| 28.10.2023 | BarcelonaA | 1-2 | 63 | 1 | 7.2 | ||
| 24.10.2023 | SC BragaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2023 | SevillaA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 07.10.2023 | OsasunaH | 4-0 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.10.2023 | NapoliA | 2-3 | 65 | – | 7.2 | ||
| 30.09.2023 | GironaA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 27.09.2023 | Las PalmasH | 2-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 24.09.2023 | Atletico MadridA | 3-1 | 70 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 20.09.2023 | Union BerlinH | 1-0 | 24↑ | – | 7.2 | ||
| 17.09.2023 | Real SociedadH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.09.2023 | GetafeH | 2-1 | 45↑ | 3 | 8.5 | ||
| 25.08.2023 | Celta VigoA | 0-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 19.08.2023 | AlmeriaA | 1-3 | 72 | 1 | – | 8.0 | |
| 12.08.2023 | Athletic ClubA | 0-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 04.06.2023 | Athletic ClubH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.05.2023 | SevillaA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.05.2023 | Rayo VallecanoH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.05.2023 | ValenciaA | 1-0 | 25↑ | 2 | 7.7 | ||
| 17.05.2023 | Manchester CityA | 4-0 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 13.05.2023 | GetafeH | 1-0 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 09.05.2023 | Manchester CityH | 1-1 | 84 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2023 | Real SociedadA | 2-0 | 63 | 1 | 7.2 | ||
| 29.04.2023 | AlmeriaH | 4-2 | 72 | – | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2024 · 181 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
02.2023
Stomach DisorderKadroda yok
2 maç
11.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
08.2022
HastalıkKadroda yok
2 maç
09.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
8 maç
05.2021
QuarantineKadroda yok
1 maç
04.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Copa del Rey2021 · Real Madrid
2sarı · 3 maç
🟨
UEFA Champions League2020 · Real Madrid
3sarı · 12 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


