José Sabino Chagas Monteiro
Cape Verde · Midfielder

José Sabino Chagas Monteiro

YAŞ32
BOY172
KİLO63
DOĞUM YERİRotterdam
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut20.65 / 90
Kilit pas30.97 / 90
Kazanılan ikili92.90 / 90
Rating6.45
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
Kilit pas — %50 (0.97) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %33 (%83) Top kapma — %76 (3.55) İkili mücadele — %5 (%35) 27 ORT. % 50 0 0 33 76 5
  • Kilit pas 0.97 %50
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %83 %33
  • Top kapma 3.55 %76
  • İkili mücadele %35 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 279 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
2020 7 2021 8 2022 10 2023 8 2024 4 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 12 634 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCape Verde Islands 4 279 0 0 6.45
EredivisieNEC Nijmegen 4 241 0 0 6.63
UEFA Champions LeagueNEC Nijmegen 4 114 0 0 6.83
Şut6%67 isabet
Kilit pas7
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan30%42
Müdahale17
Faul135 kazanılan
İlk 1184 yedek
2025/26 21 1.267 2 3 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePEC Zwolle 21 1.267 2 3 6.72
Şut15%20 isabet
Kilit pas15
Drible3%15 başarı
İkili kazanılan83%52
Müdahale40
Faul1639 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11174 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2024/25 29 1.987 2 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePEC Zwolle 29 1.987 2 2 6.95
Şut13%54 isabet
Kilit pas31
Drible19%48 başarı
İkili kazanılan138%52
Müdahale62
Faul3752 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11236 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2023/24 48 3.330 3 5 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSan Jose Earthquakes 29 2.225 1 3 6.83
Süper LigGazişehir Gaziantep 14 739 1 2 6.87
Africa Cup of NationsCape Verde Islands 5 366 1 0 6.96
Şut32%47 isabet
Kilit pas51
Drible40%51 başarı
İkili kazanılan206%49
Müdahale74
Faul4687 kazanılan
Ofsayt16
İlk 11399 yedek
G+A / 900.22
Kart71
2022/23 31 2.663 4 6 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSan Jose Earthquakes 31 2.663 4 6 6.95
Şut25%56 isabet
Kilit pas56
Drible42%55 başarı
İkili kazanılan165%47
Müdahale50
Faul4873 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1131
G+A / 900.34
Kart21
2021/22 32 2.761 2 6 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 29 2.503 2 6 7.22
Africa Cup of NationsCape Verde Islands 3 258 0 0 7.10
Şut27%48 isabet
Kilit pas61
Drible48%54 başarı
İkili kazanılan217%50
Müdahale83
Faul5980 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11311 yedek
G+A / 900.26
Kart8
Kaptan1maçta
2020/21 25 2.218 3 4 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 25 2.218 3 4 7.23
Şut29%48 isabet
Kilit pas45
Drible39%63 başarı
İkili kazanılan128%51
Müdahale49
Faul4146 kazanılan
Penaltı1
İlk 1125
G+A / 900.28
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 114715 yedek girdi
KART8
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 32 4-3-3 — 16 3-4-2-1 — 6 4-1-4-1 — 4 3-1-4-2 — 1 3-4-1-2 — 1 60 maç
  • 4-2-3-132%53
  • 4-3-316%27
  • 3-4-2-16%10
  • 4-1-4-14%7
  • 3-1-4-21%2
  • 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 FeyenoordH 1-3 0 0
29.08.2026 PEC ZwolleA 1-3 91 6.3
25.08.2026 Bodo/GlimtA 3-0
19.08.2026 Bodo/GlimtH 1-3 20 6.7
15.08.2026 Willem IIA 1-4 86 2 6.7
11.08.2026 Olympiakos PiraeusH 2-1 8 6.3
08.08.2026 TelstarH 1-2 64 6.9
04.08.2026 Olympiakos PiraeusA 0-0 86 2 7.5
03.07.2026 ArgentinaA 3-2 49 6.5
27.06.2026 Saudi ArabiaH 0-0 71 1 6.0
21.06.2026 UruguayA 2-2 80 1 6.7
15.06.2026 SpainA 0-0 79 6.6
17.05.2026 FeyenoordH 0-2 77 1 6.9
10.05.2026 Fortuna SittardA 3-2 14 1 7.0
03.05.2026 HeraclesH 1-0 9 6.7
31.01.2026 TelstarH 4-1 45 6.2
24.01.2026 NEC NijmegenA 2-1 89 1 1 6.9
17.01.2026 AZ AlkmaarH 3-1 51 6.9
10.01.2026 TwenteA 1-1 8 6.5
13.12.2025 Fortuna SittardH 1-0 67 7.3
06.12.2025 FeyenoordA 6-1 45 6.3
28.11.2025 HeerenveenH 2-1 89 2 6.3
23.11.2025 GroningenA 2-2 60 6.6
08.11.2025 Sparta RotterdamH 1-0 90 1 1 8.2
02.11.2025 HeraclesA 8-2 90 6.3
25.10.2025 NEC NijmegenH 2-2 90 1 2 7.9
18.10.2025 NAC BredaA 2-2 90 1 3 7.9
04.10.2025 PSV EindhovenH 0-4 69 2 6.3
21.09.2025 GO Ahead EaglesH 0-2 2 3.0
13.09.2025 AjaxA 3-1 45 6.3
31.08.2025 UtrechtH 0-2 71 1 6.7
15.08.2025 TelstarA 0-2 88 1 7.3
10.08.2025 TwenteH 1-0 78 1 7.7
18.05.2025 GroningenH 2-0 8 7.0
14.05.2025 Willem IIA 1-2 13 6.9
11.05.2025 GO Ahead EaglesH 1-1 45 1 8.5
04.05.2025 NAC BredaA 1-3
25.04.2025 FeyenoordA 4-0 25 2 7.7
13.04.2025 TwenteH 1-1 18 6.3
05.04.2025 Almere City FCA 2-2 72 1 6.9
29.03.2025 WaalwijkH 2-0 75 7.9
15.03.2025 Sparta RotterdamA 1-1 76 6.7
02.03.2025 HeraclesA 4-2 82 5.6
16.02.2025 HeerenveenH 1-1 69 1 7.2
09.02.2025 AZ AlkmaarA 2-0 66 1 6.2
01.02.2025 UtrechtH 3-3 90 1 1 7.3
26.01.2025 Fortuna SittardA 1-4 78 6.5
18.01.2025 PSV EindhovenH 3-1 87 1 6.3
11.01.2025 NEC NijmegenH 0-1 90 7.3
20.12.2024 WaalwijkA 1-1 83 6.3
13.12.2024 Willem IIH 0-1 72 6.7
08.12.2024 GroningenA 0-0 90 7.3
30.11.2024 Sparta RotterdamH 1-0 89 1 2 7.9
24.11.2024 AjaxA 2-0 77 1 6.2
09.11.2024 Fortuna SittardH 3-1 88 6.7
03.11.2024 GO Ahead EaglesA 2-2 77 1 1 7.2
26.10.2024 PSV EindhovenA 6-0 90 6.2
20.10.2024 NAC BredaH 1-2 90 1 7.3
06.10.2024 HeerenveenA 1-1 90 7.3
29.09.2024 Almere City FCH 1-0 90 1 7.7
ŞUT29
GOL2
xG2.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%6.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
65' · xG 0.058 60' · xG 0.067 56' · xG 0.026 45' · xG 0.036 44' · xG 0.597 61' · xG 0.015 45' · xG 0.066 31' · xG 0.022 90' · xG 0.063 45' · xG 0.052 · GOL 22' · xG 0.005 47' · xG 0.064 51' · xG 0.04 20' · xG 0.02 19' · xG 0.04 79' · xG 0.108 70' · xG 0.299 67' · xG 0.109 · GOL 13' · xG 0.028 3' · xG 0.021 31' · xG 0.588 36' · xG 0.012 8' · xG 0.035 63' · xG 0.057 59' · xG 0.032 52' · xG 0.0 45' · xG 0.0 90' · xG 0.0 72' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%59) Serbest vuruş — 6 (%21) Korner — 3 (%10) Kontra atak — 2 (%7) Duran top — 1 (%3) 29 şut
  • Asist sonrası17%59
  • Serbest vuruş6%21
  • Korner3%10
  • Kontra atak2%7
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 24 (%83) Kafa — 3 (%10) Sol ayak — 2 (%7) 29 şut
  • Sağ ayak24%83
  • Kafa3%10
  • Sol ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 8 46-60' — 6 61-75' — 6 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 31-45'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 3 %10
  • 31-45' 8 %28
  • 46-60' 6 %21
  • 61-75' 6 %21
  • 76-90+' 3 %10
PİYASA DEĞERİ€500K-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ15
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 198 maç
Cape Verde Islands 12maç 2021–2026
NEC Nijmegen 8maç 2026
PEC Zwolle 50maç 2024–2025
San Jose Earthquakes 60maç 2022–2023
Gazişehir Gaziantep 14maç 2023
Philadelphia Union 54maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-12 PEC Zwolle NEC Nijmegen
2026-06-30 PEC Zwolle Monteiro Jamiro
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
04.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 5 maç
03.2026 Kadro dışıKadroda yok 5 maç
09.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
03.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Major League Soccer2023 · San Jose Earthquakes 1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1267 dk

Takip listesi: İki yönlü orta saha

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.2Eredivisie 2025
PERFORMANS58.81267 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 80.0
Top kapan ön libero 79.1
Derinden oyun kurucu 77.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %83
Dakika %71
Değer / getiri %92
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %87
Dakika %81
Değer / getiri %95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.84 2.5 100
Performans skoru 58.8 76 77
İkili mücadele kazanma 52.2 55 95
Asist / 90 0.21 0.2 100
Pas hacmi / 90 39.57 60 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam