LİGJupiler Pro League
BU SEZON4G · 2A
Gol40.22 / 90
Asist20.11 / 90
Şut281.57 / 90
Kilit pas201.12 / 90
Başarılı dripling100.56 / 90
Kazanılan ikili1166.52 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 48 forvetler
- Gol 0.23 %34
- Şut 1.6 %40
- Asist 0.11 %47
- Kilit pas 1.12 %66
- Drible 0.56 %38
- İkili mücadele %40 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1600 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Superliga2020 · FC Midtjylland · 27 maç
11gol4.
4asist15.
29.
Jupiler Pro League2025 · OH Leuven · 13 maç
4gol29.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Superliga2019/2020 · Denmark
🥈
Superliga2020/2021 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
31
1.600
4
2
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%39 isabet
Kilit pas20
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan116%40
Müdahale10
Faul4319 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111615 yedek
G+A / 900.34
Kart5
2023/24
39
863
1
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%9 isabet
Kilit pas9
Drible14%54 başarı
İkili kazanılan70%45
Müdahale2
Faul1716 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111029 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2022/23
27
1.613
9
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%53 isabet
Kilit pas14
Drible18%55 başarı
İkili kazanılan134%43
Müdahale3
Faul2224 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı12 kaçan
İlk 111710 yedek
G+A / 900.56
2021/22
26
1.773
10
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%58 isabet
Kilit pas21
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan80%34
Müdahale8
Faul2226 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı21 kaçan
İlk 11197 yedek
G+A / 900.56
Kart21
2020/21
10
794
1
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas3
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan90%44
Müdahale8
Faul1715 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
G+A / 900.34
Kart2
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 112843 yedek girdi
KART3
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %80
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-5-124%42
- 3-4-2-112%21
- 3-4-38%14
- 4-3-35%9
- 3-5-24%7
- 4-2-3-14%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | GenkH | 0-2 | 39↑ | 3 | 6.2 | ||
| 19.05.2026 | CharleroiA | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 15.05.2026 | AntwerpH | 3-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 08.05.2026 | Standard LiegeA | 2-1 | 73 | 2 | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | KVC WesterloA | 3-3 | 69 | 1 | – | 7.3 | |
| 25.04.2026 | CharleroiH | 0-2 | 68 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2026 | KVC WesterloH | 0-2 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | AntwerpA | 2-0 | 66 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | GenkA | 0-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | AntwerpH | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | CharleroiA | 0-2 | 3↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | KVC WesterloH | 0-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | AnderlechtA | 5-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | Club Brugge KVA | 2-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | DenderH | 3-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | KV MechelenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | St. TruidenA | 1-0 | 94 | 1 | 6.2 | ||
| 27.12.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 73 | 3 | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | Cercle BruggeH | 0-2 | 103 | 1 | 5.6 | ||
| 12.12.2025 | Standard LiegeA | 0-1 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 07.12.2025 | Zulte WaregemH | 1-1 | 75 | 2 | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | GenkA | 2-1 | 23↑ | 1 | 2 | 8.3 | |
| 23.11.2025 | St. TruidenH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Cercle BruggeA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.2 |
| 02.11.2025 | GentH | 4-0 | 87 | 2 | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Club Brugge KVH | 0-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | KVC WesterloA | 2-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 26.09.2025 | AnderlechtH | 1-1 | 95 | 3 | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | RAAL La LouvièreH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 26.05.2024 | AlavesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | CadizA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2024 | Real BetisH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | MallorcaA | 1-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2024 | Real SociedadA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | GironaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | Celta VigoA | 4-1 | 62 | – | 6.5 | ||
| 14.04.2024 | SevillaH | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | BarcelonaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2024 | AlmeriaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | Athletic ClubH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | GetafeA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2024 | OsasunaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | Atletico MadridA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | ValenciaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | Granada CFA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 27.01.2024 | Real MadridH | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 20.01.2024 | Rayo VallecanoA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2024 | VillarrealH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2024 | BarcelonaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2023 | Athletic ClubA | 1-0 | 59 | – | 6.5 | ||
| 17.12.2023 | CadizH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2023 | AlavesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2023 | GetafeH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | Real BetisA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | OsasunaA | 1-1 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2023 | Atletico MadridH | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 28.10.2023 | AlmeriaA | 1-2 | 30↑ | 1 | 3 | 7.0 | |
| 22.10.2023 | Rayo VallecanoH | 0-1 | 16↑ | – | 6.7 |
ŞUT41
GOL6
xG5.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%14.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%34
- Korner9%22
- Açık oyun7%17
- Duran top5%12
- Kontra atak3%7
- Taç sonrası2%5
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%46
- Kafa16%39
- Sol ayak5%12
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
- 1-15' 6 %15
- 16-30' 6 %15
- 31-45' 5 %12
- 46-60' 3 %7
- 61-75' 6 %15
- 76-90+' 15 %37
PİYASA DEĞERİ€1.30M+30.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-30
Cardiff
→
Midtjylland
End of loan
Cardiff
→
Midtjylland
End of loan
2022-06-30
OH Leuven
→
Midtjylland
End of loan
OH Leuven
→
Midtjylland
End of loan
2021-08-31
Midtjylland
→
OH Leuven
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€850k</i>
Midtjylland
→
OH Leuven
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€850k</i>
2017-07-31
Elche Ilicitano
→
Elche CF
-
Elche Ilicitano
→
Elche CF
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1600 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.1Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS46.61600 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
73.1
Bağlantı kuran forvet
71.9
Pivot forvet
69.5
Role fit sinyali var ama confidence 93/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%57
Dakika
%79
Değer / getiri
%97
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%62
Dakika
%88
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.58
7.15
92
Performans skoru
46.6
76
61
İkili mücadele kazanma
39.73
50
80
Gol / 90
0.23
0.42
55
Şut / 90
1.58
3
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Che AdamsTorino · 29
%95
6gol
2asist
58scout
€8.50M
Serie A
Oliver BurkeUnion Berlin · 28
%71
6gol
2asist
61scout
€3.00M
Bundesliga
Andrija NovakovichReggiana · 29
%71
5gol
1asist
56scout
Serie B
Mamadou DoumbiaWatford · 19
%67
4gol
1asist
65scout
Championship
Santiago CastroBologna · 21
%65
7gol
2asist
60scout
€35.00M
Serie A
EvanilsonBournemouth · 26
%64
6gol
1asist
49scout
€35.00M
Premier League
Leo ÖstmanIF Elfsborg · 19
%63
3gol
2asist
67scout
Allsvenskan
Richard KoneQPR · 22
%60
10gol
2asist
65scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




