Finn Stokkers
Netherlands · Attacker

Finn Stokkers

YAŞ29
BOY180 cm
KİLO81 kg
DOĞUM YERİBarendrecht
LİGEredivisie
BU SEZON2G · 0A
Gol10.32 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.29 / 90
Kilit pas41.29 / 90
Başarılı dripling10.32 / 90
Kazanılan ikili165.16 / 90
Rating6.49
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.321.15
Asist 0.000.00
Şut 1.294.62
Kilit pas 1.291.15
Kazanılan ikili 5.166.92
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 KNVB Beker2024/2025 · Holland
🏆 Eerste Divisie2015/2016 · Holland
🥈 Eerste Divisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
2020 5 2021 8 2022 4 2023 3 2024 5 2025 2
GolAsist
2025/26 41 357 2 0 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 33 279 1 0 6.49
UEFA Europa LeagueGO Ahead Eagles 8 78 1 0 6.60
Şut8%25 isabet
Kilit pas5
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan22%40
Faul64 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 900.5
Kart1
2024/25 22 469 3 2 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 21 454 3 2 6.75
UEFA Europa Conference LeagueGO Ahead Eagles 1 15 0 0 6.60
Şut10%60 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan28%39
Müdahale3
Faul75 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11319 yedek
G+A / 900.96
Kart1
2023/24 20 458 1 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 20 458 1 2 6.79
Şut15%53 isabet
Kilit pas12
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan34%38
Müdahale7
Faul85 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11218 yedek
G+A / 900.59
Kart1
2022/23 18 710 3 1 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 18 710 3 1 6.77
Şut19%37 isabet
Kilit pas15
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan42%45
Müdahale5
Faul410 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11612 yedek
G+A / 900.51
Kart1
2021/22 31 1.118 4 4 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWaalwijk 31 1.118 4 4 6.76
Şut11%82 isabet
Kilit pas23
Drible7%26 başarı
İkili kazanılan61%35
Müdahale7
Faul1011 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111120 yedek
G+A / 900.64
2020/21 34 1.523 5 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWaalwijk 34 1.523 5 0 6.74
Şut27%63 isabet
Kilit pas13
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan89%39
Müdahale12
Faul2026 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111618 yedek
G+A / 900.3
TOPLAM GOL5
İLK 11360 yedek girdi
KART1
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 45 4-3-3 — 11 4-4-2 — 3 5-4-1 — 3 4-2-2-2 — 1 63 maç
  • 4-2-3-145%71
  • 4-3-311%17
  • 4-4-23%5
  • 5-4-13%5
  • 4-2-2-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 B. AdekanyeB. Adekanye 1 M. SurayM. Suray Stokkers 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 NEC NijmegenA 2-1
10.05.2026 PSV EindhovenH 1-4 14 6.3
03.05.2026 Sparta RotterdamA 2-2 17 1 6.9
23.04.2026 AZ AlkmaarH 0-0 20 6.6
11.04.2026 GroningenA 0-0 22 1 6.3
05.04.2026 PEC ZwolleH 5-0
22.03.2026 UtrechtA 2-0 9 6.3
15.03.2026 NAC BredaH 6-0 13 6.9
08.03.2026 TwenteH 1-4
01.03.2026 ExcelsiorA 0-1
22.02.2026 HeraclesH 4-0
15.02.2026 FeyenoordA 1-0
08.02.2026 TelstarH 1-1
01.02.2026 FC VolendamA 1-1 14 6.3
29.01.2026 SC BragaH 0-0 7
22.01.2026 NiceA 3-1 34 1 3 7.2
17.01.2026 AjaxA 2-2
11.01.2026 Fortuna SittardH 2-2
21.12.2025 GroningenH 1-1
14.12.2025 TwenteA 2-0 20 6.7
11.12.2025 LyonA 2-1 10 6.2
07.12.2025 AZ AlkmaarA 2-2 12 6.2
30.11.2025 UtrechtH 2-2
27.11.2025 VfB StuttgartH 0-4
22.11.2025 HeraclesA 4-2 12 6.5
09.11.2025 FeyenoordH 2-1
06.11.2025 Red Bull SalzburgA 2-0 13 1 6.3
01.11.2025 NAC BredaA 1-0 24 6.3
26.10.2025 ExcelsiorH 2-0 11 6.3
23.10.2025 Aston VillaH 2-1
18.10.2025 PSV EindhovenA 2-1 24 6.2
05.10.2025 NEC NijmegenH 1-1 13 6.3
02.10.2025 PanathinaikosA 1-2 1
28.09.2025 TelstarA 4-2 11 6.3
25.09.2025 FCSBH 0-1 13 6.7
21.09.2025 PEC ZwolleA 0-2 11 7.3
13.09.2025 FC VolendamH 3-0
30.08.2025 HeerenveenA 2-2 9 1 2 6.6
23.08.2025 Sparta RotterdamH 0-3 9 6.5
17.08.2025 AjaxH 2-2
08.08.2025 Fortuna SittardA 2-2 14 6.5
18.05.2025 WaalwijkA 5-3 45 1 1 7.3
14.05.2025 HeerenveenH 1-0 26 1 7.2
11.05.2025 PEC ZwolleA 1-1 20 1 6.6
04.05.2025 AZ AlkmaarH 0-3 10 6.7
27.04.2025 Almere City FCA 0-0 23 6.5
21.12.2024 NAC BredaH 2-1
15.12.2024 UtrechtA 3-3 12 6.7
07.12.2024 NEC NijmegenH 5-0 28 1 6.5
01.12.2024 TwenteA 3-2 10 6.7
23.11.2024 Almere City FCH 3-0 15 6.3
10.11.2024 HeerenveenA 1-0 25 1 6.3
03.11.2024 PEC ZwolleH 2-2 12 6.6
27.10.2024 AZ AlkmaarA 2-2 14 6.2
19.10.2024 FeyenoordH 1-5 12 6.7
06.10.2024 HeraclesH 4-1 6 1 1 7.3
29.09.2024 GroningenA 0-1 27 1 6.9
21.09.2024 AjaxH 1-1
01.09.2024 PSV EindhovenA 3-0 65 6.7
25.08.2024 WaalwijkH 2-0 63 1 1 3 8.2
ŞUT13
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
88' · xG 0.032 90' · xG 0.044 90' · xG 0.09 74' · xG 0.092 90' · xG 0.212 82' · xG 0.016 76' · xG 0.101 90' · xG 0.066 83' · xG 0.104 90' · xG 0.086 90' · xG 0.237 · GOL 89' · xG 0.1 87' · xG 0.091
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%54) Açık oyun — 2 (%15) Korner — 2 (%15) Duran top — 1 (%8) Taç sonrası — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası7%54
  • Açık oyun2%15
  • Korner2%15
  • Duran top1%8
  • Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%46) Kafa — 5 (%38) Sol ayak — 2 (%15) 13 şut
  • Sağ ayak6%46
  • Kafa5%38
  • Sol ayak2%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 12 %92
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 166 maç
GO Ahead Eagles 101maç 2022–2025
Waalwijk 65maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-06 GO Ahead Eagles Waalwijk
2026-08-05 GO Ahead Eagles Waalwijk
2022-07-01 RKC Waalwijk Go Ahead Eagles free transfer
2022-06-09 Waalwijk GO Ahead Eagles
2020-09-12 NAC Breda Waalwijk
2020-09-11 NAC Breda RKC Waalwijk free transfer
2019-07-01 Fortuna Sittard NAC Breda
2017-01-31 Sparta R. Fortuna Sittard free transfer
2014-07-01 Sparta U19 Sparta R. -
2013-07-01 Sparta R. U17 Sparta U19 -
2012-07-01 Sparta Youth Sparta R. U17 -
2009-07-01 Barendrecht Yth Sparta Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025 Eye injuryKadroda yok 6 maç
03.2025 Eye injuryŞüpheli 17 maç
02.2025 SakatlıkŞüpheli 8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 279 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.8Eredivisie 2025
PERFORMANS37.8279 dk
KARARVeri yetersiz42/100
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 45.8
Bitirici 44.8
Bağlantı kuran forvet 42.9
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %28
Performans %46
Dakika %50
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %38
Performans %53
Dakika %54
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 0.409 0.42 97
Ortalama rating 6.49 7.2 90
Gol / 90 0.32 0.55 58
Performans skoru 37.8 76 50
İkili mücadele kazanma 39.02 56 70
Şut / 90 1.29 3.2 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam