Gol50.28 / 90
Asist10.06 / 90
Şut271.53 / 90
Kilit pas211.19 / 90
Başarılı dripling80.45 / 90
Kazanılan ikili1076.06 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
- Gol 0.28 %47
- Şut 1.5 %41
- Asist 0.06 %27
- Kilit pas 1.19 %64
- Drible 0.45 %29
- İkili mücadele %40 %42
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1589 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Coppa Italia2022 · Venezia · 1 maç
2asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
36
1.589
5
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%59 isabet
Kilit pas21
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan107%40
Müdahale4
Faul3127 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111521 yedek
G+A / 900.34
Kart21
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 1101 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | SampdoriaH | 1-0 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.05.2026 | ModenaA | 2-1 | 32↑ | 2 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | PalermoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | PadovaA | 1-0 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | CarrareseH | 2-0 | 17↑ | 2 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | Virtus EntellaA | 3-0 | 57 | 2 | 6.0 | ||
| 17.03.2026 | MonzaH | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | BariA | 4-1 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | VeneziaA | 2-0 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 03.03.2026 | SudtirolH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | SpeziaA | 0-1 | 65 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.02.2026 | AvellinoH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | EmpoliA | 1-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2026 | MantovaH | 1-0 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | CatanzaroA | 2-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Juve StabiaH | 1-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | FrosinoneA | 1-0 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | CesenaH | 1-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 10.01.2026 | VeneziaH | 1-3 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.12.2025 | SampdoriaA | 2-1 | 78 | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | PescaraA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2025 | MantovaA | 0-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | FrosinoneH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | CarrareseA | 0-0 | 77 | 3 | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | Virtus EntellaH | 0-0 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | AvellinoA | 4-3 | 78 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 28.10.2025 | ModenaH | 1-0 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | MonzaA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 18.10.2025 | BariH | 3-1 | 30↑ | 2 | 6.0 | ||
| 04.10.2025 | CesenaA | 1-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 30.09.2025 | SpeziaH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 27.09.2025 | SudtirolA | 3-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | CatanzaroH | 2-2 | 11↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Juve StabiaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | EmpoliH | 3-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | PalermoA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1589 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.1Serie B 2025
PERFORMANS48.51589 dk
KARARVeri yetersiz47/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
65.5
Bağlantı kuran forvet
65.3
Çizgi kanadı
60.7
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%56
Dakika
%79
Değer / getiri
%48
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%64
Dakika
%88
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.64
7.15
93
Performans skoru
48.5
76
64
Gol / 90
0.28
0.42
67
İkili mücadele kazanma
40.23
50
80
Şut / 90
1.53
3
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sory KabaOH Leuven · 30
%95
4gol
2asist
59scout
€1.30M
Jupiler Pro League
Mamadou DoumbiaWatford · 19
%87
4gol
1asist
65scout
Championship
Che AdamsTorino · 29
%87
6gol
2asist
58scout
€8.50M
Serie A
Leo ÖstmanIF Elfsborg · 19
%77
3gol
2asist
67scout
Allsvenskan
Marko ArnautovićFK Crvena Zvezda · 36
%71
2gol
1asist
46scout
UEFA Europa League
Oliver BurkeUnion Berlin · 28
%66
6gol
2asist
61scout
€3.00M
Bundesliga
Amine El OuazzaniSC Braga · 24
%61
2gol
0asist
50scout
€3.50M
Primeira Liga
Rasmus HøjlundNapoli · 22
%60
12gol
5asist
72scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
