LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.00 / 90
Kilit pas31.00 / 90
Başarılı dripling20.67 / 90
Kazanılan ikili248.03 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 79 orta sahalar
- Kilit pas 1.00 %42
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.67 %59
- Pas isabeti %81 %50
- Top kapma 4.68 %86
- İkili mücadele %50 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 269 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
KNVB Beker2024/2025 · Holland
🏆
Eredivisie2021/2022 · Holland
🏆
Eredivisie2020/2021 · Holland
🏆
KNVB Beker2020/2021 · Holland
🏆
Jeugdcup U192018/2019 · Holland
🏆
U19 Divisie 12018/2019 · Holland
🥈
KNVB Beker2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
5
269
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan24%50
Müdahale11
Faul94 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1141 yedek
Kart1
2025/26
37
1.978
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%13 isabet
Kilit pas22
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan124%48
Müdahale71
Faul5717 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112215 yedek
G+A / 900.05
Kart8
2024/25
33
2.727
4
3
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%29 isabet
Kilit pas22
Drible11%38 başarı
İkili kazanılan273%58
Müdahale115
Faul5838 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.23
Kart51
2023/24
35
1.221
3
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas13
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan97%54
Müdahale51
Faul257 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111025 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2022/23
19
936
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas8
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan62%47
Müdahale34
Faul184 kazanılan
İlk 11127 yedek
G+A / 900.1
Kart3
TOPLAM GOL5
İLK 116319 yedek girdi
KART19
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 3 %60
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%68
- 4-3-310%13
- 4-4-29%12
- 4-2-2-22%3
- 5-4-12%3
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | GenkH | 0-0 | 30 | 1 | 6.7 | ||
| 03.09.2026 | KortrijkH | 1-0 | 89 | 0 | 6.9 | ||
| 30.08.2026 | Union St. GilloiseA | 3-0 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | SK BeverenA | 1-0 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2026 | St. TruidenH | 3-1 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | KV MechelenH | 2-2 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | Club Brugge KVH | 1-3 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | St. TruidenA | 2-0 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | KV MechelenA | 1-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | GentH | 3-1 | 68 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | Club Brugge KVA | 4-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | KV MechelenA | 1-0 | 60 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | Club Brugge KVA | 2-2 | 87 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 28.02.2026 | OH LeuvenH | 5-1 | 88 | 1 | 7.9 | ||
| 22.02.2026 | Zulte WaregemA | 2-4 | 0↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | RAAL La LouvièreH | 0-0 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | GenkA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | Standard LiegeA | 2-0 | 48↑ | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | DenderH | 0-0 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 26.12.2025 | CharleroiH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | AntwerpA | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | St. TruidenH | 2-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | KVC WesterloA | 4-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Union St. GilloiseH | 1-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Club Brugge KVH | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | KV MechelenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | St. TruidenA | 2-2 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | Standard LiegeH | 1-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2025 | OH LeuvenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | GentH | 1-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | AntwerpH | 0-0 | 94 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | GenkH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 28.08.2025 | AEK Athens FCA | 2-0 | 98 | 1 | 6.2 | ||
| 21.08.2025 | AEK Athens FCH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | DenderA | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | Zulte WaregemH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.08.2025 | Sheriff TiraspolH | 3-0 | 65 | – | 7.5 | ||
| 03.08.2025 | Cercle BruggeA | 0-2 | 74 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | KVC WesterloH | 5-2 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 18.05.2025 | WaalwijkA | 5-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.05.2025 | PEC ZwolleA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | AZ AlkmaarH | 0-3 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | Almere City FCA | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | UtrechtH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | FeyenoordA | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | Willem IIH | 1-0 | 97 | 1 | 7.7 | ||
| 09.03.2025 | NEC NijmegenA | 2-3 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 01.03.2025 | PSV EindhovenH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | AjaxA | 2-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2025 | Sparta RotterdamH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | HeraclesA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 02.02.2025 | TwenteH | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | GroningenH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.01.2025 | Fortuna SittardA | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.12.2024 | NAC BredaH | 2-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | UtrechtA | 3-3 | 9 | 1 | 1 | 3.7 |
ŞUT20
GOL0
xG1.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%35
- Asist sonrası6%30
- Açık oyun4%20
- Kontra atak2%10
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%70
- Sol ayak6%30
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 6 %30
- 46-60' 2 %10
- 61-75' 5 %25
- 76-90+' 5 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 139 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Ajax U21
→
Go Ahead Eagles
?
Ajax U21
→
Go Ahead Eagles
?
2020-07-01
Ajax U19
→
Ajax U21
-
Ajax U19
→
Ajax U21
-
2018-07-01
Ajax U17
→
Ajax U19
-
Ajax U17
→
Ajax U19
-
2017-07-01
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
2012-07-01
Purmersteijn Y.
→
Ajax Youth
free transfer
Purmersteijn Y.
→
Ajax Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2025 · Anderlecht
2sarı · 2 maç
🟥
Eredivisie2024 · GO Ahead Eagles
1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1725 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS47.41725 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
83.1
Derinden oyun kurucu
76.1
Box-to-box orta saha
70.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%67
Dakika
%77
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%72
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
3.08
3.2
96
Ortalama rating
6.76
7.1
95
Performans skoru
47.4
75
63
İkili mücadele kazanma
48.65
58
84
Pas hacmi / 90
46.07
50
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Peer KoopmeinersAZ Alkmaar · 25
%95
1gol
0asist
59scout
€10.00M
Eredivisie
Lukas LeragerFC Copenhagen · 32
%74
1gol
1asist
54scout
Superliga
Mats WiefferBrighton · 26
%71
1gol
3asist
58scout
€25.00M
Premier League
Peer KoopmeinersAZ Alkmaar · 25
%67
0gol
2asist
64scout
€10.00M
UEFA Europa Conference League
Vitalie BeckerFC Schalke 04 · 20
%66
2gol
1asist
68scout
€3.00M
2. Bundesliga
Marten de RoonAtalanta · 34
%62
1gol
2asist
56scout
€3.50M
Serie A
José RodríguezNecaxa · 29
%61
0gol
0asist
52scout
Liga MX
Jamiro MonteiroPEC Zwolle · 32
%60
2gol
3asist
64scout
€500K
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

